Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pożar w Wiśle. Kobieta zginęła w domu

Tragedia w Wiśle. Dziś w nocy doszło tam do pożaru budynku jednorodzinnego. Na miejscu zdarzenia walkę z żywiołem podjęli strażacy..

Niestety, w trakcie akcji gaśniczej ujawnili wewnątrz domu ciało 82-letniej kobiety. Na miejscu zdarzenia czynności procesowe pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci z zespołu kryminalnego wraz z technikiem kryminalistyki. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Wiślańscy policjanci wyjaśniają okoliczności, które doprowadziły do tragedii. -Pożar wybuchł w jednym z domów w Wiśle, krótko przed północą. Ogień i dym obudziły mieszkankę domu, która natychmiast zaalarmowała służby ratownicze o zdarzeniu. Niestety żywioł w dużym stopniu rozprzestrzenił się już po budynku i słuzby ratownicze nie miały możliwości natychmiastowego wejścia do niego. Niestety, w trakcie akcji gaśniczej  strażacy ujawnili wewnątrz domu ciało 82-letniej kobiety. Na miejscu zdarzenia czynności procesowe pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci z zespołu kryminalnego wraz z technikiem kryminalistyki. Dokładną przyczynę śmierci pozwoli ustalić zarządzona przez Prokuraturę sekcja zwłok. Śledczy z Wisły pod nadzorem prokuratora i we współpracy z biegłym z zakresu pożarnictwa, wyjaśniają szczegółowe okoliczności, w jakich mogło dojść do pożaru- informuje podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej w Cieszynie.
Służby przypominają o zasadach bezpieczeństwa oraz zachęcamy też do stosowania czujników dymu, pożaru, tlenku węgla. To niewielki koszt sięgający od 20 do 150 zł. Wystarczy kupić i zamontować w odpowiednich miejscach. To proste urządzenie, które kiedy wyczuje tlenek węgla, ogień czy też dym, załącza alarm. Przypominają także o regularnych przeglądach instalacji

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: