Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będą biec, aż na szczyt

Chodzenie po górach to spore wyzwanie, a bieganie – to już zadanie dla bardziej wytrwałych. W najbliższą niedzielę biegacze spotkają się na szczycie Czantorii, gdzie wybiegną w ramach 18. Marszobiegu na Czantorię.


Widok z 995m.n.p.m czeka na wytrwałych śmiałków, którzy zdecydują się wybiegnąć na Czantorię. Już w najbliższą niedzielę 11 września, śmiałkowie będą mogli się zmierzyć z niełatwą trasą i własnymi słabościami. Już po raz osiemnasty Urząd Miejski w Ustroniu zaprasza na Marszobieg na Czantorię.


Zawodnicy rozpoczną swoje zmagania 11.09 o godz. 10.00. Start zaplanowano przy Szkole Podstawowej nr  1 przy ul. Partyzantów. Stamtąd biegacze udadzą się na szczyt Czantorii. Trasa przebiega ul. Jelenica do pola biwakowego pod Małą Czantorią, dalej żółtym i czarnym szlakiem turystycznym, aż na szczyt.


Mężczyźni walczyć będą w kategoriach wiekowych: 16-19, 20-29, 30-39, 40-49, 50-59,60-69, 70-79, kobiety do 35 lat i powyżej.


Kto chce wystartować w tym niecodziennym biegu może zgłosić się mailowo lub telefonicznie 33/ 857 93 28, um-turystyka@ustron.pl, można się zgłosić też w dniu zawodów w godzinach 8.50-9.50.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: