Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1937komentarzy: 0

Wygraj 10.000 zł lub extra walentynki za free

28-01-2016 08:30

Kolacja walentynkowa czy przyjęcie weselne - które z nich chcesz wygrać? Przypominamy, że w dwóch konkursach organizowanych równolegle przez Restaurację ''Pod Tułem'' możesz naprawdę zdobyć jedną z tych nagród. Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, Restauracja po raz czwarty organizuje konkurs ''Zakochani Pod Tułem'', a z okazji swojego 10-lecia przygotowała aż 10 tys. zł na organizację wesela. Śpieszcie się - czasu na zgłoszenia jest coraz mniej.

"Zakochani Pod Tułem 4" – czyli wygraj extra walentynki za free

"Zakochani Pod Tułem" to konkurs, którego nie mogło zabraknąć w roku jubileuszowym dla Restauracji „Pod Tułem”. Tradycyjnie, nagrodą są ekstra walentynki za free, czyli kolacja walentynkowa w Cisownicy, która tym razem odbędzie się 13 lutego o godzinie 19:00, jak zwykle przy ul. Turystycznej 17. W tym roku do rozdania jest 6 zaproszeń na kolację z noclegiem i śniadaniem i 10 na samą kolację. Aby zdobyć któreś z nich, wystarczy zrobić, lub wybrać ze swoich zbiorów ulubione zdjęcie z ukochaną osobą i przesłać je za pośrednictwem formularza na Stronie Konkursowej

Uwaga! Na zgłoszenia do konkursu "Zakochani Pod Tułem 4" czekamy tylko do czwartku, 4 lutego!

Do tego czasu możecie wysyłać zdjęcia, korzystając z formularza online . Zgłoszenia nadesłane po 04.02.2016 nie będą mogły uczestniczyć w konkursie. 

Z chwilą zakończenia rejestracji zgłoszeń, Komisja Konkursowa zapozna się ze wszystkimi zgłoszonymi do konkursu zdjęciami i wybierze 40 najlepszych, na które każdy będzie mógł zagłosować na Stronie Konkursowej. Aby zagłosować wystarczy podać swój adres e-mail. Dodatkowo, Restauracja przygotowała miłą niespodziankę dla wszystkich głosujących – 20% rabatu do wykorzystania w lokalu. Szczegóły promocji można sprawdzić w załączniku nr 1 do regulaminu konkursu „Zakochani Pod Tułem 4”.

O konkursie pisaliśmy w artykule: "Zakochani Pod Tułem po raz 4 ".

Zadanie konkursowe: 

Wszystkie pary chcące wziąć udział w rywalizacji o nagrody prosimy o nadesłanie swojego wspólnego zdjęcia i poprawne wypełnienie formularza konkursowego . Zdjęcie powinno mieć format .jpg, .jpeg lub .png i maks. rozmiar 2MB. 

Formularz konkursowy dostępny jest na Stronie Konkursowej :

 

10 000 zł na 10-lecie Restauracji Pod Tułem

Jeśli do końca 2017 planujesz zorganizować wesele, ten konkurs jest dla Ciebie! Do wygrania jest aż 10 tys. zł na przyjęcie weselne w Restauracji „Pod Tułem”. Aby wziąć udział w rywalizacji o tak cenną nagrodę na początek wystarczy do 19.05.2016 roku zamówić wesele w Restauracji „Pod Tułem”.

O konkursie organizowanym z okazji 10-lecia Restauracji pisaliśmy już w artykule pt.: Będzie, będzie zabawa? Z okazji 10 lat ''Pod Tułem'' daje 10.000 zł na wesele !

Więcej o nim przeczytasz także na Stronie Konkursowej

 
artykuł sponsorowany 
zródło: ox.pl
dodał: AGA 28-01-2016 08:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Portal OX.PL poleca!

30-06-2016 19:15

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 905komentarzy: 0

Nie trzeba się bać nietoperzy

30-06-2016 17:30

Choć za przypadek zarażenia wścieklizna, który wydarzył się ostatnio w Skoczowie, odpowiada nietoperz, nie ma się co bać – przekonują specjaliści. To odosobniony przypadek, nietoperze nie są specjalnym zagrożeniem, równie dobrze wściekliznę może przenieść polna mysz.

wyświetleń: 930komentarzy: 1

Burmistrz Cieszyna odznaczony

30-06-2016 16:45

Burmistrz Cieszyna, Ryszard Macura został odznaczony Złotą Odznaką „Za Zasługi dla Uniwersytetu Śląskiego". Odznaczenie zostało ustanowione 8 czerwca 1973 roku. Honoruje się nim osoby, które szczególnie zasłużyły się dla rozwoju Uniwersytetu Śląskiego.

wyświetleń: 711komentarzy: 6

Skoczów - zamiany w szkołach

30-06-2016 14:55

Spore zmiany szykują się w skoczowskiej oświacie. Miniony rok szkolny był ostatnim rokiem funkcjonowania filii szkoły podstawowej przy ulicy Mickiewicza. Uczniowie nie będą również uczęszczać do budynku gimnazjum przy ulicy Bielskiej.

wyświetleń: 1914komentarzy: 6

Szejowie przed Rajdem Bohema

30-06-2016 13:10

Kibice z niecierpliwością czekają na pierwszy odcinek specjalny Rajdu Polski, ale nie są to jedyne rajdowe emocje, jakie czekają nas w najbliższy weekend. GK Forge Rally Team przygotowuje się do czwartej rundy Mistrzostw Czech. 43. Rajd Bohemia zgromadzi na starcie łącznie ponad 140 załóg, a w tym obok Jarosława Szeja i Marcina Szeja, kilku reprezentantów Polski.

wyświetleń: 331komentarzy: 0

Oszust w Ustroniu

30-06-2016 11:40

Wczoraj (29.06.2016 ) w Ustroniu oszuści wykorzystali łatwowierność seniora i wyłudzili od niego 15 tysięcy złotych. Po raz kolejny więc policja apeluje by uważać na fałszywych krewnych.

wyświetleń: 3717komentarzy: 1

Atrakcje Dolnych Witkowic

30-06-2016 10:40

Poznaliście już artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Coloursów (14-17 lipca) oraz atrakcje turystyczne Ostrawy. Dziś chcemy przedstawić Wam miejsca, które znajdują się na terenie festiwalu, a przykuwają uwagę ludzi z całego świata.

wyświetleń: 1314komentarzy: 1

Strumień: promocja z powietrza

30-06-2016 09:05

Kiedy w czasie wakacji mieszkańcy gminy Strumień zobaczą nad swoją posesją drona, to nie znaczy że ktoś ich podgląda,  to działania promocyjne gminy.

wyświetleń: 1246komentarzy: 0

Jednogłośnie absolutorium dla Wójta Goleszowa

30-06-2016 07:30

W porządku obrad wczorajszej (29.06) sesji Rady Gminy Goleszów znalazła się uchwała w sprawie absolutorium za 2015 rok. Radni jednogłośnie zagłosowali za udzieleniem Wójtowi Krzysztofowi Glajcarowi absolutorium.

wyświetleń: 1101komentarzy: 1

Sztandar już jest, ale musi jeszcze poczekać dwa lata

29-06-2016 19:00

Sztandar Powiatu Cieszyńskiego jest już gotowy. Po dwóch latach oczekiwań wreszcie udało się go wykonać. Mimo, iż Powiat teoretycznie może się już nim pochwalić,  to jego oficjalne przekazanie będzie miało miejsce dopiero za dwa lata?