Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Escape. Droga. Prawda. Życie.

Młodzi ludzie z naszego regionu tworzą dla swoich rówieśników imprezę pod nazwą Escape. Wydarzenie odbędzie się 26 czerwca o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury w Skoczowie, w sali Pod Pegazem.

Projekt Escape tworzy młodzież w wieku od 18 do 24 lat. Młodzi ludzie pochodzą z różnych miast śląska cieszyńskiego. Należą do do różnych kościołów, ale nie chodzi im o faworyzowanie któregokolwiek z nich. Impreza bowiem ma na celu spajanie ludzi o różnych poglądach i w różnym wieku, choć skierowana jest raczej w stronę młodszych, ponieważ będzie podejmowała tematy związane z ich problemami i oczekiwaniami. Będzie to także czas poszukiwania tego co wspólne, a nie uwypuklania różnic, które dzielą.

Program będzie składał się z dwóch odsłon. Pierwsza z nich to koncert uwielbieniowy, natomiast w drugiej części przewidziano tzw. „social time”, czyli, czas na poznanie siebie nawzajem, czy wymianę poglądów. Na spotkaniu młodzi ludzie postarają się pokazać Boga, który uwielbia sytuacje dla człowieka „bez wyjścia”.

Z inicjatorami przedsięwzięcia współpracują Burmistrz Miasta Skoczowa oraz Skoczowskie Centrum Kultury.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Impreza jest pod patronatem portalu ox.pl


eMBe


źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-06-23 14:05:12
cd minerwa: Droga. Prawda. Zycie<br />Czyli tematy KK a rozbiory Polski, Koscielne zaslugi dla Polski - o tym jak Kosciol zwalczal Konstytucje 3 maja, popieral Targowice. Jak wygladal W XVIII wieku katolicki program nauczania dla ludu - czyli wkuwanie na pamiec katechizmu i spiew koscielny ( zreszta wiele sie od tego czasu na lekcjach religii nie zmienilo). Bog uwielbia prawde.<br />
2016-06-24 10:48:33
alouette: Cudownie, że organizuje się tego rodzaju spotkania. I jest ich co raz to więcej, bo czasy też stają się ciężkie dla człowieczeństwa - konsumpcjonizm, ogłupiająca kultura, rozpad rodzin. Ludzie ich potrzebują, szczególnie młodzi. Brawa dla wszystkich, którzy tworzą takie dzieła!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: