Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wymień zdanie z kandydatem

Coraz więcej informacji pojawia się w serwisie wyborczym OX.pl Wczoraj w miarę uaktualniania danych przez Państwową Komisję Wyborczą, prezentowaliśmy kandydatów na radnych w poszczególnych samorządach. Podobnie jest z kandydatami na wójtów czy burmistrzów.

Państwowa Komisja Wyborcza rozpoczęła publikację nazwisk kandydatów na radnych zarówno do lokalnych samorządów, jaki do samorządu powiatowego czy sejmiku wojewódzkiego. Podobnie pojawiają się również dane kandydatów na burmistrzów i wójtów. Dane te nie są jeszcze pełne, niemniej w miarę ich uaktualniania przez PKW, również w naszym serwisie wybory.ox.pl pojawiają się kolejne nazwiska w poszczególnych gminach.

Przypominamy Wam i kandydatom, że działa również w ramach naszego serwisu wyborczego dział 'Dyskusje Wyborcze'

Każdy zarejestrowany w naszym systemie kandydat może publikować teksty związane z naszym regionem. Każdy czytelnik Portalu OX.pl może natomiast komentować wpisy kandydatów.

Pierwsze teksty już się pojawiły. Beata Branc – Gorgosz pyta m.in. o budynek skoczowskiego liceum. Wypowiada się również w temacie finansowania Rad Osiedlowych. Sołectwa otrzymują finanse, na zasadach ustalonych uchwałą (liczy się liczba osób, km dróg i stawka). Z tego można finansować klomby, imprezy, nagrody, zawody, etc. Uważam, ze to jest społecznie potrzebne i wykonalne. Ludzie w swoim najbliższym otoczeniu najlepiej wiedza na co wydać pieniądze. - pisze kandydatka.

Głos w naszym forum zabrał również KWW Mariusza Andrukiewicza - Rozdajemy mieszkańcom nowe mapy miasta, przydatne w drodze do wyborów. To mapa zawierająca program rozwoju miasta, adresy lokali wyborczych, kontakty do 21 radnych z każdego okręgu, wraz z rekomendacjami - mówi Mariusz Andrukiewicz, kandydat na burmistrza Cieszyna: - to nie jest ulotka tylko oficjalne zaproszenie do uczestnictwa w zarządzaniu miastem - dodaje Andrukiewicz.

 

Wpisy kandydatów znajdziecie, klikając poniżej:

 

Przypominamy, że o wyborach podyskutowac możecie również na forum ox.pl. Zapraszamy do kulturalnej wymiany zdań

 

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: