Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tym razem z "trawką" wpadł 23-latek

Kilka dni temu informowaliśmy o 18-latek z powiatu żywieckiego który narobił sobie sporych problemów przemycając z Czech 350 gramów marihuany. W podobnych okolicznościach zatrzymano tym razem 23-latka.

 I tym razem do zatrzymania doszło dzięki „policyjnemu nosowi” mundurowych. Mężczyznę zdradziło, podobnie jak we wcześniejszym przypadku nerwowe zachowanie. Legitymowany 23-latek z Zabrza, który był kontrolowany przez policyjnych wywiadowców na terenie miasta po pytaniu, czy posiada jakieś zabronione środki stwierdził, że nie, a Cieszyn zwiedza, bo to piękne miasto.  

- I tylko w tej kwestii funkcjonariusze i kontrolowany byli zgodni. Policjanci natomiast nie do końca uwierzyli w turystyczny charakter pobytu 23-latka. W trakcie przeszukania samochodu ujawnili opakowanie po lodach, w którym schowane było 193 gramy marihuany. „Turysta” z Zabrza został zatrzymany. Policjanci zarekwirowali środki odurzające – informuje st. asp. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Zatrzymany na mocy postanowienia sądu został objęty policyjnym dozorem. Odpowie za przemyt narkotyków, za co grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Red.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-24 13:09:59
suski: w sprawie trefnych respiratorów i lipnych maseczek ani policja ani prokuratura nie dają rady od dwóch lat prawie
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: