Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z piosenką weselej - czwarta edycja piosenki przedszkolnej

W miniony piątek (3 czerwca) odbyła się czwarta edycja konkursu piosenki przedszkolnej „Z piosenką weselej”, której organizatorem był Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” oraz Przedszkole nr 16.

Zmagania przedszkolaków oceniało jury w składzie: przewodniczący Bogusław Haręża, dyrektor COK „Domu Narodowego” w Cieszynie, Katarzyna Kantor – dyrektor Przedszkola nr 16 w Cieszynie, Krystyna Broda nauczycielka i zarazem pomysłodawczyni odbywającego się festiwalu oraz Joanna Podsiadły – przedstawiciel rady Rodziców Przedszkola nr 16.

- Cieszymy się ogromnie, że wśród cieszyńskich przedszkolaków jest tyle utalentowanych i odważnych dzieci, bo trzeba naprawdę wiele odwagi, żeby wystąpić na prawdziwej scenie, przed prawdziwą publicznością  – podkreśliła prowadząca spotkanie - życzę małym artystom, żeby zawsze kochały muzykę i nigdy nie przestawały śpiewać.

Konkurs piosenki przedszkolnej już po raz kolejny zaprezentował wysoki poziom umiejętności dzieci. Nie zabrakło również kolorowych strojów, wspaniałej zabawy i zadowolonej publiczności, która z zachwytem śledziła poczynania utalentowanych wykonawców. Trema jeśli nawet była, schowała się bardzo głęboko, bo nikt jej tutaj nie widział. - Troszkę się bałam występu, ale bardzo chciałam zaśpiewać – przyznaje jedna z uczestniczek.

BsK

Zobacz fotoreportaż>>>


źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: