Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jak do pracy, czy szkoły - to samochodem

Samochodem, taką odpowiedź w naszej sondzie na pytanie - czym dojeżdżasz do pracy czy do szkoły - najczęściej zaznaczyli internauci.

PKS Cieszyn zlikwidowany, skoczowski Transkom, podobnie jak bielski PKS ogranicza kursy. Kolej ponadto podjęła decyzję o czasowym wyłączeniu 2 tysięcy kilometrów linii kolejowych. W regionie Śląska Cieszyńskiego zaplanowano, że na linii Bielsko Biała – Cieszyn wyłączony zostanie prawie 10km odcinek Goleszów – Cieszyn. Transport publiczny w naszym regionie raczej jest w defensywie i coraz bardziej traci na znaczeniu.

W naszej ostatniej sondzie zadaliśmy Wam pytanie - czym najczęściej dojeżdżasz do szkoły, pracy, na studia itd.  Jak pokazują wyniki naszej ankiety, transport publiczny wybieracie najrzadziej (przyczyna takiego stanu rzeczy na pewno jest złożona).

Patrząc na miejskie parkingi spodziewać się było można, że najczęstszym środkiem transportu jaki państwo wybieracie jest samochód – tak zagłosowało 64% respondentów. Na drugim miejscu, ale z o wiele gorszym wynikiem jest PKS, tak odpowiedziało 11% glosujących. 9% internautów zaznaczyło odpowiedź, że motocyklem, a 8%, że autobusem komunikacji miejskiej. Co pewnie zawiedzie miłośników kolei, więcej osób (5% głosujących) odpowiedziało, że do pracy czy szkoły dojeżdża na skuterze czy rowerze. Pociąg, jako środek transportu zaznaczyło jedynie 2% uczestników ankiety…

Zobacz graficzny wynik sondy:


W nowej sondzie chcemy Was zapytać czy odczuwacie w regionie skutki kryzysu gospodarczego? Przejdź do sondy>>>

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: