Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Złote Lwy - SOiZ wręczyło wyróżnienia

Szkoła Organizacji i Zarządzania w Cieszynie uroczyście pożegnała uczniów klas trzecich i czwartych, którzy w tym roku zdają egzamin dojrzałości.

Podczas uroczystej gali, która ma w Szkole Organizacji i Zarządzania już swoją tradycję, każdy abiturient został wyróżniony „Złotym Lwem”. To nagroda za specjalne zasługi. 

Wyróżnianie uczniów „Złotymi Lwami” to tradycja SOiZ w Cieszynie. - Jak co roku część oficjalną pożegnania absolwentów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Obsługi Turystycznej uświetniła gala rozdania  „ZŁOTYCH LWÓW”. Od kilku lat absolwenci otrzymują oprócz świadectw i dyplomów ukończenia szkoły również statuetki za szczególne zasługi  - wyjaśnia Barbara Glet dyrektor Szkoły Organizacji i Zarządzania w Cieszynie - Statuetki wykonane zostały przez uczniów klasy plastycznej LO. O program artystyczny uroczystości zadbała Natalia Piekarek , opiekun samorządu uczniowskiego.

Uczniowie klasy pierwszej i drugiej przyznali swoim starszym kolegom łącznie 21 statuetek. Galę poprowadzili Lucyna Para, Artur Kurtyka i Miłosz Minorczyk. Statuetki wręczył uczniom Artur Grzebień. Całą uroczystość uświetniły występy baletowe w wykonaniu chłopców z klasy drugiej oraz taneczne pokazy grupy  LMFAO.

- To była wyjątkowa chwila, pełna wspomnień, śmiechu, ale i łez... Z całą pewnością klasy, które żegnaliśmy podczas gali  na zawsze pozostaną częścią historii naszej szkoły – dodaje B. Glet.

Na zakończenie uczniowie usłyszeli też kilka ostatnich rad, których w specjalnie przygotowanych filmikach, udzielali im nauczyciele...

 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: