Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Interwencje strażaków w powiecie

W czwartek (26.11) nie brakowała strażackich interwencji . ERatownicy interweniowali m.in. w związku z wypadkiem w pracy, czy zagrożeniem życia poszkodowanych w różnego rodzaju zdarzeniach.

Do pierwszej z opisywanych interwencji doszło w Brennej, tuż po 8 rano. 85-letnia osoba zasłabła w łazience. Ratownicy sprawdzili budynek pod kątem obecności tlenku węgla – nie stwierdzono zagrożenia. Utrata przytomności była najprawdopodobniej wynikiem udaru. Strażacy pomogli przetransportować pacjenta do karetki.

O 9:38 ratownicy pojawili się w Cieszynie na ulicy Kępnej, gdzie mężczyzna spadł z dachu i stracił przytomność. Na miejscu w momencie przybycia zastępów był już lekarz. Ratownicy pomogli w transporcie poszkodowanego do karetki.

O 10:44 ratownicy udali się Brennej na ulicę Wyzwolenia. W Centrum Sportu włączył się alarm przeciwpożarowy. Na szczęście był to wynik awarii systemu, na miejscu nie stwierdzono zagrożenia.

O 11:20 w Ustroniu na ulicy Daszyńskiego doszło do wypadku w jednym z zakładów produkcyjnych. Ręka pracownicy została wciągnięta do maszyny – po przybyciu na miejsce okazało się, że ręka poszkodowanej została uwolniona przez innych pracowników. Działania polegały na rozcięciu rękawicy ochronnej, zdjęciu obrączki i założeniu opatrunku. Kobieta została przetransportowana do szpitala – wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa Oficer Prasowy Cieszyńskiej PSP.

O 13:04 ratownicy udali się na ulicę Stawową, gdzie zneutralizowali znajdującą się na jezdni plamę oleju.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: