Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Interwencje strażaków w powiecie

Środa i czwartek (4 i 5 marca 2020 roku) to kolejne spokojne dni w powiecie cieszyńskim. Strażacy interweniowali kilka razy w środę i raz w czwartek, w żadnym ze zdarzeń nikt nie ucierpiał.

Do pierwszego zdarznia doszło w środę (04.03.2020) w Cieszynie na ulicy Granicznej. Strażacy zostali wezwani w związku z uszkodzeniem pojazdu z którego wylewała się ropa – na miejscu stwierdzono wyciek ropy ze zbiornika paliwa w samochodzie osobowym. Pod miejsce nieszczelności podstawiono miskę, dzięki czemu część ropy udało się odzyskać. Wyciek znajdujący się na parkingu usunięto przy użyciu neutralizatora – wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

Do kolejnego zdarzenia doszło o 16:51 w Kończycach Wielkich na ulicy Strażackiej. Doszło tam do pożaru sześciu tui. Ratownicy podali jeden prąd wody w natarciu, co doprowadziło do ugaszeniu ognia. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, nie było również zagrożenia dla sąsiednich budynków.

W czwartek (05.03.2020) strażacy jak dotąd odnotowali tylko jedno zdarzenie. O 15:01 jeden zastęp udał się do Ogrodzonej na ulicę Centralną, gdzie drzewo przewróciło się na przewody energetyczne. Strażacy usunęli zagrożenie.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: