Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn na stołach w całej Polsce

Cieszyn na stołach w całej Polsce? Już w sierpniu te słowa staną się rzeczywistością. Zdjęcie z Góry Zamkowej pojawi się na etykiecie Nutelli – produkt będzie dostępny w całym kraju.

„Nutella Kocha Polskę” to wspólna inicjatywa firmy, produkującej orzechowo-mleczny krem oraz PTTK. W sprzedaży są słoiki Nutelli z 16 różnymi etykietami – każda przedstawia jedno wybrane miasto. Wśród nich znajdzie się również Cieszyn – na etykiecie przedstawiono widok na rotundę.

W ramach akcji na Górze Zamkowej w Cieszynie znalazł się również kontur słoika Nutelli, ze wskazaniem, gdzie najbliżej znajdują się inne, przedstawione na etykiecie atrakcje. Oczywiście w innych miejscach, wskazany jest kierunek „Na Cieszyn” - Musimy przyznać, że miasto nad Olzą znalazło się w doborowym towarzystwie. Na etykietach Nutelli zobaczymy również między innymi Kazimierz Dolny, Wrocław, Jezioro Solińskie, Hel czy Woliński Park Narodowy – poinformowało Miasto Cieszyn w mediach społecznościowych.

To jednak nie koniec atrakcji. Na kanale YouTube Nutelli znalazło się 16 filmów – po jednym dla każdego z miast, które można znaleźć na etykiecie. Filmy opowiadają o miastach i zlokalizowanych w nich atrakcjach. Film dotyczący Cieszyna dostępny jest tutaj.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-31 15:46:00
Boska Adela: z Istebną raczej nie zaryzykują
2021-07-31 16:14:03
tom lem: ... parafrazując hasło Nutelli , moje ulubione masło //https://www.youtube.com/watch?v=9rASoDjl-J0//
2021-07-31 23:02:49
rudyraiden: Obejrzałem te reklamę i zastanawiam się kaj są te kawiarenki.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: