Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2243komentarzy: 0

Wygraj 10.000 zł lub extra walentynki za free

28-01-2016 08:30

Kolacja walentynkowa czy przyjęcie weselne - które z nich chcesz wygrać? Przypominamy, że w dwóch konkursach organizowanych równolegle przez Restaurację ''Pod Tułem'' możesz naprawdę zdobyć jedną z tych nagród. Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, Restauracja po raz czwarty organizuje konkurs ''Zakochani Pod Tułem'', a z okazji swojego 10-lecia przygotowała aż 10 tys. zł na organizację wesela. Śpieszcie się - czasu na zgłoszenia jest coraz mniej.

"Zakochani Pod Tułem 4" – czyli wygraj extra walentynki za free

"Zakochani Pod Tułem" to konkurs, którego nie mogło zabraknąć w roku jubileuszowym dla Restauracji „Pod Tułem”. Tradycyjnie, nagrodą są ekstra walentynki za free, czyli kolacja walentynkowa w Cisownicy, która tym razem odbędzie się 13 lutego o godzinie 19:00, jak zwykle przy ul. Turystycznej 17. W tym roku do rozdania jest 6 zaproszeń na kolację z noclegiem i śniadaniem i 10 na samą kolację. Aby zdobyć któreś z nich, wystarczy zrobić, lub wybrać ze swoich zbiorów ulubione zdjęcie z ukochaną osobą i przesłać je za pośrednictwem formularza na Stronie Konkursowej

Uwaga! Na zgłoszenia do konkursu "Zakochani Pod Tułem 4" czekamy tylko do czwartku, 4 lutego!

Do tego czasu możecie wysyłać zdjęcia, korzystając z formularza online . Zgłoszenia nadesłane po 04.02.2016 nie będą mogły uczestniczyć w konkursie. 

Z chwilą zakończenia rejestracji zgłoszeń, Komisja Konkursowa zapozna się ze wszystkimi zgłoszonymi do konkursu zdjęciami i wybierze 40 najlepszych, na które każdy będzie mógł zagłosować na Stronie Konkursowej. Aby zagłosować wystarczy podać swój adres e-mail. Dodatkowo, Restauracja przygotowała miłą niespodziankę dla wszystkich głosujących – 20% rabatu do wykorzystania w lokalu. Szczegóły promocji można sprawdzić w załączniku nr 1 do regulaminu konkursu „Zakochani Pod Tułem 4”.

O konkursie pisaliśmy w artykule: "Zakochani Pod Tułem po raz 4 ".

Zadanie konkursowe: 

Wszystkie pary chcące wziąć udział w rywalizacji o nagrody prosimy o nadesłanie swojego wspólnego zdjęcia i poprawne wypełnienie formularza konkursowego . Zdjęcie powinno mieć format .jpg, .jpeg lub .png i maks. rozmiar 2MB. 

Formularz konkursowy dostępny jest na Stronie Konkursowej :

 

10 000 zł na 10-lecie Restauracji Pod Tułem

Jeśli do końca 2017 planujesz zorganizować wesele, ten konkurs jest dla Ciebie! Do wygrania jest aż 10 tys. zł na przyjęcie weselne w Restauracji „Pod Tułem”. Aby wziąć udział w rywalizacji o tak cenną nagrodę na początek wystarczy do 19.05.2016 roku zamówić wesele w Restauracji „Pod Tułem”.

O konkursie organizowanym z okazji 10-lecia Restauracji pisaliśmy już w artykule pt.: Będzie, będzie zabawa? Z okazji 10 lat ''Pod Tułem'' daje 10.000 zł na wesele !

Więcej o nim przeczytasz także na Stronie Konkursowej

 
artykuł sponsorowany 
zródło: ox.pl
dodał: AGA 28-01-2016 08:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Alojzy Fros otrzymał patent oficerski - został podporucznikiem

24-02-2017 20:00

W grudniu ukończył 100 lat. Jest ostatnim żyjącym dowódcą pododdziału z pułków podhalańskich II Rzeczypospolitej Polskiej. Wczoraj (23.02) Alojzy Fros podczas uroczystości w cieszyńskim magistracie otrzymał patent oficerski i został mianowany na stopień podporucznika w stanie spoczynku.

wyświetleń: 1532komentarzy: 0

Krzysztof Kasztura zrezygnował z funkcji Przewodniczącego

24-02-2017 18:30

Krzysztof Kasztura Przewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Wczoraj (23.02) uchwałę w tej sprawie, większością głosów przyjęła Rada. W wyniku głosowania, nową Przewodniczącą Rady Miejskiej Cieszyna została Gabriela Staszkiewicz.

wyświetleń: 1250komentarzy: 2

O pączkach raz jeszcze

24-02-2017 17:15

Wiadomo, że najlepiej smakują te domowe. Własnoręcznie przygotowane i usmażone. Właśnie takie krepliki miały okazję przygotowywać i próbować dzieciaki z przedszkola w Pogórzu. Do wspólnego smażenia zaprosiły je panie z KGW. Gospodynie chcą od najmłodszych lat zaszczepiać pasję do gotowania. W planach są kolejne kulinarne spotkania.

wyświetleń: 922komentarzy: 0

Cieszyn: Przeniosą przystanki

24-02-2017 15:30

Od jutra (25.02.2017) w Cieszynie trzeba przygotować się na zmiany – przeniesione zostaną przystanki z placu przesiadkowego przy ul. Hajduka.

wyświetleń: 6606komentarzy: 11

Gdzie szusować? (odc. 12 sezon 2016/2017)

24-02-2017 14:00

Warunki trudne, w wielu miejscach mokry, zbity śnieg, ale nadal można jeździć. Pocieszające są też prognozy, które zapowiadają na weekend trochę słońca i ochłodzenia. Gdzie będziemy mogli szusować?

wyświetleń: 506komentarzy: 0

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 2172komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 448komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 3297komentarzy: 3

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 2523komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl