Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1976komentarzy: 0

Wygraj 10.000 zł lub extra walentynki za free

28-01-2016 08:30

Kolacja walentynkowa czy przyjęcie weselne - które z nich chcesz wygrać? Przypominamy, że w dwóch konkursach organizowanych równolegle przez Restaurację ''Pod Tułem'' możesz naprawdę zdobyć jedną z tych nagród. Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, Restauracja po raz czwarty organizuje konkurs ''Zakochani Pod Tułem'', a z okazji swojego 10-lecia przygotowała aż 10 tys. zł na organizację wesela. Śpieszcie się - czasu na zgłoszenia jest coraz mniej.

"Zakochani Pod Tułem 4" – czyli wygraj extra walentynki za free

"Zakochani Pod Tułem" to konkurs, którego nie mogło zabraknąć w roku jubileuszowym dla Restauracji „Pod Tułem”. Tradycyjnie, nagrodą są ekstra walentynki za free, czyli kolacja walentynkowa w Cisownicy, która tym razem odbędzie się 13 lutego o godzinie 19:00, jak zwykle przy ul. Turystycznej 17. W tym roku do rozdania jest 6 zaproszeń na kolację z noclegiem i śniadaniem i 10 na samą kolację. Aby zdobyć któreś z nich, wystarczy zrobić, lub wybrać ze swoich zbiorów ulubione zdjęcie z ukochaną osobą i przesłać je za pośrednictwem formularza na Stronie Konkursowej

Uwaga! Na zgłoszenia do konkursu "Zakochani Pod Tułem 4" czekamy tylko do czwartku, 4 lutego!

Do tego czasu możecie wysyłać zdjęcia, korzystając z formularza online . Zgłoszenia nadesłane po 04.02.2016 nie będą mogły uczestniczyć w konkursie. 

Z chwilą zakończenia rejestracji zgłoszeń, Komisja Konkursowa zapozna się ze wszystkimi zgłoszonymi do konkursu zdjęciami i wybierze 40 najlepszych, na które każdy będzie mógł zagłosować na Stronie Konkursowej. Aby zagłosować wystarczy podać swój adres e-mail. Dodatkowo, Restauracja przygotowała miłą niespodziankę dla wszystkich głosujących – 20% rabatu do wykorzystania w lokalu. Szczegóły promocji można sprawdzić w załączniku nr 1 do regulaminu konkursu „Zakochani Pod Tułem 4”.

O konkursie pisaliśmy w artykule: "Zakochani Pod Tułem po raz 4 ".

Zadanie konkursowe: 

Wszystkie pary chcące wziąć udział w rywalizacji o nagrody prosimy o nadesłanie swojego wspólnego zdjęcia i poprawne wypełnienie formularza konkursowego . Zdjęcie powinno mieć format .jpg, .jpeg lub .png i maks. rozmiar 2MB. 

Formularz konkursowy dostępny jest na Stronie Konkursowej :

 

10 000 zł na 10-lecie Restauracji Pod Tułem

Jeśli do końca 2017 planujesz zorganizować wesele, ten konkurs jest dla Ciebie! Do wygrania jest aż 10 tys. zł na przyjęcie weselne w Restauracji „Pod Tułem”. Aby wziąć udział w rywalizacji o tak cenną nagrodę na początek wystarczy do 19.05.2016 roku zamówić wesele w Restauracji „Pod Tułem”.

O konkursie organizowanym z okazji 10-lecia Restauracji pisaliśmy już w artykule pt.: Będzie, będzie zabawa? Z okazji 10 lat ''Pod Tułem'' daje 10.000 zł na wesele !

Więcej o nim przeczytasz także na Stronie Konkursowej

 
artykuł sponsorowany 
zródło: ox.pl
dodał: AGA 28-01-2016 08:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Oczami niewidomego (43): Irena Mencner - muzyka na akordeonie

23-07-2016 19:00

W czerwcu 2016 roku w Domu Narodowym w Cieszynie odbył się wieczorek poetycki Krystyny Kurzycy. Jest to miejscowa poetka, która jest osobą słabowidzącą; sympatyzującą z cieszyńskim kołem Polskiego Związku Niewidomych. Ma na swoim koncie kilka tomików poezji. Na tym wieczorku towarzyszyła Jej Irena Mencner - pochodząca z Zebrzydowic, kobieta grająca od jedenastego roku życia na akordeonie. Na to spotkanie w Domu Narodowym zostali zaproszeni również członkowie cieszyńskiego koła PZN.

wyświetleń: 136komentarzy: 0

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (30/7/16)

23-07-2016 16:45

O czym pisano sto lat temu na łamach lokalnych gazet? Przekonajcie się w naszym kolejnym przeglądzie prasy.

wyświetleń: 133komentarzy: 0

Pobiegnij w zawodach

23-07-2016 15:35

Bieganie cieszą się coraz większą popularnością. Biegamy dla zdrowia, dla towarzystwa oraz dla utrzymania lepszej kondycji. W związku z tym organizowane są liczne imprezy dla fanów tej dyscypliny sportu również w naszym regionie.

wyświetleń: 301komentarzy: 0

Będą remonty dróg

23-07-2016 13:05

Dzięki uchwale Zarządu Województwa Śląskiego w naszym regionie zostanie przebudowanych wiele dróg. Gminy powiatu cieszyńskiego otrzymają bowiem dofinansowanie na potrzebne remonty. Pieniądze na powyższe cele płynąć będą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

wyświetleń: 1957komentarzy: 0

''OmNomNom'' - danie pierwsze

23-07-2016 10:30

W Chacie nad Zalewem w Zabłociu odbył „Zdrowy Piknik Wakacyjny”, pierwszy etap projektu kulinarno-edukacyjnego „OmNomNom”.

wyświetleń: 488komentarzy: 0

Eko i od lokalnych dostawców

23-07-2016 07:30

Status konkursu: TRWA

Najlepsza wołowina na Śląsku Cieszyńskim, warzywa i owoce, które zrodziła cieszyńska ziemia, produkty od lokalnych dostawców - jeśli to tego szukasz w pobliskich lokalach gastronomicznych, zajrzyj do restauracji Ekotradycja, która serwuje tradycyjne potrawy, przygotowując je na bazie produktów ekologicznych i lokalnych. Przyjdź i przekonaj się, a do końca wakacji dodatkowo obniż rachunek o 20% lub zjedz za darmo - jeśli tylko zdołasz rozwiązać kolejną konkursową zagadkę.

wyświetleń: 1062komentarzy: 0

Norwegowie najlepsi

23-07-2016 00:01

Ekipa Norwegii w składzie: Johann Andre Forfang, Tom Hilde, Joachim Hauer i Anders Fannemel zwyciężyła w sobotnim konkursie drużynowym FIS Grand Prix Wisła 2016, który był rozgrywany na skoczni im. Adama Małysza. Podopieczni Alexandera Stoeckla o dziewięć punktów pokonali reprezentację Słowenii, natomiast na najniższym stopniu podium stanęli niemieccy skoczkowie. Biało-Czerwoni zmagania drużynowe ukończyli na szóstej pozycji.

wyświetleń: 661komentarzy: 0

Jednak chcą sprzedać?

22-07-2016 19:00

Nie udało się poprzedniej władzy, czy obecna będzie miała więcej szczęścia? Gmina Skoczów kolejny raz chce się pozbyć kamienicy na rynku. Czy z powodzeniem?

wyświetleń: 3672komentarzy: 9

Place zabaw w wakacje

22-07-2016 17:35

Urzędnicy z Jasienicy informują, że istniejące przy placówkach oświatowych place zabaw są czynne podczas wakacji.

wyświetleń: 734komentarzy: 0

Child Alert w aplikacji

22-07-2016 16:00

W połowie lipca Komenda Główna Policji nawiązała współpracę z firmą NEPTIS S.A., dzięki czemu informacje o zaginięciu dziecka będą wyświetlane w jednej z najpopularniejszych w Polsce aplikacji dla kierowców.