''Pikantni'' tylko dla dorosłych...

Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Mikołaj Krawczyk i Michał Ziembicki wystąpili wczoraj (08.12) na deskach cieszyńskiego Teatru. O spektakl ''Pikantni'' pyta aktorów Marta Szymik.

Wczoraj (08.12) w Teatrze im. A. Mickiewicza było pikantnie i to dosłownie. Znani polscy aktorzy rozgrzali publiczność, która szczelnie wypełniła cieszyński Teatr. Spektakl "Pikantni" Teatru Capitol z Warszawy, skierowany tylko i wyłącznie do widzów dorosłych, to nie tylko atrakcyjna obsada, ale również zabawne dialogi i inteligentne riposty. 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-12-09 22:04:39
observer: Jednym słowem cieszyniacy i przyjezdni z okolicznych wiosek znów mieli kilkadziesiąt minut uczty w ciągu której mogli skuć kajdany prowincjonalności i poczuć się jak obywatele metropolii. Wielka szkoda, że nie czują głodu klasyki i że uciułane pieniążki tak łatwo potrafią wydać na coś czego nie będą potrafili sensownie streścić już za kilkanaście dni. O tempora....
2017-12-10 05:21:02
koszor: \"Czemu wydajecie swoją pracę na to, co nie nasyci?\"
2017-12-10 14:06:55
bronek91: Gdzie Ci pseudo- lewicowcy, nie mówię z jakiego środowiska, to jest wiadome. Gdzie protesty, iż przez takie i podobne występy oraz kinematografię odpowiedniej, podobnej lub tożsamej treści utrwalają się stereotypy związane z odpowiednim, złym, traktowaniem kobiet, upodmiotowieniu podlega wizerunek kobiety. Takie sceny ewidentnie świadczą o wyrobieniu kulturowym widzów, czego oceniać nie będę. Dlaczego nie ma klasyki? Ponieważ żeby stworzyć target na klasykę, należy znać, przynajmniej pewien kanon. Jak wygląda poznawanie jego okrojonej wersji w szkołach? We fragmentach. Uczniowie nawet tego nie czytają, jak już to streszczania, żeby tylko zaliczyć i mamy już tego efekty.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją