Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Doda w Ustroniu!


To będzie niezapomniane, magiczne lato w Ustroniu. Cykl koncertów polskich gwiazd zaplanowano w ustrońskim amfiteatrze! Nie czekaj kup bilet i rozpocznij koncertowe lato z nami.


Wystąpią najsłynniejsze polskie gwiazdy. Do Ustronia z koncertem przyjedzie Doda, Feel, Bajm, Budka Suflera, Dżem, Kamil Bednarek i najsłynniejsze polskie kabarety: Kabaret pod Wyrwigroszem, Paranienormalni, Nowaki.

Niezwykłe koncertowe lato  szykuje się w Ustroniu, a już dziś można zapewnić sobie wejściówkę na tą ucztę mocnego grania, zagladająć do punktów rozprowadzających bilety. 

Wielki kalendarz letnich, ustrońskich imprez otworzy występ czołowych, polskich kabaretów: Pod Wyrwigroszem, Paranienormalni, Nowaki, który odbędzie się 25 czerwca.

Następnie 2 lipca będzie można bawić się na koncercie legendarnej grupy Bajm, której występ poprzedzi koncert zespołu Ustronsky, tego dnia zaplanowano też gotowanie z Beskidzkim Klubem Kulinarnym.

16 lipca do ustrońskiego amfiteatru zawita zespół Feel. Poprzedzi go występ The Dreamers.

Tydzień później wystąpi Budka Suflera, jednak przed legendarnym zespołem, jako suport wystąpią: So Band  i Antyrama.

6 lipca zaplanowano koncert zespołu Dżem, który poprzedzi zagra Droga ewakuacyjna. 

14 sierpnia wystąpi jedyna w swoim rodzaju królowa polskiego show biznesu – Doda, a Magiczne lato zakończy Kamil Bednarek i Raggafaya 25 sierpnia.


Warto już dziś zaopatrzyć się w bilety na koncerty w ustrońskim amfiteatrze, ilość miejsc dla uczestników koncertów polskich gwiazd jest ograniczona. Punkty sprzedaży biletów i szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Magicznego Lata www.laurus.info.pl

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: