Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Starosta pogratulował policjantom

Jak już informowaliśmy na łamach OX.PL, sierż. szt. Kamil Przewieźlik we wrześniu wygrał wojewódzkie eliminacje zawodów „Dzielnicowy Roku”, a następnie wspólnie z st. sierż. Adrianem Piechulskm z KPP Zawiercie stworzyli najlepszy duet i reprezentując KWP w Katowicach jako drużyna wygrali Ogólnopolskie Zawody Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2018”.

Teraz, gratulacje oraz nagrodę rzeczową za osiągnięty sukces podczas posiedzenia Zarządu Powiatu przekazał funkcjonariuszowi Starosta Cieszyński Janusz Król.

Sierż. szt. Kamil Przewieźlik policyjny mundur założył sześć lat temu. Na co dzień pełni służbę jako dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie służąc swoją pomocą mieszkańcom dzielnicy nr 1 ( Boguszowice, Marklowice, Frysztackie Przedmieście).

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-11-15 17:58:51
koszor: Co miesiąc wybierają dzielnicowego roku. Albo częściej. A potem okazuje się jacy są "chorowici" na zawołanie. To jest kombinatorstwo i zero zasad.
2018-11-15 20:21:49
bronek91: Przeca dobrze wiymy, iż w tym wszystkim chodzi w pierwszej kolejności o podnoszenie motywacji do pracy i pobudzanie innych policjantów do rywalizacji (mentalny bolszewizm ze strony plecaków). Faktycznie, skoro furt kogosik odznaczają, ewidentnie widać, iż policjanci łapią się na takie sztuczki a dwa ze strony plecaków jest tendencja do częstszego nagradzania podwładnych. Ciekawe czym to jest spowodowane? Coraz większymi wakatami i próbą społecznej reklamy wizerunku służby a w rzeczywistości roboty w policji? Czy nie lepiej zwiększyć wynagrodzenie niż ściągać ludzi z terenu na konkursy?
2018-11-15 20:31:22
bronek91: Z drugiej strony wyróżnienia umożliwiają odbycie bez zwykłej służby dodatkowych dni roboczych, delegacje, premie…. Tym sposobem skutecznie można przeskoczyć nawet w sposób minimalny otrzymywane wynagrodzenie. Dwa, w trakcie konkursów, uczestnicy podnoszą swoją motywację do zdobywania czy utrwalania umiejętności związanych z wykonywanym zawodem a nie służbą. Trzy, szybciej można kogoś wypromować, ale w potencjalną politykę personalną plecaków nie wnikajmy. Cztery szybciej można kogoś wypromować społecznie a zebrany stopniowo kapitał można wykorzystać w lokalnej zaściankowej polityce i dorobić sobie na funkcji radnego…. Oczywiście w obopólnym interesie Policji i funkcjonariusza pod pozorem czynienia społecznie rozumianego dobra i rzekomo bezinteresownie…. Jak slawetny wielbiciel zapachów lawendowych, widać facet ma nosa.
2018-11-15 20:37:16
bronek91: Natomiast odznaczonym po raz kolejny gratulujemy. Jesteście najlepsi nie tyle w Polsce co w całej Europie. Natomiast funkcjonariuszy niemieckiej i paryskiej policji nie ma nawet co do Was porównywać. Bijecie ich wszystkich w znaczeniu dosłownym i przenośnym. Życzymy dalszych sukcesów na niwie zawodowej, politycznej itd. a także wszyscy mamy nadzieję, iż zdobyte i posiadane umiejętności będą możliwie jak najmniej wykorzystywane.
2018-11-15 20:48:54
bronek91: Natomiast co do Pana Starosty, biorąc pod uwagę obecną powyborczą sytuację polityczną w odniesieniu do powiatu… Coś mi się wydaje iż już niedługo będzie trzeba, przynajmniej na jakiś czas, pożegnać się ze stanowiskiem. Zatem opisywaną sytuację należy uznać jako jedną z ostatnich, gdzie można występować jeszcze jako starosta. Różne niebieskie ptaszki po terenie całego powiatu już dawno ćwierkają, iż PONOĆ na stanowisko starosty na obecną kadencję rady kreowany jest PONOĆ Pan Mieczysław Szczurek. Póki to mniej lub bardziej potwierdzone czy NIEPOTWIERDZONE dywagacje, poczekajmy do czasu rzeczywistego wyboru…. Panu byłemu burmistrzowi a być może przyszłemu …………….. znanego z faktu, iż za jego kadencji w Cieszynie zniknął dworzec, też gratulujemy.
2018-11-15 22:24:27
Donek: Mam nadzieję że radni powiatowi nie wybiorą na starostę Pana Szczurka, przecież najprawdopodobniej to on przyczynił się do niewykupienia Dworca PKS i w nagrodę Cieszyniacy wybrali go na radnego powiatowego. To już lepiej niech starostą pozostanie były starosta a w najgorszym wypadku Pan Szarzec. To nie chodzi o partię kto będzie starostą ale człowiek z głową a Szczurek takowej nie ma. Jemu znowu się podoba stołek.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: