Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przeczytaj gdzie zagrają WILKI

Fani dobrej muzyki powinni już się zacząć przygotowywać do wzięcia udziału w jednej z najważniejszych polskich imprez rockowych w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego.

Już w przyszłym tygodniu, w sobotę 19 maja w Parku PZKO nad Głuchówką w Bystrzycy, odbędzie się Bystrzycki Zlot. – Gwoździem programu będą na pewno Wilki z Robertem Gawliński, które zagrały już na Bystrzyckim Zlocie w 2006 roku – zapowiada główny organizator imprezy, Roman Wróbel, wiceprezes bystrzyckiego Miejscowego Koła PZKO. 

Zaprosiliśmy też, po pięciu latach starań, słowacką kapelę Horkýže Slíže. Ze Słowacji przyjedzie też znana piosenkarka Kristína, która niedawno nagrała w naszym kościele ewangelickim swój klip do piosenki „Stojím pri oltári”. Poza tym będą grupy zaolziańskie: The End, Suffer Age, Toys oraz Witch Hammer... – dodaje Wróbel. Warto nadmienić, że bilety na Bystrzycki Zlot można w przedsprzedaży nabyć w Centrum Informacji Turystycznej w Jabłonkowie, w kinie Kosmos w Trzyńcu, w Urzędzie Gminy i Park Klubie Q w Bystrzycy oraz w Czeskim Cieszynie w Biurze Zarządu Głównego PZKO.

Głos Ludu - Gazeta Polaków w Republice Czeskiej

źródło: Głos Ludu
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: