Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 1890komentarzy: 15

Maria Juroszek ze złotem

27-11-2015 15:45

W dniach 23-24 listopada w Rumii odbyły się II Mistrzostwa Świata w siłowaniu na rękę osób niepełnosprawnych. Złoto wywalczyła Maria Juroszek z Cieszyna.
Maria Juroszek ze złotem Maria Juroszek zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Świata w siłowaniu na rękę niepełnosprawnych w Rumii,fot. z archiwum zawodniczki

Maria Juroszek zdobyła złoty krążek w kat. SENIOR WOMEN RIGHT ARM2 +65KG.
Na mistrzostwach świetnie poradzili sobie wszyscy polscy sportowcy niepełnosprawni: W poniedziałek (23.11.2015) kategorii JUNIOR18 MEN LEFT ARM2 55KG złoto zdobył Dawid Łapa. Także złoty medal do domu przywiezie Maciej Gralak, który zajął pierwsze miejsce w kat. SENIOR MEN LEFT ARM2 60KG. W tej samej kategorii, ale na 4 miejscu uplasował się dotychczasowy konkurent Maćka – Patryk Weterle. Sonia Turzyniecka w kat. SENIOR WOMEN LEFT ARM2 65KG wywalczyła srebro.

Drugi dzień zawodów przyniósł Polakom 4 medale. Dawid Łapa powtórzył swój sukces z poniedziałku i zdobył złoto na prawą rękę w kat. JUNIOR18 MEN RIGHT ARM2 55KG. W kat. SENIOR MEN RIGHT ARM2 60KG Maciej Gralak również zdobył złoto. To jego drugi złoty medal na tych zawodach. Złotymi medalistkami zostały także Sonia Turzyniecka w kat. SENIOR WOMEN RIGHT ARM2 65KG oraz Maria Juroszek w kat. SENIOR WOMEN RIGHT ARM2 +65KG. Drużynowo Polska zajęła ostatecznie wysokie 2 miejsce.

Zobacz więcej wiadomości na Portalu OX.PL o Marii Juroszek .

red.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 27-11-2015 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (15)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

zbyszek-piwko
27-11-2015 18:39
zbyszek-piwko
Gratulacje .
ciamajda
27-11-2015 20:03
ciamajda
Ciekawe ile było zawodniczek w tej grupie. Może równiez 2, jak u Grzegorza Wałgi?
majka186
28-11-2015 07:39
majka186
Do ciamajdy mogłeś też jechać a kto ci broni ale jak byś miał sobie zapłacić z własnej kieszeni to wolisz nie jechać bo jesteś dusi grosz i jezdziesz za podatników choć nic nie zdobywarz a strasznie chcesz filozofofować czy nie tak Miró
koszor
28-11-2015 10:13
koszor
Brawo!!!
ciamajda
28-11-2015 10:51
ciamajda
majka, chyba mnie z kimś pomyliłas. Ja nigdzie nie jeżdżę i nie żebram na wyjazd. Więc to się kupy nie trzyma.
Jeszcze jedno. Ile ten wyjazd kosztował darczyńców?
majka186
28-11-2015 12:18
majka186
Ją tam nie mam zamiaru ci sie z niczego tłumaczyć bo od ciebie nie dostałam więc ?? a nie pomyliłam się nic a nic a ją mówię tak głupszego puszczańskich zawsze do przodu a jestem tak zadowolona że badań SE chłopiec co chcesz już tak ci nie odpisze nic bo zazdrość cię w tyłem pali
ciamajda
28-11-2015 12:50
ciamajda
majka, coś Cię nerwy zżerają. Czyżbym powiedział prawdę? Czytasz przed wysłaniem swoje komentarze?
Odemnie i tak nic nie dostaniesz. Nie refunduję najdroższych hoteli. Polecam się na przyszłość:)
ciamajda
28-11-2015 12:52
ciamajda
Jeszcze jedno pytanie. Powiesz mi ile było zawodniczek w Twojej grupie?:)
ewita666
29-11-2015 01:44
ewita666
jak miło się chwalić ta kobieta rozsławiła Cieszyn i nie tylko ale żeby wyjechać musiała brzydko mówiąc żebrać od darczyńców którzy byli w stanie jej pomóc aby zrealizowała swe marzenia potrzebowała tylko albo aż 2000 na wyjazd i na zdobycie złota jak wróci będzie chwała zaszczyty ale dziwne że przedtem miasto nie miało na nią kasy a na inne bzdety ma podziwiam Majkę i jej sponsorów dzięki
ewita666
29-11-2015 01:49
ewita666
do Ciamajdy jak bys coś mógł to pewnie byś pokazał ale że jesteś zazdrosnym dupkiem to mi cię żal sorry
ciamajda
29-11-2015 07:57
ciamajda
ewita, masz rację. nie potrafie więc nie pcham się na afisz. Ale ja Ci nie ubliżam. Więc to świadczy o Twojej kulturze. I po drugie. Nie umiałbym zebrać na to by zamieszkać w najlepszym hotelu.
majka186
29-11-2015 09:03
majka186
do ciamajdy najpierw sprawdz gdzie mieszkałam a potem pisz głupoty bo akurat mieszkałam w białym dworku za 55 zł ze śniadaniem i zajmij się czym pożytecznym zamiast komuś zazdrościć a samemu nic nie robiąc oprócz tego że samemu wszędzie dodawać komentarze po prostu ci trzeba pracy
ciamajda
29-11-2015 16:09
ciamajda
Super!! Biały Dworek kojarzy mi się z białą damą:))
Ale nie odpowiedziałaś na zasadnicze pytanie. Ile zawodniczek liczyła Twoja grupa? Chyba nie powiesz że nie pamietasz?:))
majka186
29-11-2015 19:24
majka186
strasznie mi cie chłopie żal bo nic nie zdobyłeś w swoim życiu tylko ci się biała dama kojarzy to masz problem i zgłoś się do lekarza dlatego zazdrościsz komuś a tłumaczyć to ja się będę przed Bogiem a nie przed tobą bo dla mnie jesteś nikim i nie jesteś mnie w stanie wyprowadzić z równowagi po takim sukcesie i to była moje ostatnie odpisanie do ciebie po prostu trzeba cię ignorować i głupszego się puszcza do przodu
ciamajda
30-11-2015 06:33
ciamajda
majka, jesteż naprawdę żałosna. Nie odpowiedziałaś na moje pytanie więc myślę że masz coś do ukrycia. Nie wstydź się. Nawet jak były dwie zawodniczki, to zawsze jakiś sukces:))))
Bozia rozumu nie dała, dała za to bicepsy:)) Z czegoś trzeba być zadowolonym, prawda?
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wspólnie pokonali 2942 długości basenu

28-06-2016 20:15

Blisko 60 osób, w różnym wieku, wystartowało w tegorocznym Maratonie dla Hospicjum „Pływaj dla dzieciaków z dzieciakami”. W tym roku uczestnikom maratonu udało się przepłynąć ponad 2900 długości basenu. Wszystko to na rzecz dzieci osieroconych wspieranych przez Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie.

wyświetleń: 466komentarzy: 0

Zasmakuj w gofrach

28-06-2016 19:05

Już jutro, tj. w środę (29.06) po raz kolejny na cieszyńskim rynku będzie można posmakować pysznych gofrów.Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na szczytny cel. Zapraszamy do Cieszyna w godzinach od 12:00 do 17:00.

wyświetleń: 823komentarzy: 0

Wisła - jedź w górę!

28-06-2016 17:10

Wisła jest miejscowością, do której warto zajrzeć o każdej porze roku. Nie brakuje tutaj wyciągów krzesełkowych i kanapowych . Służą jednak nie tylko narciarzom w zimie. Za ich pomocą zdobędziemy bez trudu wiślańskie szczyty.

wyświetleń: 1211komentarzy: 0

Uwielbiano Boga

28-06-2016 16:30

Świadectwa uwolnionych z nałogów, pyszna strawa oraz wspólne uwielbienie Boga, to tylko niektóre elementy Festiwalu Uwolnienia, który odbył się w niedzielę (26.06.2016 r.) w Ustroniu.

wyświetleń: 845komentarzy: 1

Kino Plenerowe na Górnym Borze

28-06-2016 15:40

To już kolejna edycja imprezy plenerowej w parku, przy osiedlu Górny Bór w Skoczowie. W urokliwym miejscu, które sprzyja odpoczynkowi Kino - Teatr Elektryczny Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” oraz Gmina Skoczów zapraszają na seanse kina plenerowego, które odbędą się 1 lipca oraz 6 i 26 sierpnia.

wyświetleń: 1721komentarzy: 0

Policjanci drogówki zatrzymali trzech złodziei z Czech

28-06-2016 14:32

Trzech złodziei z Czech zatrzymali policjanci z cieszyńskiej drogówki. Sprawcy sforsowali ogrodzenie punktu zajmującego się sprzedażą części samochodowych w Jasienicy. Skradli akcesoria o wartości ponad 10 tys. zł.

wyświetleń: 2678komentarzy: 0

Najmłodsi stela 643/465/2016

28-06-2016 14:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3542komentarzy: 0

Oby nam się chciało chcieć

28-06-2016 12:50

- Oby nam się chciało chcieć – stwierdziła podczas zakończenia roku akademickiego Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Elżbieta Holeksa, członek zarządu CUTW. Choć przywołała hasło sportowców, którzy uczestniczyli w Olimpiadzie uniwersytetów trzeciego wieku wszyscy słuchacze zgodnie stwierdzili, że to doskonałe motto dla wszystkich członków UTW, nie tylko sportowców.

wyświetleń: 1222komentarzy: 0

Wścieklizna w Skoczowie!

28-06-2016 12:00

Spora część Skoczowa została przez Powiatowego Lekarza Weterynarii uznana za zagrożona wścieklizną. Władze Skoczowa apelują o niewypuszczanie kotów, a z psami wychodzenie jedynie na smyczy.

wyświetleń: 7948komentarzy: 5

Mają pedofila!!!

28-06-2016 10:35

Policjanci ze Strumienia ustalili mężczyznę, który jesienią ubiegłego roku zaczepiał małoletnie dziewczynki i młode kobiety w Drogomyślu. 53-letni mieszkaniec Katowic podejrzany jest o obnażanie się przed kobietami. Zaczepiał też małoletnie dziewczynki. Katowiczanin był w przeszłości karany za przestępstwa seksualne.