Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pokazy psich zaprzęgów na Czantorii

W niedzielę (10.02) na Czantorii odbył się pokaz psich zaprzęgów. Największą atrakcją były przejażdżki z których mogły skorzystać dzieci. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zobacz relację z tego wydarzenia.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-02-12 22:56:46
hycel: A co na to obrońcy praw zwierząt? W Zakopanem konie pociągowe nie mogą ciągnąć wozów a w Ustroniu psy pociągowe mogą być ganiane i zmuszane do ciągnienia sań z leniwymi ludzkimi dópskami i nikt nie protestuje? Słyszałem o kuligach w Ustroniu Dobce, w Wiśle Czarne i jakoś nikogo to nie boli, wszystkich boli tylko Zakopane. Gdzie jesteście wielcy obrońcy praw zwierząt? A może sami takie kuligi i wyścigi psich zaprzęgów organizujecie?
2019-02-13 04:39:36
lukasz84: Te hycel Ty tak na serio :D jesteś jakiś niedojexany :D te psy z chęcią to robiły... Kuligi za końmi są po płaskim terenie... Jeśli nie widzisz różnicy to jesteś kompletnym pustakiem ;)
2019-02-13 07:56:28
hycel: Te, lukasz84. Ty tak na serio dzbanie z oderwanym uchem ? Konie pociągowe w Zakopanem mogą tylko 2 kursy dziennie robić, w górach ciągną sanie od rana do nocy. W Istebnej na zawodach furmanów są lane batem i jakoś obrońcy praw zwierząt tego nie widzą. Czy te psy powiedziały ci że robią to chętnie? Jeśli nie widzisz różnicy to jesteś kompletnym idiotą ;)
2019-02-13 17:43:25
lukasz84: jeśli chodzi o konie które są nadto wykorzystywane to jestem absolutnie przeciwko... jeśli chodzi o te psy które z pomocą maszera (kierowcy) który nogami również pomagał jechać caaałe 30 metrów z saniami w których było tylko małe dziecko to nie widzę w tym nic złego ... twoja hipokryzja jest daremna ;) weź se lepiej maść na ból dupy ;) kolejny hejter który wszędzie widzi ZŁOOO hehe
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją