Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tydzień w obiektywie 46/98/12

Zapraszamy na cotygodniowy cykl - tydzień w obiektywie, czyli wybór najciekawszych zdjęć tygodnia. W każdą niedzielę, zapraszamy państwa do przeglądu najważniejszych wydarzeń i najciekawszych zdjęć wykonanych przez naszych fotoreporterów bądź też nadesłanych przez Was do redakcji.

Z reguły placówki oświatowe są zamykane przez gminy. W Gminie Strumień otwarto nowy oddział przedszkolny. W szkole znalazło się miejsce dla nowo otwartego oddziału. Dzięki remontowi najstarsze przedszkolaki mają komfortowe warunki do zabawy i zajęć w budynku szkoły, w specjalnie wydzielonej sali.
Czytaj cały artykuł>> >


XII Międzynarodowy Świąteczno-Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza w dniu 22.12.2012
 ZOBA  CZ F OTOR  EP O R  T    

 

Od kilku lat młodzież z Polski Czech i Słowacji gromadzi się w Gimnazjum w Strumieniu. To tu wszyscy łamią sie opłatkiem podczas tradycyjnej Wigilii Europejskiej
ZO B AC Z  FOTO R EP     OR  TAŻ

 

Jak wiele organizacji, stowarzyszeń, zespołów, także ''Rodzinna Grupa Pieśni i Tańca Kotarzanie'' zorganizowała dla swych członków i przyjaciół zespołu spotkanie wigilijkowe. Były przepyszne potrawy przygotowane przez członków zespołu, składane sobie wzajemnie życzenia i oczywiście, jak na spotkanie w gronie członków zespołu regionalnego przystało, śpiew przy akompaniamencie harmonii i trąbki. Atrakcją dla dzieci, i nie tylko, była wizyta... świętego Mikołaja, który wszystkim rozdał prezenty.
ZOB A C  Z  FO  T OREPO  R  T A Ż

 

Świąteczny Konkurs w skokach narciarskich
ZOBA C Z F O TO  RE PO R T  >> >

 

Koncert kolęd na cieszyńskim rynku w wykonaniu Orkiestry Dętej Cieszynianka
ZOBA C Z FOTO   REP  OR T AŻ> >  >

 

28 grudnia o 17.00 w kościele ewangelickim Na Niwach w Czeskim Cieszynie odbył się świąteczny koncert.
 Zobacz fotoreportaż>>>

 

Testy Kajetana Kajetanowicza przed rajdem Jänner na Śląsku Cieszyńskim
ZO  BA  C  Z  FOTORE POR  TA  Ż> >>

 

Na ostatniej w 2012 r. sesji Rady Miejskiej uchwalony został budżet gminy Skoczów na 2013 r. W przyjętej uchwale ustalono, że planowane dochody wyniosą 69,2 mln zł a wydatki nieco ponad 70 mln zł. Radni przyjęli także uchwałę, w której wyrazili zgodę na sprzedaż w trybie przetargowym działek przy ulicy Krzywej.
 Czytaj cały artykuł>  >>

 

Zrobiłeś/aś ciekawe zdjęcie? Sfotografowałeś lokalnego polityka? sfotografowałeś ciekawe zdarzenie? uważasz, że twoje zdjęcie powinno się tutaj znaleźć w najbliższą niedzielę? Prześlij je na adres redakcja@ox.pl z dopiskiem "tydzień w obiektywie". Za opublikowane zdjęcie otrzymasz dodatkowe punkty w naszym klubie ox.pl.

Proszę pamiętać o opisaniu zdjęcia - nazwisko/nick autora, oraz  opis tego, co ono przedstawia.  W mailu należy również dodać oświadczenie - Umieszczając tę pracę w serwisie ox.pl oświadczam, że praca jest mojego autorstwa i stanowi moją własność a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiadam wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.
Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanych zdjęć bez podania przyczyny

 

Zobacz poprzednie części KLIKNIJ>>>

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: