Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczów - interwencje Straży Miejskiej

Wylegitymowanych 27 osób, 12 pouczonych, 14 ukaranych – to bilans poniedziałkowych (5 września) interwencji Straży Miejksiej w Skoczowie.

14 mandatów karnych trafiło "na ręce" kierujących pojazdami, którzy zostali zarejestrowani przez fotoradar podczas jazdy z niedozwoloną prędkością na obszarze zabudowanym...

...

- Na ul. Powstańców Śląskich - działając na zgłoszenie mieszkańca SM w Skoczowie wylegitymowała 6 kierujących, którzy zaparkowali samochód w sposób utrudniający ruch innym kierowcom. Zastosowano pouczenia.

Dowieziono do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku -Białej nietrzeźwego mężczyznę, zatrzymanego przez funkcjonariuszu Komisariatu Policji w Skoczowie podczas interwencji domowej.

Na ul. Mickiewicza wylegitymowano i pouczono kierującego rowerem, który poruszal się bez wymaganego przepisami oświetlenia.

W parku im. Pawła Tendery funkcjonariusze straży miejskiej wylegitymowali i pouczyli dwie osoby za spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym. 

Na dworcu PKS wylegitymowano i pouczono jedną osobę, która paliła papierosy w miejscu do tego celu nie wyznaczonym.

- Działając na zgłoszenie mieszkańca funkcjonariusze udali się na ul. Krzywą, gdzie na prywatnej nieruchomości miały być spalane odpady. Ponieważ właściciel posesji nie udzielił Strażnikom żadnych wyjaśnień, zobowiązano dyżurnego Straży do sprawdzenia w firmach wywożących nieczystości czy w/w posiada umowę na wywóz odpadów oraz ich częstotliwość. W przypadku wystąpienia nieprawidłowości w tym zakresie, właściciel zostanie wezwany do Straży Miejskiej w celu ukarania go mandatem karnym.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: