Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gościnne występy złodziei

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach w wyniku szeroko zakrojonej pracy operacyjnej zatrzymali we wtorek wieczorem (5 stycznia)) dwóch mężczyzn w wieku 19 i 20 lat, którzy od grudnia minionego roku dopuścili się kilkunastu przestępstw na terenie miasta Żory.
- 19-letniemu mieszkańcowi Ustronia i 20-letniemu mieszkańcowi Skoczowa zarzucono kradzież z włamaniem do altanki przy ul. Powstańców, zniszczenie mienia o łącznej wartości 2.000 złotych, kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego na ul. Jarzębinowej i do mieszkania na os. Sikorskiego, a ponadto liczne włamania do skrzynki na ofiarę z Kościoła w dzielnicy Kleszczówka. Włamywacze narazili pokrzywdzonych na łączne straty sięgające blisko 10.000 złotych - informuje KMP w Żorach 

W czasie przesłuchania w Komendzie Miejskiej Policji w Żorach przyznali się do dokonywania podobnych przestępstw na terenie m.in. Wisły, Ustronia, Skoczowa i Katowic. Obydwaj mężczyźni byli wcześniej karani za podobne przestępstwa. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu Rejonowego w Żorach zostali tymczasowo aresztowani.
 

źródło: ox.pl /KMP Żory
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: