Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Trwają poszukiwania zaginionego

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach nadal poszukują zaginionego Macieja Zawadzkiego.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 37- letni mężczyzna ostatni raz widziany był 9 kwietnia 2020 r. Od tego czasu Maciej Zawadzki nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna może przebywać na terenie powiatu cieszyńskiego.

 

Rysopis zaginionego: wzrost ok 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie ciemne częściowo splecione w dredy

Ubiór zaginionego: spodnie typu bojówki koloru ciemnego, bluza czarna z kapturem, czarna czapka z daszkiem, buty skórzane sznurowane z wysoka cholewką.

Znaki szczególne: posiada tatuaże na palcach rąk w postaci pojedynczych bladych liter, tatuaż na przedramieniu ręki i na nodze.

Mężczyzna może mieć ze sobą rower typu miejskiego w kolorze czarnym.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 47 851 20 00, 47 851 25 55, 47 851 28 52, 47 851 23 32 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 112.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: