Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Filmowcy napędzili strachu

 Huk był potężny i jak twierdzą świadkowie słyszany z odległości kilkunastu kilometrów. W poniedziałek wieczorem w Mnichu, w gminie Chybie,  zaobserwowano dziwne zjawisko. Część osób, które widziały rozbłysk, jeszcze wieczorem ruszyła na poszukiwania źródła eksplozji.

Łunę światła widać było w Iłownicy, a także w Rudzicy oraz Świętoszówce. Pierwsze skojarzenia to wybuch gazu. Na szczęście okazało się, że nie doszło do żadnej tragedii.

Podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Cieszynie wyjaśnił, że całe zamieszanie spowodowała ekipa, która na potrzeby filmu w okolicach miejscowości Mnich, przeprowadzała próby pirotechniczne.  Osoby te posiadały zgodę policji na przeprowadzenie takich działań.

W trakcie kręcenia sceny nie doszło do żadnych niepożądanych zdarzeń. - Wszystko odbywało się w sporej odległości od zabudowań – powiedział rzecznik. 

Nikt nie powiadomił jednak mieszkańców Mnicha i okolic, że w poniedziałek wieczorem realizowane będą zdjęcia do filmu, w których zaplanowano spektakularne efekty.

(ach)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-02-20 14:44:19
koszpak: Jakieś konkrety? Jaki film, gdzie dokładnie był ten wybuch? Czy chodzi o to, żeby ludzie zapomnieli i się rozeszli.
2024-02-21 07:35:25
katamara: Filmowcy?Jakiś zakichany jutuber podbijał sobie popularność
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: