Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1912komentarzy: 15

Maria Juroszek ze złotem

27-11-2015 15:45

W dniach 23-24 listopada w Rumii odbyły się II Mistrzostwa Świata w siłowaniu na rękę osób niepełnosprawnych. Złoto wywalczyła Maria Juroszek z Cieszyna.
Maria Juroszek ze złotem Maria Juroszek zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Świata w siłowaniu na rękę niepełnosprawnych w Rumii,fot. z archiwum zawodniczki

Maria Juroszek zdobyła złoty krążek w kat. SENIOR WOMEN RIGHT ARM2 +65KG.
Na mistrzostwach świetnie poradzili sobie wszyscy polscy sportowcy niepełnosprawni: W poniedziałek (23.11.2015) kategorii JUNIOR18 MEN LEFT ARM2 55KG złoto zdobył Dawid Łapa. Także złoty medal do domu przywiezie Maciej Gralak, który zajął pierwsze miejsce w kat. SENIOR MEN LEFT ARM2 60KG. W tej samej kategorii, ale na 4 miejscu uplasował się dotychczasowy konkurent Maćka – Patryk Weterle. Sonia Turzyniecka w kat. SENIOR WOMEN LEFT ARM2 65KG wywalczyła srebro.

Drugi dzień zawodów przyniósł Polakom 4 medale. Dawid Łapa powtórzył swój sukces z poniedziałku i zdobył złoto na prawą rękę w kat. JUNIOR18 MEN RIGHT ARM2 55KG. W kat. SENIOR MEN RIGHT ARM2 60KG Maciej Gralak również zdobył złoto. To jego drugi złoty medal na tych zawodach. Złotymi medalistkami zostały także Sonia Turzyniecka w kat. SENIOR WOMEN RIGHT ARM2 65KG oraz Maria Juroszek w kat. SENIOR WOMEN RIGHT ARM2 +65KG. Drużynowo Polska zajęła ostatecznie wysokie 2 miejsce.

Zobacz więcej wiadomości na Portalu OX.PL o Marii Juroszek .

red.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 27-11-2015 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (15)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

zbyszek-piwko
27-11-2015 18:39
zbyszek-piwko
Gratulacje .
ciamajda
27-11-2015 20:03
ciamajda
Ciekawe ile było zawodniczek w tej grupie. Może równiez 2, jak u Grzegorza Wałgi?
majka186
28-11-2015 07:39
majka186
Do ciamajdy mogłeś też jechać a kto ci broni ale jak byś miał sobie zapłacić z własnej kieszeni to wolisz nie jechać bo jesteś dusi grosz i jezdziesz za podatników choć nic nie zdobywarz a strasznie chcesz filozofofować czy nie tak Miró
koszor
28-11-2015 10:13
koszor
Brawo!!!
ciamajda
28-11-2015 10:51
ciamajda
majka, chyba mnie z kimś pomyliłas. Ja nigdzie nie jeżdżę i nie żebram na wyjazd. Więc to się kupy nie trzyma.
Jeszcze jedno. Ile ten wyjazd kosztował darczyńców?
majka186
28-11-2015 12:18
majka186
Ją tam nie mam zamiaru ci sie z niczego tłumaczyć bo od ciebie nie dostałam więc ?? a nie pomyliłam się nic a nic a ją mówię tak głupszego puszczańskich zawsze do przodu a jestem tak zadowolona że badań SE chłopiec co chcesz już tak ci nie odpisze nic bo zazdrość cię w tyłem pali
ciamajda
28-11-2015 12:50
ciamajda
majka, coś Cię nerwy zżerają. Czyżbym powiedział prawdę? Czytasz przed wysłaniem swoje komentarze?
Odemnie i tak nic nie dostaniesz. Nie refunduję najdroższych hoteli. Polecam się na przyszłość:)
ciamajda
28-11-2015 12:52
ciamajda
Jeszcze jedno pytanie. Powiesz mi ile było zawodniczek w Twojej grupie?:)
ewita666
29-11-2015 01:44
ewita666
jak miło się chwalić ta kobieta rozsławiła Cieszyn i nie tylko ale żeby wyjechać musiała brzydko mówiąc żebrać od darczyńców którzy byli w stanie jej pomóc aby zrealizowała swe marzenia potrzebowała tylko albo aż 2000 na wyjazd i na zdobycie złota jak wróci będzie chwała zaszczyty ale dziwne że przedtem miasto nie miało na nią kasy a na inne bzdety ma podziwiam Majkę i jej sponsorów dzięki
ewita666
29-11-2015 01:49
ewita666
do Ciamajdy jak bys coś mógł to pewnie byś pokazał ale że jesteś zazdrosnym dupkiem to mi cię żal sorry
ciamajda
29-11-2015 07:57
ciamajda
ewita, masz rację. nie potrafie więc nie pcham się na afisz. Ale ja Ci nie ubliżam. Więc to świadczy o Twojej kulturze. I po drugie. Nie umiałbym zebrać na to by zamieszkać w najlepszym hotelu.
majka186
29-11-2015 09:03
majka186
do ciamajdy najpierw sprawdz gdzie mieszkałam a potem pisz głupoty bo akurat mieszkałam w białym dworku za 55 zł ze śniadaniem i zajmij się czym pożytecznym zamiast komuś zazdrościć a samemu nic nie robiąc oprócz tego że samemu wszędzie dodawać komentarze po prostu ci trzeba pracy
ciamajda
29-11-2015 16:09
ciamajda
Super!! Biały Dworek kojarzy mi się z białą damą:))
Ale nie odpowiedziałaś na zasadnicze pytanie. Ile zawodniczek liczyła Twoja grupa? Chyba nie powiesz że nie pamietasz?:))
majka186
29-11-2015 19:24
majka186
strasznie mi cie chłopie żal bo nic nie zdobyłeś w swoim życiu tylko ci się biała dama kojarzy to masz problem i zgłoś się do lekarza dlatego zazdrościsz komuś a tłumaczyć to ja się będę przed Bogiem a nie przed tobą bo dla mnie jesteś nikim i nie jesteś mnie w stanie wyprowadzić z równowagi po takim sukcesie i to była moje ostatnie odpisanie do ciebie po prostu trzeba cię ignorować i głupszego się puszcza do przodu
ciamajda
30-11-2015 06:33
ciamajda
majka, jesteż naprawdę żałosna. Nie odpowiedziałaś na moje pytanie więc myślę że masz coś do ukrycia. Nie wstydź się. Nawet jak były dwie zawodniczki, to zawsze jakiś sukces:))))
Bozia rozumu nie dała, dała za to bicepsy:)) Z czegoś trzeba być zadowolonym, prawda?
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Podziękowali za gościnę

25-07-2016 19:40

Dopołudniowa msza święta w języku włoskim, sprawowana na cieszyńskim rynku, była ostatnim punktem programu pielgrzymów udających się na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.

wyświetleń: 2562komentarzy: 6

Najmłodsi stela 691/474/2016

25-07-2016 18:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3588komentarzy: 0

Wyścig motorowy

25-07-2016 16:45

W niedzielę 14 sierpnia odbędzie się IV Amatorski Wyścig na Czas „O Błękitną Wstęgę Olzy”, który tradycyjnie organizuje Motobrothers Klub oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Cieszynie.

wyświetleń: 1679komentarzy: 3

9 nietrzeźwych za 'kółkiem'

25-07-2016 15:20

Kolejny wakacyjny weekend to sporo pracy mundurowych. Na szczecie nie doszło do żadnych wypadków drogowych w których ktokolwiek zostałby ranny. Nie obyło się jednak bez kolizji, których odnotowano łącznie 16. Tradycyjnie też zatrzymano nietrzeźwych kierowców.

wyświetleń: 2325komentarzy: 2

Aleksander Zniszczoł drugi w Szczyrku

25-07-2016 14:40

W niedzielne przedpołudnie na skoczni HS-106 w Szczyrku rozpoczęto rywalizację w kolejnym już Międzynarodowym Memoriale Olimpijczyków. Ziobro zdeklasował rywali, wiślański skoczek, Aleksander Zniszczoł był drugi, na najniższym stopniu podium stanął Bartłomiej Kłusek.

wyświetleń: 362komentarzy: 0

Zbytków - kolizja trzech aut

25-07-2016 13:55

W niedzielny wieczór w Zbytkowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na szczęście obyło się bez rannych.

wyświetleń: 3730komentarzy: 1

Odszedł ks. Bogusław Kokotek

25-07-2016 13:05

Dziś (25.07) rano dotarła do nas smutna wiadomość. W wieku 67 lat zmarł ks. senior Bogusław Kokotek. Duchowny kościoła ewangelicko-augsburskiego był wieloletnim pastorem w czeskocieszyńskim zborze na Niwach.

wyświetleń: 2489komentarzy: 2

Upalnie i burzowo

25-07-2016 12:00

Wprawdzie upały nie dokuczają nam tak, jak to miało miejsce jeszcze miesiąc temu, jednak wysokie temperatury, parna pogoda i burze mogą nieco napsuć krwi. Meteorolodzy ostrzegają przed burzami, miejscami z gradem.

wyświetleń: 1712komentarzy: 0

Dopalacze w Skoczowie

25-07-2016 11:00

Ponad ćwierć kilo dopalaczy znaleźli policjanci u 25-latka ze Skoczowa. Grozi mu kilka lat więzienia. Mężczyzna znajduje się pod dozorem policyjnym.

wyświetleń: 6093komentarzy: 0

Rozstrzygnęli, kto najlepszy

25-07-2016 09:20

23 lipca, czyli w ubiegłą sobotę, na kortach MOSiRu w Cieszynie rozegrano Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego - Otwarte Mistrzostwa Cieszyna. Znamy zwycięzców.