Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Uciekała przed policją.

Policjanci cieszyńskiej drogówki zatrzymali wczoraj (15.09.2020) kierującą BMW 25-letnią kobietę, która pomimo sygnałów policyjnego radiowozu nie zamierzała zatrzymać się do kontroli.

Do zdarzenia doszło rano w Ogrodzonej. Policjanci w rejonie skrzyżowania Bażanowickiej i Żniwnej. około godziny 7.35 zauważyli BMW, które to na ich widok zaczęło nawracać.

- W związku z dziwnym zachowaniem osoby kierującej BMW policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Ruszyli za nim i włączając sygnały dźwiękowe oraz błyskowe dali znak do zatrzymania pojazdu. Kierująca BMW 25-letnia kobieta postanowiła inaczej. Jej reakcją na polecenie zatrzymania pojazdu było przyśpieszenie w celu uniknięcia kontroli. Policjanci rozpoczęli pościg kontynuując go przez kilka kilometrów, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Ostatecznie uciekinierkę zatrzymali w Międzyświeciu. Do jej ujęcia przyczynili się inni kierujący, którzy widząc jej zachowanie na drodze oraz ścigający ją radiowóz uniemożliwili dalszą ucieczkę poprzez spowolnienie ruchu i częściowe „zakorkowanie” drogi – opisuje rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Mundurowi zatrzymali kierującą samochodem i pojazd usunęli z drogi na jej koszt. Powód ucieczki szybko wyszedł na jaw. Kobieta nie posiadała uprawnień do kierowania a także obowiązywał ją zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2022 roku.

- 25-latka przyznała się do popełnionych przestępstw i wykroczeń, za które może trafić do więzienia nawet na 5 lat- podsumowuje rzecznik.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: