Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert zespołu JESTEM

W sobotę (06.10.2018) w cieszyńskim hotelu Liburnia odbył się koncert zespołu JESTEM. W trakcie trwania wydarzenia zgromadzeni goście mieli okazję wysłuchać przygotowanego repertuaru poezji śpiewanej.

- Zaprezentowany został program autorski, w klimatach poetycko – aktorskich. Teksty i kompozycje tworzą z pasji, znajdując wiernych słuchaczy tej twórczości. Autorem muzyki jest Mariusz Śniegulski, zaś teksty wychodzą spod pióra Aleksandry Kalinowskiej – Legin i Grażyny Kumiegi. W pełni autorski utwór zaprezentowała również Ewa Kocurek-Muszyńska – własny tekst i kompozycja. Na koncercie pojawiły się zupełnie nowe utwory, których autorką jest młodziutka pisarka — Justyna Cyrzyk – opowiadała Grażyna Kumiega – wokalistka zespołu JESTEM w rozmowie z portalem ox.pl

Zespół JESTEM tworzą: Aleksandra Kalinowska-Legin, Ewa Kocurek – Muszyńska, Grażyna Kumiega, Józef Salik, Bronisław Staszczyszyn, Damian Szczypka i Mariusz Śniegulski. Koncerty zespołu odbywały się już w hotelu Liburnia, czy też w obiektach na terenie Wisły. W skład repertuaru początkowo wchodziły zarówno autorskie utwory, jak i aranżacje znanych przebojów, m.in. Agnieszki Osieckiej. W ostatnim czasie zespół stawia jednak na własne utwory. Jak wskazuje Grażyna Kumiega, przeboje zespołu lada moment znajdą się na liście przebojów radia WNET.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: