Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2174komentarzy: 0

Wygraj 10.000 zł lub extra walentynki za free

28-01-2016 08:30

Kolacja walentynkowa czy przyjęcie weselne - które z nich chcesz wygrać? Przypominamy, że w dwóch konkursach organizowanych równolegle przez Restaurację ''Pod Tułem'' możesz naprawdę zdobyć jedną z tych nagród. Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, Restauracja po raz czwarty organizuje konkurs ''Zakochani Pod Tułem'', a z okazji swojego 10-lecia przygotowała aż 10 tys. zł na organizację wesela. Śpieszcie się - czasu na zgłoszenia jest coraz mniej.

"Zakochani Pod Tułem 4" – czyli wygraj extra walentynki za free

"Zakochani Pod Tułem" to konkurs, którego nie mogło zabraknąć w roku jubileuszowym dla Restauracji „Pod Tułem”. Tradycyjnie, nagrodą są ekstra walentynki za free, czyli kolacja walentynkowa w Cisownicy, która tym razem odbędzie się 13 lutego o godzinie 19:00, jak zwykle przy ul. Turystycznej 17. W tym roku do rozdania jest 6 zaproszeń na kolację z noclegiem i śniadaniem i 10 na samą kolację. Aby zdobyć któreś z nich, wystarczy zrobić, lub wybrać ze swoich zbiorów ulubione zdjęcie z ukochaną osobą i przesłać je za pośrednictwem formularza na Stronie Konkursowej

Uwaga! Na zgłoszenia do konkursu "Zakochani Pod Tułem 4" czekamy tylko do czwartku, 4 lutego!

Do tego czasu możecie wysyłać zdjęcia, korzystając z formularza online . Zgłoszenia nadesłane po 04.02.2016 nie będą mogły uczestniczyć w konkursie. 

Z chwilą zakończenia rejestracji zgłoszeń, Komisja Konkursowa zapozna się ze wszystkimi zgłoszonymi do konkursu zdjęciami i wybierze 40 najlepszych, na które każdy będzie mógł zagłosować na Stronie Konkursowej. Aby zagłosować wystarczy podać swój adres e-mail. Dodatkowo, Restauracja przygotowała miłą niespodziankę dla wszystkich głosujących – 20% rabatu do wykorzystania w lokalu. Szczegóły promocji można sprawdzić w załączniku nr 1 do regulaminu konkursu „Zakochani Pod Tułem 4”.

O konkursie pisaliśmy w artykule: "Zakochani Pod Tułem po raz 4 ".

Zadanie konkursowe: 

Wszystkie pary chcące wziąć udział w rywalizacji o nagrody prosimy o nadesłanie swojego wspólnego zdjęcia i poprawne wypełnienie formularza konkursowego . Zdjęcie powinno mieć format .jpg, .jpeg lub .png i maks. rozmiar 2MB. 

Formularz konkursowy dostępny jest na Stronie Konkursowej :

 

10 000 zł na 10-lecie Restauracji Pod Tułem

Jeśli do końca 2017 planujesz zorganizować wesele, ten konkurs jest dla Ciebie! Do wygrania jest aż 10 tys. zł na przyjęcie weselne w Restauracji „Pod Tułem”. Aby wziąć udział w rywalizacji o tak cenną nagrodę na początek wystarczy do 19.05.2016 roku zamówić wesele w Restauracji „Pod Tułem”.

O konkursie organizowanym z okazji 10-lecia Restauracji pisaliśmy już w artykule pt.: Będzie, będzie zabawa? Z okazji 10 lat ''Pod Tułem'' daje 10.000 zł na wesele !

Więcej o nim przeczytasz także na Stronie Konkursowej

 
artykuł sponsorowany 
zródło: ox.pl
dodał: AGA 28-01-2016 08:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

03-12-2016 13:00

W 1992 roku Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) ustanowiło dzień 3 grudnia „Międzynarodowym Dniem Niepełnosprawnych”. Od tego roku w grudniu spotykają się na wspólnym świętowaniu tego święta.

wyświetleń: 196komentarzy: 0

Bieg z tytułami

03-12-2016 11:10

Organizowany w Brennej Bieg o Breńskie Kierpce został został uhonorowany tytułem Złotej Kozicy dla Najlepszego Biegu Górskiego w Stylu Anglosaskim w Polsce w 2016 r.

wyświetleń: 188komentarzy: 0

Może ukrywa się gdzieś obok? Europol poszukuje najgroźniejszych przestępców

03-12-2016 09:20

Zabójcy, porywacze, terroryści, przemytnicy narkotyków i inni – 60 osób skazanych lub podejrzanych o popełnienia najpoważniejszych przestępstw figuruje na liście Europolu. Figurujący na liście zabili lub w nieodwracalny sposób zmienili życie swoich ofiar.

wyświetleń: 2358komentarzy: 1

Odblask (nie tylko) dla dzieci

03-12-2016 07:30

Ruszyła druga edycja akcji „Świeć przykładem nie tylko w Adwencie”. Bielsko-żywiecka Caritas, Wydział Ruchu Drogowego Policji i Towarzystwo Ubezpieczeniowe "Saltus" chcą wspólnie zadbać o bezpieczeństwo pieszych w okresie jesienno-zimowym na drodze. Zamierzają w tym roku rozdać, głównie seniorom, 7 tys. elementów odblaskowych.

wyświetleń: 283komentarzy: 0

Węzeł przesiadkowy i galeria handlowa już za rok?

02-12-2016 20:00

Wyłoniono wykonawcę na budowę zintegrowanego węzła przesiadkowego w Cieszynie. Jak informuje cieszyński magistrat inwestycja ta powinna zakończyć się pod koniec 2017 roku. Również w tym czasie, jeżeli wszystko pójdzie według zamierzonych planów, oddana do użytku zostanie galeria handlowa "Stela''.

wyświetleń: 6660komentarzy: 0

Drugi Międzynarodowy Festiwal Muzyki im. Prof. Józefa Świdra, Cieszyn, Śląsk Cieszyński i Katowice

02-12-2016 17:40

Już po raz drugi w dniach 7-11 grudnia Śląsk Cieszyński stanie się muzycznym sercem Polski za sprawą Festiwalu Muzyki im. Prof. Józefa Świdra. Postać wyjątkowego pedagoga i kompozytora jest dla organizatorów Festiwalu inspiracją dla rozwijania i propagowania muzyki chóralnej oraz dokonań twórców pochodzących ze Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 480komentarzy: 0

Sztuka antidotum na chorobę

02-12-2016 16:40

W Galerii Zmiennej Szpitala Śląskiego w Cieszynie od 1 grudnia dostępna jest wystawa obrazów ze skóry autorstwa Reginy Zachurzok. Sztuka jest dla niej wszystkim - lekarstwem na chorobę, zapomnieniem, odprężeniem i ogromną radością.

wyświetleń: 425komentarzy: 0

Akcja odśnieżanie

02-12-2016 14:40

Za nami pierwszy śnieg. To czas szczególny dla kierowców z powodu zasypywanych przez biały puch dróg. Przygotowaliśmy dla Was listę odpowiedzialnych za odśnieżanie instytucji w każdej gminie.

wyświetleń: 3060komentarzy: 0

Niebawem Godzina łaski

02-12-2016 13:10

8 grudnia w kościele katolickim obchodzone jest Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. To szczególnym dzień, w którym dostąpić można szczególnych łask.

wyświetleń: 1820komentarzy: 6

Narkotyki w liście...

02-12-2016 12:20

Jak się okazuje, aby przemycić do więzienia narkotyki, trzeba wykazać się nie lada pomysłowością, jednak pracowników SW ciężko oszukać.