Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

No to się bawmy!

Wersji gdzie go można spędzić jest wiele. Każdy ma swój pomysł. Od szalonej zabawy, po ... przespanie go. Sylwester witać będziemy na wiele sposobów. My zaglądamy do gmin i pytamy gdzie będzie zabawa pod chmurką.
W Brennej Nowy Rok mieszkańcy i turyści witać będą w Parku Turystyki. Noc Sylwestrowa tym razem odbędzie się tutaj w klimatach lat ’80. Rozpoczęcie imprezy przewidziano na godzinę 22.00. Jak zapowiada Katarzyna Macura Dyrektor Ośrodka Promocji, Kultury i Sportu w Brennej atrakcji będzie wiele. DJ zadba o dobrą muzykę, będzie quiz wiedzy: o PRL-u i muzyce i filmach lat osiemdziesiątych.
 
 
 
 
Tuż przed północą zebrani wspólnie odtańczą “Lambadę”. Będzie konkurs na najlepsze przebranie, nie zabraknie pokazu sztucznych ogni a organizatorzy zapraszają również na lodowisko.
 
W Ustroniu od wielu lat zabawa sylwestrowa toczy się przed ratuszem. Nie inaczej będzie i w tym roku. Choć bawimy się przy muzyce mechanicznej to i tak wiele osób odwiedza to miejsce – mówi Zdzisław Brachaczek z wydziału promocji gminy.
 
 
W Wiśle zabawa rozpocznie się najwcześniej, bo już o godzinie dwudziestej grać będzie muzyka. W tym roku będą to rytmy starego i dobrego rock’n’rolla  – zaprasza Maria Bujok dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Wiśle.
 
 
 
Największa impreza zapowiadana jest w Cieszynie. Tutaj burmistrz miasta zaprasza na rynek. Impreza rozpocznie się o godzinie 23.00, do północy grać będzie zespół The Plodders, znany m.in. z autorskiego programu Wojciecha Manna "Kocham To Co Lubię" emitowanego na antenie TVP 2. O północy życzenia i pokaz sztucznych ogni.
 
Jan Bacza
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: