Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Im trudniej, im mroczniej... tym lepiej - spotkanie z Agnes_scorpio

Najpierw zaczęła publikować opowiadania fan fiction w internecie pod pseudonimem Agnes_scorpio. Kiedy czytelnikom przypadły do gustu, zaczęła je wydawać w formie książkowej. Miłośnicy jej kunsztu literackiego będą mogli porozmawiać z pisarką podczas spotkania autorskiego w Zebrzydowicach.

Agnieszka Lingas – Łoniewska urodziła się w 1972 roku w Wałbrzychu. Ukończyła filologię polską. Jest mężatką i ma dwoje dzieci: syna Jakuba i córkę Magdalenę. -  Zawsze kochałam pisać, jednak przytłoczona codziennością życia często nie miałam czasu, a jeszcze częściej ochoty. Ale zbierało się to we mnie jak spienione wody górskiej rzeki, która tylko czeka, żeby wylać się szerokim i niszczycielskim strumieniem. I tak było z myślami, buzującymi w mojej głowie. – mówi o sobie. Wreszcie pod pseudonimem Agnes_scorpio postanowiła publikować swoje opowiadania w internecie i zyskała sporą popularność. Nie trzeba bylo czekać dlugo, kiedy jej książki pojawiły się na półkach księgarskich, a grono fanów szybko zaczęło sie poszerzać.

Z pisarką będzie można porozmawiać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zebrzydowicach podczas jej spotkania autorskiego. -  jest autorką m.in. trylogii „Zakręty losu” i powieści  pt. „Szósty”.  Spotkanie z pisarką odbędzie się w piątek 22.02.2013 r. o godz. 17.00 w Bibliotece w Zamku  w Zebrzydowicach. – zaprasza Teresa Sojka z GBP w Zebrzydowicach.

 - lubię tworzyć nowe postaci, ich charaktery, wrzucać ich w zawirowania życia i patrzeć, czy będą potrafili się z tych odmętów wydostać. Im trudniej, im mroczniej... tym lepiej. A w tle zawsze musi być gorące, spalające wręcz uczucie. Bo to przecież na miłości opiera się nasz cudowny, a czasami dziwny, świat – piesze  o sobie Agnieszka Lingas – Łoniewska

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: