Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zaginiona 85-latka odnaleziona

- Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 85-letniej mieszkanki Brzezówki – poinformował dziś (17.01.2019) wieczorem asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. Zaginiona w ręce policjantów trafiła dzięki właściwej reakcji mieszkanki Skrbeńska

W Skrbeńsku na ulicy Zielonej w Skrbeńsku (powiat wodzisławski) zaginioną kobietę zauważyła mieszkanka tej miejscowości. - Widząc zdezorientowaną starszą kobietę, postanowiła poinformować o tym fakcie policjantów. Mundurowi z Posterunku Policji w Gołkowicach szybko ustalili, że starsza pani to poszukiwana przez cieszyńską policję zaginiona. Mieszkance Brzezówki nic nie dolegało, nie wymagała natychmiastowej pomocy medycznej. Nie pamiętała jednak jak dostała się do Skrbeńska. – relacjonuje Pawlik. Zaginiona trafiła pod opiekę rodziny.

W akcji poszukiwawczej łącznie brało udział ponad 120 funkcjonariuszy policji i straży pożarnej. W trakcie poszukiwań policjanci korzystali z pomocy specjalnie wyszkolonych psów tropiących, kamery termowizyjnej oraz specjalistycznego drona.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: