Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1990komentarzy: 15

Maria Juroszek ze złotem

27-11-2015 15:45

W dniach 23-24 listopada w Rumii odbyły się II Mistrzostwa Świata w siłowaniu na rękę osób niepełnosprawnych. Złoto wywalczyła Maria Juroszek z Cieszyna.
Maria Juroszek zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Świata w siłowaniu na rękę niepełnosprawnych w Rumii,fot. z archiwum zawodniczki Maria Juroszek zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Świata w siłowaniu na rękę niepełnosprawnych w Rumii,fot. z archiwum zawodniczki

Maria Juroszek zdobyła złoty krążek w kat. SENIOR WOMEN RIGHT ARM2 +65KG.
Na mistrzostwach świetnie poradzili sobie wszyscy polscy sportowcy niepełnosprawni: W poniedziałek (23.11.2015) kategorii JUNIOR18 MEN LEFT ARM2 55KG złoto zdobył Dawid Łapa. Także złoty medal do domu przywiezie Maciej Gralak, który zajął pierwsze miejsce w kat. SENIOR MEN LEFT ARM2 60KG. W tej samej kategorii, ale na 4 miejscu uplasował się dotychczasowy konkurent Maćka – Patryk Weterle. Sonia Turzyniecka w kat. SENIOR WOMEN LEFT ARM2 65KG wywalczyła srebro.

Drugi dzień zawodów przyniósł Polakom 4 medale. Dawid Łapa powtórzył swój sukces z poniedziałku i zdobył złoto na prawą rękę w kat. JUNIOR18 MEN RIGHT ARM2 55KG. W kat. SENIOR MEN RIGHT ARM2 60KG Maciej Gralak również zdobył złoto. To jego drugi złoty medal na tych zawodach. Złotymi medalistkami zostały także Sonia Turzyniecka w kat. SENIOR WOMEN RIGHT ARM2 65KG oraz Maria Juroszek w kat. SENIOR WOMEN RIGHT ARM2 +65KG. Drużynowo Polska zajęła ostatecznie wysokie 2 miejsce.

Zobacz więcej wiadomości na Portalu OX.PL o Marii Juroszek .

red.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 27-11-2015 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (15)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

zbyszek-piwko
27-11-2015 18:39
zbyszek-piwko
Gratulacje .
ciamajda
27-11-2015 20:03
ciamajda
Ciekawe ile było zawodniczek w tej grupie. Może równiez 2, jak u Grzegorza Wałgi?
majka186
28-11-2015 07:39
majka186
Do ciamajdy mogłeś też jechać a kto ci broni ale jak byś miał sobie zapłacić z własnej kieszeni to wolisz nie jechać bo jesteś dusi grosz i jezdziesz za podatników choć nic nie zdobywarz a strasznie chcesz filozofofować czy nie tak Miró
koszor
28-11-2015 10:13
koszor
Brawo!!!
ciamajda
28-11-2015 10:51
ciamajda
majka, chyba mnie z kimś pomyliłas. Ja nigdzie nie jeżdżę i nie żebram na wyjazd. Więc to się kupy nie trzyma.
Jeszcze jedno. Ile ten wyjazd kosztował darczyńców?
majka186
28-11-2015 12:18
majka186
Ją tam nie mam zamiaru ci sie z niczego tłumaczyć bo od ciebie nie dostałam więc ?? a nie pomyliłam się nic a nic a ją mówię tak głupszego puszczańskich zawsze do przodu a jestem tak zadowolona że badań SE chłopiec co chcesz już tak ci nie odpisze nic bo zazdrość cię w tyłem pali
ciamajda
28-11-2015 12:50
ciamajda
majka, coś Cię nerwy zżerają. Czyżbym powiedział prawdę? Czytasz przed wysłaniem swoje komentarze?
Odemnie i tak nic nie dostaniesz. Nie refunduję najdroższych hoteli. Polecam się na przyszłość:)
ciamajda
28-11-2015 12:52
ciamajda
Jeszcze jedno pytanie. Powiesz mi ile było zawodniczek w Twojej grupie?:)
ewita666
29-11-2015 01:44
ewita666
jak miło się chwalić ta kobieta rozsławiła Cieszyn i nie tylko ale żeby wyjechać musiała brzydko mówiąc żebrać od darczyńców którzy byli w stanie jej pomóc aby zrealizowała swe marzenia potrzebowała tylko albo aż 2000 na wyjazd i na zdobycie złota jak wróci będzie chwała zaszczyty ale dziwne że przedtem miasto nie miało na nią kasy a na inne bzdety ma podziwiam Majkę i jej sponsorów dzięki
ewita666
29-11-2015 01:49
ewita666
do Ciamajdy jak bys coś mógł to pewnie byś pokazał ale że jesteś zazdrosnym dupkiem to mi cię żal sorry
ciamajda
29-11-2015 07:57
ciamajda
ewita, masz rację. nie potrafie więc nie pcham się na afisz. Ale ja Ci nie ubliżam. Więc to świadczy o Twojej kulturze. I po drugie. Nie umiałbym zebrać na to by zamieszkać w najlepszym hotelu.
majka186
29-11-2015 09:03
majka186
do ciamajdy najpierw sprawdz gdzie mieszkałam a potem pisz głupoty bo akurat mieszkałam w białym dworku za 55 zł ze śniadaniem i zajmij się czym pożytecznym zamiast komuś zazdrościć a samemu nic nie robiąc oprócz tego że samemu wszędzie dodawać komentarze po prostu ci trzeba pracy
ciamajda
29-11-2015 16:09
ciamajda
Super!! Biały Dworek kojarzy mi się z białą damą:))
Ale nie odpowiedziałaś na zasadnicze pytanie. Ile zawodniczek liczyła Twoja grupa? Chyba nie powiesz że nie pamietasz?:))
majka186
29-11-2015 19:24
majka186
strasznie mi cie chłopie żal bo nic nie zdobyłeś w swoim życiu tylko ci się biała dama kojarzy to masz problem i zgłoś się do lekarza dlatego zazdrościsz komuś a tłumaczyć to ja się będę przed Bogiem a nie przed tobą bo dla mnie jesteś nikim i nie jesteś mnie w stanie wyprowadzić z równowagi po takim sukcesie i to była moje ostatnie odpisanie do ciebie po prostu trzeba cię ignorować i głupszego się puszcza do przodu
ciamajda
30-11-2015 06:33
ciamajda
majka, jesteż naprawdę żałosna. Nie odpowiedziałaś na moje pytanie więc myślę że masz coś do ukrycia. Nie wstydź się. Nawet jak były dwie zawodniczki, to zawsze jakiś sukces:))))
Bozia rozumu nie dała, dała za to bicepsy:)) Z czegoś trzeba być zadowolonym, prawda?
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zbierają nakrętki na... plac zabaw

07-12-2016 16:45

W Godziszowie trwa akcja zbierania nakrętek – mieszkańcy chcą wybudować dzieciom plac zabaw. Sołtys Godziszowa apeluje: „Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka”.

wyświetleń: 76komentarzy: 0

Znamy najlepszą filię!

07-12-2016 14:55

Znamy już wyniki konkursu na Najlepszą Filię Biblioteczną okazała się nią Gminna Biblioteka Publiczna w Hażlachu - Filia w Pogwizdowie. Konkurs zorganizowany został już po raz trzeci przez Starostwo Powiatowe oraz Bibliotekę Miejską w Cieszynie, pełniącą zadania biblioteki powiatowej.

wyświetleń: 582komentarzy: 0

Złote, Diamentowe i Żelazne Gody

07-12-2016 13:00

50, 60 i 65 lat małżeństwa świętowały pary z Gminy Brenna. 5 grudnia odbyła się tam uroczystość jubileuszu Złotych, Diamentowych i Żelaznych Godów.

wyświetleń: 732komentarzy: 1

Słodkie bestsellery w Muzeum im. Gustawa Morcinka w Skoczowie

07-12-2016 11:00

Foremki, maszynki, pojemniki, książki kucharskie i wiele innych przedmiotów będzie można zobaczyć na najsłodszej wystawie sezonu – w Muzeum im. Gustawa Morcinka w Skoczowie. 8 grudnia otwarcie wystawy – „Świąteczne tradycje… - słodkie „bestsellery” na Śląsku Cieszyńskim”.

wyświetleń: 466komentarzy: 0

Cieszyn rozświetlił choinkę

07-12-2016 09:20

Śniegu niestety zabrakło i bitwy na śnieżki być nie mogło, ale radość było wiele, a uśmiechy nie schodziły z buzi najmłodszych. W Cieszynie oficjalnie rozpoczęto wczoraj (6 XII) sezon świąteczny. Moment wyznaczyło rozświecenie choinki.

wyświetleń: 1490komentarzy: 0

Młodzi kreatorzy mody i fryzury

07-12-2016 07:30

Liga Młodych Kreatorów to konkurs skierowany do szkół technicznych i zawodowych, w którym nagradzane są najlepsze stylizacje. Uczniowie przygotowują kreację – strój oraz fryzurę prezentowane przez współuczniów – modeli. 5 grudnia w Zespole Szkół Technicznych w Cieszynie już po raz piąty odbyły się szkolne eliminacje do ogólnopolskiej edycji tego konkursu.

wyświetleń: 926komentarzy: 7

Szpitale bez kontraktów?

06-12-2016 19:15

W przyszłym roku, w lipcu ma wejść ustawa o sieci szpitali. Te, które znajdą się poza nią będą zagrożone. Jak wyliczył Śląski Urząd Marszałkowski, poza siecią znalazłoby się 21 szpitali śląskich, których samorząd wojewódzki jest właścicielem. W tym pięć szpitali z naszego regionu… Co je czeka?

wyświetleń: 4829komentarzy: 10

Cieszyn: SMS kontra HC Opava

06-12-2016 18:00

Sporo hokejowych emocji czeka na nas w Cieszynie. W środę na lodowisku rozegrany zostanie mecz w ramach polsko-czeskiej ligi  SILESIA BISSET CUP.

wyświetleń: 380komentarzy: 0

Oświetl ładnie posesję

06-12-2016 16:30

 W Dębowcu mieszkańcy mogą rywalizować w konkursie o najładniej oświetloną posesję w Gminie

wyświetleń: 2795komentarzy: 8

Głosowanie już trwa!

06-12-2016 15:00

12 projektów w Cieszynie walczy o realizację. Wczoraj, 5 grudnia ruszyło głosowanie na projekty finansowane z budżetu obywatelskiego. To już trzeci raz mieszkańcy Cieszyna bezpośrednio decydują, na co idzie część pieniędzy z budżetu miasta.