Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolejne spotkania ze startującymi w wyborach

Do wyborów samorządowych zostało już niewiele czasu. Dlatego trudno się dziwić, że wydarzenia z nimi związane odbywają się coraz częściej.

Intensywną kampanię prowadzi burmistrz Strumienia Anna Grygierek. W tym tygodniu będzie dostępna dla wyborców dziś, jutro i pojutrze kolejno w Zbytkowie (9 października o 18:00 ), Zabłociu (10.10 o 18:00) oraz Pruchnej (11.10, także o 18:00). Wszystkie spotkania odbędą się w remizach ochotniczych straż pożarnych poszczególnych miejscowości. Obecni będą także kandydaci na radnych z danych okręgów.

W środę w Ustroniu po raz kolejny będzie można spotkać przedstawicieli KWW Projekt Ustroń, na czele z kandydatem na burmistrza Przemysławem Korczem. Wydarzenie odbędzie się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipowcu o 17:00. Z wyborcami rozmawiać będą także kandydaci na radnych – Bożena Piwowar oraz Adam Tomiczek. Jak zapewnia komitet: będziemy chcieli rozmawiać z Wami o realnych potrzebach Lipowca. O tym, w jaki sposób można i trzeba „przypomnieć” Lipowiec, w jaki sposób nakreślić dla niego plan turystyczny.

Dzieje się również w Cieszynie. Jutro (10.10) o godzinie 17:00 w Sali Lustrzanej Kamienicy Konczakowskich z wyborcami spotka się aktualny burmistrz Ryszard Macura oraz jego kandydaci na radnych. Rozmawiać będą na temat atutów społecznych i gospodarczych regionu. Podobne wydarzenie będzie mieć miejsce w piatek (12.10) w remizie na Mnisztwie – tam porozmawiać będzie można z Gabrielą Staszkiewicz i innymi członkami Cieszyńskiego Ruchu Społecznego.

(Rogers)

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją