Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Paliło się i tu i tam

Pożar w domu jednorodzinnym, budynku gospodarczym i cztery pożary traw. To bilans straży pożarnej minionej doby - 27 marca 2012r.

O godz. 18.07 straż pożarna została wezwana do pożaru budynku gospodarczego w Pogwizdowie. – Do pożaru doszło na poddaszu. Pożar ugaszono. Spaleniu uległo poszycie, konstrukcja dachu i sprzęt, który znajdował się wewnątrz – mówi Michał Swoboda, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Cieszynie. Strażacy zdążyli uchronić przed ogniem 20 kur, 2 kosiarki i 3 rowery. Przyczyny pożaru są nieznane. Sprawę prowadzi policja.

Również 27.03.2012r. w Jaworzynce doszło do pożaru w domu jednorodzinnym. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 20.48. Strażacy po przybyciu na miejsce zabezpieczyli miejsce zdarzenia odłączyli zasilanie. Pożar ugaszono, pomieszczenia przewietrzono – dodaje rzecznik cieszyńskiej straży pożarnej. W akcji brało udział 8 zastępów straży pożarnej. Spaleniu uległa więźba, blacho dachówka, zabudowa i boazeria. Czytaj też: Pożar w górach zawsze trudny

Niestety tego dnia nie zabrakło też wyjazdów do palącej się trawy. Do takich pożarów doszło w Drogomyślu, Strumieniu, Marklowicach Górnych i Puńcowie. Czytaj: Ty płacisz za pożar trawy.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: