Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policjanci ugasili pożar

Policjanci ze Strumienia w sylwestrową noc zostali poinformowani o pożarze w Wiśle Małej. Gdy dojechali we wskazane miejsce, w płomieniach stał już cały żywopłot i inne przedmioty w pobliżu.

Patrol policji ze Strumienia w sylwestrową noc został zaalarmowany o tym, że w miejscowości Wisła Mała, płonie żywopłot. Po przyjeździe na miejsce, mundurowi natychmiast przystąpili do działania. - Do pokonania” żywiołu użyli najpierw gaśnic będących na wyposażeniu radiowozu, jednak ogień był już na tyle duży, że to nie wystarczyło. Pożar, który zagrażał sklepowi ugasili ostatecznie używając do tego wiader z wodą, którą nosili z pobliskiej posesji. Pomagał im przy tym jej właściciel, który uzupełniał wodę do wiader. Wszyscy działali na tyle skutecznie, że zdołali przed przyjazdem straży pożarnej opanować żywioł i uratować przez skutkami pożaru sklep – opisuje całe zdarzenie asp. Krzysztof Pawlik. Akcję udało się zakończyć jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.

Niestety, podczas akcji zatruciu uległ jeden z policjantów i trafił pod opiekę ratowników, którzy podali mu tlen.

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-04 12:13:27
donekT: Czy do zdarzenia, wg przełożonych pewnej formacji została wezwana STRAŻ POŻARNA? Gratulacja dla szeregowych funkcjonariuszy, niemniej Pan Pokrzywa ze Straży Pożarnej powinien się odnieść.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: