Brenna | Chybie | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wiadomości

Wkrótce w regionie

Maj 2016
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 1856komentarzy: 0

Wygraj 10.000 zł lub extra walentynki za free

28-01-2016 08:30

Kolacja walentynkowa czy przyjęcie weselne - które z nich chcesz wygrać? Przypominamy, że w dwóch konkursach organizowanych równolegle przez Restaurację ''Pod Tułem'' możesz naprawdę zdobyć jedną z tych nagród. Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, Restauracja po raz czwarty organizuje konkurs ''Zakochani Pod Tułem'', a z okazji swojego 10-lecia przygotowała aż 10 tys. zł na organizację wesela. Śpieszcie się - czasu na zgłoszenia jest coraz mniej.

"Zakochani Pod Tułem 4" – czyli wygraj extra walentynki za free

"Zakochani Pod Tułem" to konkurs, którego nie mogło zabraknąć w roku jubileuszowym dla Restauracji „Pod Tułem”. Tradycyjnie, nagrodą są ekstra walentynki za free, czyli kolacja walentynkowa w Cisownicy, która tym razem odbędzie się 13 lutego o godzinie 19:00, jak zwykle przy ul. Turystycznej 17. W tym roku do rozdania jest 6 zaproszeń na kolację z noclegiem i śniadaniem i 10 na samą kolację. Aby zdobyć któreś z nich, wystarczy zrobić, lub wybrać ze swoich zbiorów ulubione zdjęcie z ukochaną osobą i przesłać je za pośrednictwem formularza na Stronie Konkursowej

Uwaga! Na zgłoszenia do konkursu "Zakochani Pod Tułem 4" czekamy tylko do czwartku, 4 lutego!

Do tego czasu możecie wysyłać zdjęcia, korzystając z formularza online . Zgłoszenia nadesłane po 04.02.2016 nie będą mogły uczestniczyć w konkursie. 

Z chwilą zakończenia rejestracji zgłoszeń, Komisja Konkursowa zapozna się ze wszystkimi zgłoszonymi do konkursu zdjęciami i wybierze 40 najlepszych, na które każdy będzie mógł zagłosować na Stronie Konkursowej. Aby zagłosować wystarczy podać swój adres e-mail. Dodatkowo, Restauracja przygotowała miłą niespodziankę dla wszystkich głosujących – 20% rabatu do wykorzystania w lokalu. Szczegóły promocji można sprawdzić w załączniku nr 1 do regulaminu konkursu „Zakochani Pod Tułem 4”.

O konkursie pisaliśmy w artykule: "Zakochani Pod Tułem po raz 4 ".

Zadanie konkursowe: 

Wszystkie pary chcące wziąć udział w rywalizacji o nagrody prosimy o nadesłanie swojego wspólnego zdjęcia i poprawne wypełnienie formularza konkursowego . Zdjęcie powinno mieć format .jpg, .jpeg lub .png i maks. rozmiar 2MB. 

Formularz konkursowy dostępny jest na Stronie Konkursowej :

 

10 000 zł na 10-lecie Restauracji Pod Tułem

Jeśli do końca 2017 planujesz zorganizować wesele, ten konkurs jest dla Ciebie! Do wygrania jest aż 10 tys. zł na przyjęcie weselne w Restauracji „Pod Tułem”. Aby wziąć udział w rywalizacji o tak cenną nagrodę na początek wystarczy do 19.05.2016 roku zamówić wesele w Restauracji „Pod Tułem”.

O konkursie organizowanym z okazji 10-lecia Restauracji pisaliśmy już w artykule pt.: Będzie, będzie zabawa? Z okazji 10 lat ''Pod Tułem'' daje 10.000 zł na wesele !

Więcej o nim przeczytasz także na Stronie Konkursowej

 
artykuł sponsorowany 
zródło: ox.pl
dodał: AGA 28-01-2016 08:30
drukuj artykuł


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Cieślarowie zjadą do Wisły

25-05-2016 16:00

Cieślarowie i wszyscy, którzy ich mają radzi niech czują się zaproszeni na Zjazd rodzinny w Wiśle. Najbliższy weekend (28-29.05) Perła Beskidów będzie gościć ród Cieślarów.

wyświetleń: 135komentarzy: 0

KR CRS odpowiada na oświadczenie KR CIS ws. ''Być Razem''

25-05-2016 14:25

Wszystko zaczęło się od wniosku Klubu Radnych Cieszyński Ruch Społeczny (CRS) w sprawie Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Być Razem”. Po udzieleniu odpowiedzi przez Burmistrza na szereg pytań związanych z działalnością „Być Razem” sprawą zainteresowali się radni z Klubu Radnych Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa (CIS) i wydali stosowne oświadczenie. CRS nie pozostał dłużny i odbił piłeczkę również wydając oświadczenie.

wyświetleń: 324komentarzy: 0

Bednarek wyśpiewa marzenia

25-05-2016 12:40

Koncerty charytatywne “Wyśpiewajmy marzenia” organizowane przez Zespół Placówek Szkolno- Wychowawczo- Rewalidacyjnych w Cieszynie, Stowarzyszenie "Nasze Dzieci" na stałe zagościły już w kulturalnym kalendarzu imprez w regionie. W najbliższej, V już edycji zaśpiewa Kamil Bednarek.

wyświetleń: 604komentarzy: 0

Kobieta o imieniu Liz. Książka Krystiana Warzochy z Kaczyc

25-05-2016 11:10

Status konkursu: TRWA

Dwa zwariowane psy, jedna szalona przyjaciółka, nadopiekuńczy ojciec i skrzywdzone przez los dziecko, a do tego bohaterski mężczyzna – oto niezawodna recepta na romans. Dziś na naszym portalu do zdobycia książka pt. „Kobieta o imieniu Liz” autora stela – Krystiana Warzochy z Kaczyc.

wyświetleń: 345komentarzy: 6

Pijana babcia bez prawojazdy przewoziła dwoje wnucząt

25-05-2016 09:55

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała 57-letnia kierująca fiatem zatrzymana wczoraj (24.05.2016) wieczorem w Brennej. Kobieta podróżowała samochodem razem z dwójką swoich wnucząt. Najmłodsze dziecko ma 3 lata..

wyświetleń: 6222komentarzy: 5

Napadł i ogołocił...

25-05-2016 08:20

Do 12 lat więzienia grozi młodemu mieszkańcowi Ustronia, który na ulicy Kuźniczej pobił i okradł 47-letniego mężczyznę. Napastnik zabrał mu ubranie i buty, pozostawiając go w samej bieliźnie...

wyświetleń: 3123komentarzy: 6

Najmłodsi stela 50/451/2016

25-05-2016 07:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3385komentarzy: 0

Międzygminna strefa gospodarcza w powiecie cieszyńskim?

24-05-2016 19:30

Coraz więcej miast i gmin decyduje się na współpracę w ramach tzw. międzygminnej strefy gospodarczej. Inicjatywa ta ma przyciągać nowych inwestorów, a Ci z kolei mają tworzyć nowe miejsca pracy. Czy Cieszyn i sąsiednie gminy również zdecydują się na uruchomienie takiej strefy? Wszystko wskazuje na to, że tak i to już całkiem niedługo.

wyświetleń: 1409komentarzy: 0

Cieszyńska ''Gąska'' Słupczyńskiego (felieton)

24-05-2016 18:15

Kim jest aktor? Kapłan Melpomeny, pośrednik między Sztuką a Widzem? A czy jest człowiekiem? Czy ma swoje ludzkie problemy, pragnienia, marzenia? To pytania, które stawia w swoim najnowszym spektaklu na deskach Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego Bogusław Słupczyński.

wyświetleń: 453komentarzy: 0

Ustroń - prace ruszyły

24-05-2016 16:15

Rozpoczęły się prace przy modernizacji obwodnicy Ustronia. Remontowanych będzie około 5 kilometrów drogi wojewódzkiej 941. Utrudnienia potrwają do końca lipca.