Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Akt oskarżenia przeciwko kobiecie która pozbawiła życia swoją córkę

W miniony czwartek (29.09.2011) Prokuratura Rejonowa w Cieszynie skierowała do Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej akt oskarżenia przeciwko 29-letniej kobiecie, która pozbawiła życia swoją 4 letnią córkę.

Kobieta ta w dniu 28 kwietnia 2011 r. w miejscowości powiatu cieszyńskiego pozbawiła życia swoją 4 letnią córkę, poprzez uduszenie jej nylonowymi opaskami zaciskowymi używanymi w elektrotechnice. 

Do zdarzenia doszło w nocy. - Oskarżona ok. 6.00 powiadomiła policję o uduszeniu córki. Sama podjęła nieudaną próbę samobójczą. Dziecko wychowywała samotnie, korzystając z pokoju w domu rodzinnym, w którym mieszkali jej rodzice i rodzeństwo. Oskarżona dopuściła się tego czynu mając w znacznym stopniu ograniczoną zdolność rozpoznania znaczenia swojego czynu i kierowania swoim postępowaniem - informuje Prokuratura Okręgowa w Bielsku Białej.

 Z art. 148 § 1 kk oskarżonej grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności. 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: