Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowy komendant już pracuje

Od wczoraj (03.01.2020) Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie ma nowego komendanta. Służbę na tym stanowisku objął mł. insp. Jacek Stelmach

Wczoraj oficjalnie stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie objął mł.insp. Jacek Stelmach, który zgodnie z rozkazem personalnym z dnia 24 grudnia 2019 r. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztofa Justyńskiego ma powierzone pełnienie obowiązków służbowych na tym stanowisku.

Mł. insp. Jacek Stelmach służbę w Policji rozpoczął w 1992 roku. Służba w cieszyńskim garnizonie nie jest mu obca, bo właśnie tu spędził zdecydowaną część swojej kariery. Rozpoczynał ją w zespole patrolowym w Komisariacie Policji w Wiśle, gdzie po trzech latach służby został awansowany i przeniesiony do służby w zespole dochodzeniowym, najpierw w wiślańskim komisariacie, a później już w Wydziale Kryminalnym w Cieszynie. W cieszyńskiej komendzie pełnił obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Po dwóch latach na tym stanowisku wygrał konkurs na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Strumieniu. Następnie przeniesiony został do Skoczowa, gdzie będąc komendantem sfinalizował budowę pierwszego, nowoczesnego komisariatu w naszym powiecie. Po dziewięciu latach na tym stanowisku został komendantem w zebrzydowickiej jednostce, skąd awansował rok później na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Żorach. Po niespełna czterech latach wrócił do powiatu cieszyńskiego, aby objąć stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie.

(red./mat.pas.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-04 11:59:03
donekT: Niech pracuje??? Niech SŁUŻY suwerenowi;) i z większą uwagą obserwuje rączki podwładnych.
2020-01-04 16:05:52
symeon3: Wielkie gratulacje Jacku..pozdrawiam serdecznie !!!
2020-01-04 19:46:08
hajot114: Tak trzymać ! Gratulacje !! ;)
2020-01-04 21:14:02
krzysztofmn: może najbardziej wypada życzyć, by się kolejny raz nie ubabrał jak w żorskiej k a ł u ż y...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: