Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

Fotoreportaże

wyświetleń: 2331komentarzy: 0

Wygraj 10.000 zł lub extra walentynki za free

28-01-2016 08:30

Kolacja walentynkowa czy przyjęcie weselne - które z nich chcesz wygrać? Przypominamy, że w dwóch konkursach organizowanych równolegle przez Restaurację ''Pod Tułem'' możesz naprawdę zdobyć jedną z tych nagród. Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, Restauracja po raz czwarty organizuje konkurs ''Zakochani Pod Tułem'', a z okazji swojego 10-lecia przygotowała aż 10 tys. zł na organizację wesela. Śpieszcie się - czasu na zgłoszenia jest coraz mniej.

"Zakochani Pod Tułem 4" – czyli wygraj extra walentynki za free

"Zakochani Pod Tułem" to konkurs, którego nie mogło zabraknąć w roku jubileuszowym dla Restauracji „Pod Tułem”. Tradycyjnie, nagrodą są ekstra walentynki za free, czyli kolacja walentynkowa w Cisownicy, która tym razem odbędzie się 13 lutego o godzinie 19:00, jak zwykle przy ul. Turystycznej 17. W tym roku do rozdania jest 6 zaproszeń na kolację z noclegiem i śniadaniem i 10 na samą kolację. Aby zdobyć któreś z nich, wystarczy zrobić, lub wybrać ze swoich zbiorów ulubione zdjęcie z ukochaną osobą i przesłać je za pośrednictwem formularza na Stronie Konkursowej

Uwaga! Na zgłoszenia do konkursu "Zakochani Pod Tułem 4" czekamy tylko do czwartku, 4 lutego!

Do tego czasu możecie wysyłać zdjęcia, korzystając z formularza online . Zgłoszenia nadesłane po 04.02.2016 nie będą mogły uczestniczyć w konkursie. 

Z chwilą zakończenia rejestracji zgłoszeń, Komisja Konkursowa zapozna się ze wszystkimi zgłoszonymi do konkursu zdjęciami i wybierze 40 najlepszych, na które każdy będzie mógł zagłosować na Stronie Konkursowej. Aby zagłosować wystarczy podać swój adres e-mail. Dodatkowo, Restauracja przygotowała miłą niespodziankę dla wszystkich głosujących – 20% rabatu do wykorzystania w lokalu. Szczegóły promocji można sprawdzić w załączniku nr 1 do regulaminu konkursu „Zakochani Pod Tułem 4”.

O konkursie pisaliśmy w artykule: "Zakochani Pod Tułem po raz 4 ".

Zadanie konkursowe: 

Wszystkie pary chcące wziąć udział w rywalizacji o nagrody prosimy o nadesłanie swojego wspólnego zdjęcia i poprawne wypełnienie formularza konkursowego . Zdjęcie powinno mieć format .jpg, .jpeg lub .png i maks. rozmiar 2MB. 

Formularz konkursowy dostępny jest na Stronie Konkursowej :

 

10 000 zł na 10-lecie Restauracji Pod Tułem

Jeśli do końca 2017 planujesz zorganizować wesele, ten konkurs jest dla Ciebie! Do wygrania jest aż 10 tys. zł na przyjęcie weselne w Restauracji „Pod Tułem”. Aby wziąć udział w rywalizacji o tak cenną nagrodę na początek wystarczy do 19.05.2016 roku zamówić wesele w Restauracji „Pod Tułem”.

O konkursie organizowanym z okazji 10-lecia Restauracji pisaliśmy już w artykule pt.: Będzie, będzie zabawa? Z okazji 10 lat ''Pod Tułem'' daje 10.000 zł na wesele !

Więcej o nim przeczytasz także na Stronie Konkursowej

 
artykuł sponsorowany 
źródło: ox.pl
dodał: AGA 28-01-2016 08:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Niepokojące statystyki policyjne

24-10-2017 10:30

Niepokojące statystyki policyjne, dotyczą minionego weekendu. W dniach 21-22.10 w regionie znacznie wzrosła liczba kolizji i wypadków. Ma to związek nie tylko z pogarszającą się wciąż pogodą, ale również ze wzmożonym ruchem na drogach, który jest dopiero preludium, tego co czeka nas w okresie Wszystkich Świętych.

wyświetleń: 319komentarzy: 0

Judocy spisali się na piątkę!

24-10-2017 10:21

W miniony weekend judocy w Sosnowcu oraz w Zakopanem, reprezentowali kluby z naszego regionu. Po raz kolejny pokazali się oni z bardzo dobrej strony, zdobywając liczne medale.

wyświetleń: 107komentarzy: 0

Chybie: szkoła do termomodernizacji

24-10-2017 09:00

Inwestycje w Chybiu rozkręcają się – Gminie udało się pozyskać kolejne środki – tym razem na Termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 2 w Chybiu.

wyświetleń: 223komentarzy: 0

Najmłodsi stela 84/609/2017

24-10-2017 07:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 1644komentarzy: 1

Rozdano nagrody turnieju szachowego Wojska Polskiego

23-10-2017 20:00

W dniach 15-21 października na terenie Cieszyna odbywały się Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach. Wydarzenie to skupiło aż 81 mundurowych, którzy rywalizowali z sobą o zaszczytne pierwsze miejsca w wielu kategoriach. W ramach mistrzostw odbyły się również otwarte zawody w szachach błyskawicznych, z udziałem zawodników cieszyńskiego MUKS „SZS”.

wyświetleń: 656komentarzy: 0

Komisja Sportu: ''tak'' dla Kubalonki

23-10-2017 19:00

Zdaniem Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, która gościła niedawno w Wiśle, w trybie pilnym należy dokończyć budowę i zmodernizować istniejące już trasy biegowe oraz strzelnicę biathlonową wraz z budową zaplecza socjalnego na Kubalonce Wisła – Istebna.

wyświetleń: 953komentarzy: 0

Jasienica: ulice wyremontowane

23-10-2017 18:10

Mieszkańcy Jasienicy mogą cieszyć się z kolejnych odcinków wyremontowanych dróg – zakończono prace na ulicy Huberta w Landeku i na Świerkowej i Rotuz w Bierach.

wyświetleń: 277komentarzy: 0

Zaolzie: Drugie ''cięcie'' za nami, czyli sprzątania cmentarza ewangelickiego c.d.

23-10-2017 16:55

Ostatnia sobota 21.10. była drugą i przedostatnią w tym roku, kiedy odbywała się akcją sprzątania nieczynnego już i niszczejącego cmentarza ewangelickiego w starej Karwinie na dawnej kolonii "Meksyk". Kilkanaście osób, niezależnie od wyznawanej religii i światopoglądu przez pięć godzin wycinało samosiejki, karczowało krzaki i odsłaniało zarosłe mchem i trawą grobowce. 28 października spotkają się ponownie.

wyświetleń: 1119komentarzy: 1

''Bo liczy się człowiek'' - warsztaty antydyskryminacyjne

23-10-2017 16:54

„Bo liczy się człowiek” – pod takim hasłem 20 października odbyły się warsztaty, w których udział wzięli policjanci z Żywca i Cieszyna jak również nauczyciele oraz uczniowie z klasy policyjnej Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu. Głównym celem projektu było poszerzenie wiedzy młodzieży w temacie przeciwdziałania mowie nienawiści, przemocy wynikającej z nienawiści, nietolerancji oraz kierowania się stereotypami.

wyświetleń: 423komentarzy: 3

Cieszyn: Międzynarodowy Dzień Mediacji i Tydzień Mediacji

23-10-2017 16:53

W minionym tygodniu  (19.10.2017 r.) w Zakładzie Karnym w Cieszynie zorganizowano spotkanie zawodowego mediatora ze skazanymi. Spotkanie miało charakter informacyjny i poznawczy.