Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Brągiel bloguje o Wiśle

Paweł Brągiel - kandydat na urząd burmistrza Wisły - jako pierwszy pisze swojego bloga w naszym serwis wyborczym. Zachęcamy do odwiedzania wybory.ox.pl.

- W Wiśle należy położyć większy nacisk na pozyskanie inwestorów nowych atrakcji turystycznych. Na dzień dzisiejszy jest to jeden z ważniejszych problemów, z którym należy się zmierzyć. Wisła powinna być atrakcyjna również w przypadku niesprzyjającej pogody. Nowe atrakcje turystyczne położone poza centrum są również szansą na rozwój poszczególnych dolin - pisze Pawęł Brągiel.

- Równie ważnym elementem rozwoju Wisły jest rozłożenie ruchu turystycznego na cały rok. Należy podjąć takie działania, aby turyści odwiedzali miasto również w miesiącach, które nie są zaliczane do tak zwanego okresu sezonowego. Ruch turystyczny poza latem i zimą byłby wstanie zapewnić mieszańcom Wisły całoroczny zarobek, a co za tym idzie poprawę ich poziomu życia. W efekcie większe środki na modernizacje drogów i inne inwestycje w wiślańskich dolinach - przekonuje kandydat na burmistrza Wisły.

Przeczytaj cały wpis: Wisła żyje z turystyki

(łg)

Czytaj także:

- Molin: Brągiel gra nie fair

- Wisła stanęła w miejscu

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: