Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 2080komentarzy: 15

Maria Juroszek ze złotem

27-11-2015 15:45

W dniach 23-24 listopada w Rumii odbyły się II Mistrzostwa Świata w siłowaniu na rękę osób niepełnosprawnych. Złoto wywalczyła Maria Juroszek z Cieszyna.
Maria Juroszek zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Świata w siłowaniu na rękę niepełnosprawnych w Rumii,fot. z archiwum zawodniczki Maria Juroszek zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Świata w siłowaniu na rękę niepełnosprawnych w Rumii,fot. z archiwum zawodniczki

Maria Juroszek zdobyła złoty krążek w kat. SENIOR WOMEN RIGHT ARM2 +65KG.
Na mistrzostwach świetnie poradzili sobie wszyscy polscy sportowcy niepełnosprawni: W poniedziałek (23.11.2015) kategorii JUNIOR18 MEN LEFT ARM2 55KG złoto zdobył Dawid Łapa. Także złoty medal do domu przywiezie Maciej Gralak, który zajął pierwsze miejsce w kat. SENIOR MEN LEFT ARM2 60KG. W tej samej kategorii, ale na 4 miejscu uplasował się dotychczasowy konkurent Maćka – Patryk Weterle. Sonia Turzyniecka w kat. SENIOR WOMEN LEFT ARM2 65KG wywalczyła srebro.

Drugi dzień zawodów przyniósł Polakom 4 medale. Dawid Łapa powtórzył swój sukces z poniedziałku i zdobył złoto na prawą rękę w kat. JUNIOR18 MEN RIGHT ARM2 55KG. W kat. SENIOR MEN RIGHT ARM2 60KG Maciej Gralak również zdobył złoto. To jego drugi złoty medal na tych zawodach. Złotymi medalistkami zostały także Sonia Turzyniecka w kat. SENIOR WOMEN RIGHT ARM2 65KG oraz Maria Juroszek w kat. SENIOR WOMEN RIGHT ARM2 +65KG. Drużynowo Polska zajęła ostatecznie wysokie 2 miejsce.

Zobacz więcej wiadomości na Portalu OX.PL o Marii Juroszek .

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 27-11-2015 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (15)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

zbyszek-piwko
27-11-2015 18:39
zbyszek-piwko
Gratulacje .
ciamajda
27-11-2015 20:03
ciamajda
Ciekawe ile było zawodniczek w tej grupie. Może równiez 2, jak u Grzegorza Wałgi?
majka186
28-11-2015 07:39
majka186
Do ciamajdy mogłeś też jechać a kto ci broni ale jak byś miał sobie zapłacić z własnej kieszeni to wolisz nie jechać bo jesteś dusi grosz i jezdziesz za podatników choć nic nie zdobywarz a strasznie chcesz filozofofować czy nie tak Miró
koszor
28-11-2015 10:13
koszor
Brawo!!!
ciamajda
28-11-2015 10:51
ciamajda
majka, chyba mnie z kimś pomyliłas. Ja nigdzie nie jeżdżę i nie żebram na wyjazd. Więc to się kupy nie trzyma.
Jeszcze jedno. Ile ten wyjazd kosztował darczyńców?
majka186
28-11-2015 12:18
majka186
Ją tam nie mam zamiaru ci sie z niczego tłumaczyć bo od ciebie nie dostałam więc ?? a nie pomyliłam się nic a nic a ją mówię tak głupszego puszczańskich zawsze do przodu a jestem tak zadowolona że badań SE chłopiec co chcesz już tak ci nie odpisze nic bo zazdrość cię w tyłem pali
ciamajda
28-11-2015 12:50
ciamajda
majka, coś Cię nerwy zżerają. Czyżbym powiedział prawdę? Czytasz przed wysłaniem swoje komentarze?
Odemnie i tak nic nie dostaniesz. Nie refunduję najdroższych hoteli. Polecam się na przyszłość:)
ciamajda
28-11-2015 12:52
ciamajda
Jeszcze jedno pytanie. Powiesz mi ile było zawodniczek w Twojej grupie?:)
ewita666
29-11-2015 01:44
ewita666
jak miło się chwalić ta kobieta rozsławiła Cieszyn i nie tylko ale żeby wyjechać musiała brzydko mówiąc żebrać od darczyńców którzy byli w stanie jej pomóc aby zrealizowała swe marzenia potrzebowała tylko albo aż 2000 na wyjazd i na zdobycie złota jak wróci będzie chwała zaszczyty ale dziwne że przedtem miasto nie miało na nią kasy a na inne bzdety ma podziwiam Majkę i jej sponsorów dzięki
ewita666
29-11-2015 01:49
ewita666
do Ciamajdy jak bys coś mógł to pewnie byś pokazał ale że jesteś zazdrosnym dupkiem to mi cię żal sorry
ciamajda
29-11-2015 07:57
ciamajda
ewita, masz rację. nie potrafie więc nie pcham się na afisz. Ale ja Ci nie ubliżam. Więc to świadczy o Twojej kulturze. I po drugie. Nie umiałbym zebrać na to by zamieszkać w najlepszym hotelu.
majka186
29-11-2015 09:03
majka186
do ciamajdy najpierw sprawdz gdzie mieszkałam a potem pisz głupoty bo akurat mieszkałam w białym dworku za 55 zł ze śniadaniem i zajmij się czym pożytecznym zamiast komuś zazdrościć a samemu nic nie robiąc oprócz tego że samemu wszędzie dodawać komentarze po prostu ci trzeba pracy
ciamajda
29-11-2015 16:09
ciamajda
Super!! Biały Dworek kojarzy mi się z białą damą:))
Ale nie odpowiedziałaś na zasadnicze pytanie. Ile zawodniczek liczyła Twoja grupa? Chyba nie powiesz że nie pamietasz?:))
majka186
29-11-2015 19:24
majka186
strasznie mi cie chłopie żal bo nic nie zdobyłeś w swoim życiu tylko ci się biała dama kojarzy to masz problem i zgłoś się do lekarza dlatego zazdrościsz komuś a tłumaczyć to ja się będę przed Bogiem a nie przed tobą bo dla mnie jesteś nikim i nie jesteś mnie w stanie wyprowadzić z równowagi po takim sukcesie i to była moje ostatnie odpisanie do ciebie po prostu trzeba cię ignorować i głupszego się puszcza do przodu
ciamajda
30-11-2015 06:33
ciamajda
majka, jesteż naprawdę żałosna. Nie odpowiedziałaś na moje pytanie więc myślę że masz coś do ukrycia. Nie wstydź się. Nawet jak były dwie zawodniczki, to zawsze jakiś sukces:))))
Bozia rozumu nie dała, dała za to bicepsy:)) Z czegoś trzeba być zadowolonym, prawda?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Awanse i medale dla mundurowych

25-07-2017 07:30

Z dniem 24 lipca 2017 roku na wyższe stopnie policyjne awansowało sześciu oficerów z cieszyńskiej komendy. Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie awansował na stopień inspektora policji, a jego pierwszy zastępca został mianowany na stopień młodszego inspektora policji. Jeden z policjantów otrzymał medal Prezydenta RP.

wyświetleń: 561komentarzy: 0

Nowe oblicze Campingu Olza

24-07-2017 19:30

Restauracja koreańska, ogród zimowy, małe SPA – to plany nowego dzierżawcy Campingu Olza w Cieszynie na ożywienie tego miejsca. Czy Camping Olza dzięki tym zmianom znów będzie tętnił życiem?

wyświetleń: 1976komentarzy: 0

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn

24-07-2017 17:00

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn, który (nie) podrywa na akordeon. O obecnej sytuacji w Polsce i wszczepianiu implantów...To tylko niektóre wątki rozmowy, w trakcie której Jacek Porzycki postanawia zostać bagażowym zespołu "Tekla Klebetnica". Czy  Zygmunt był strażnikiem Teksasu i dlaczego hodowla świń to dobry pomysł na życie?Zapraszamy do oglądania.

wyświetleń: 2141komentarzy: 0

Rywalizacja mikstów w Cieszynie

24-07-2017 16:00

W niedzielę 23 lipca w Cieszynie, odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Śląska Mikstów w siatkówce plażowej. Impreza odbyła się pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, a organizatorem imprezy był Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

wyświetleń: 676komentarzy: 0

Obchody 110-lecia OSP Godziszów

24-07-2017 14:50

W upalne, sobotnie popołudnie 22 lipca na placu przed remizą w Godziszowie odbyła się uroczystość 110-lecia miejscowej straży. W obchodach wzięły udział delegacje z ośmiu jednostek OSP gminy Goleszów: Bażanowice, Cisownica, Dzięgielów, Goleszów,  Kisielów, Kozakowice, Leszna Górna, Puńców oraz zaprzyjaźnione straże z Bładnic, Kiczyc i Nierodzimia.

wyświetleń: 932komentarzy: 0

Zderzenie w Cieszynie

24-07-2017 13:40

Dziś (24.07.2017) o godz. 8:50 doszło w Cieszynie do kolizji. 30-letnia mieszkanka Cieszyna nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście

wyświetleń: 5824komentarzy: 2

Medal dla papieża

24-07-2017 12:15

Dzisiaj ( 24 lipca  2017)  Parafii Ewangelickiej w Szczyrku wysłany zostanie pocztą do Watykany na ręce papieża Franciszka specjalny medal na 500 lat Reformacji (1517-2017) – informuje redakcję ox.pl ks. Jan Byrt.   

wyświetleń: 1071komentarzy: 1

Utrudnienia w ruchu w Wiśle!

24-07-2017 10:55

31 lipca br. przez Wisłę przejedzie wyścig kolarski 74. Tour de Pologne. W godzinach 16:00-20:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego dróg będących trasą wyścigu.

wyświetleń: 2210komentarzy: 2

Szansa dla Szańców

24-07-2017 09:15

Szańce Jabłonkowskie ożyły. Na wałach zawisła flaga cesarska.

wyświetleń: 969komentarzy: 0

Weterani w Zebrzydowicach

24-07-2017 07:30

W Zebrzydowicach od trzech lat na rodzinnej rehabilitacji czas spędzają polscy weterani ranni podczas misji zagranicznych. Jak sami mówią, w Zebrzydowicach odnaleźli swoje miejsce i tutaj odpoczywają. Żołnierze przygotowali także wystawę pt. „Weterani”, którą można oglądać w godzinach otwarcia zamku w Zebrzydowicach do  28 lipca 2017 roku. W tygodniu od 8:00 – 21:00 w sobotę i niedzielę od 12:00 – 21:00.