Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn - ferie na sportowo

Warszawiacy wyjeżdżają, Ślązacy przyjadą. Nasze województwo rozpoczyna ferie zimowe. Jeździć jest gdzie, śniegu nie brakuje. Ale ci, którzy pozostaną w miastach nie powinni się nudzić.

Sprawdziliśmy jak wyglądają sportowe ferie w Cieszynie. Nawet ci, którzy nie wyjadą nigdzie do dyspozycji będą mieli wiele ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu. Zajęcia sportowo - rekreacyjne będą odbywały się w szkołach - gimnazjum nr 1 i 2 oraz w szkole podstawowej nr 2 - informuje Zbigniew Niżnikiewcza dyrektor cieszyńskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Będą to różne gry i zabawy. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 10-13.
Warto w pierwszym tygodniu ferii odwiedzić basen Uniwersytetu Śląskiego, przy ulicy Paderewskiego. Tutaj od poniedziałku do piątku trwać będzie akcja „Basen za zeta”. Za złotówkę popływamy przez godzinę. Będzie nauka pływania i inne zajęcia sportowe.
W drugim tygodniu ferii podobna akcja na lodowisku. Wjazd również za złotówkę.

POSŁUCHAJ

Basen i lodowisko to nie jedyne atrakcje zimy w mieście. W sali Klubu Sportowego Shindo przy ulicy Śrutarskiej 39 od 30 stycznia do 10 lutego w poniedziałki, środy i piątki odbywać się będą zajęcia Karate Shotokan, Kung-Fu oraz Aikido. To w godzinach od 10-11.30
Na zajęcia zaprasza także Szkoła Tańca „Impulso”. Zajęcia również w sali treningowej klubu „Shindo” we wtorki i czwartki od 11 do 12.30
W Schronisku Młodzieżowym przy ul. Błogockiej od poniedziałku do piątku od 10-13 trwać będą warsztaty tenisa stołowego.
Oprócz tego cieszyński MOSiR zaprasza na kilka imprez. Pierwsza z nich - na rozpoczęcie ferii w poniedziałek. 10 lutego na lodowisku odbędą się Rockowe Walnetynki. W sobotę 11 lutego od 20.00-22.00 kolejna impreza „Cieszyn Śmieszy - Stand Up Comedy.”

POSŁUCHAJ

Wszystkie zajęcia - oprócz wejść na lodowisko i basen - są za darmo.

 

Jan Bacza

źródło: OX.PL
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: