Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Google podgląda Wisłę

Wisłę zwiedziło już wielu turystów. Podziwiali piękno Beskidów, zwiedzali skocznię im. Adama Małysza, spacerowali wiślańskim deptakiem. Niebawem będą mogli to zrobić również bez wychodzenia z domu... Dzięki Street View na Google Map.

Dzięki usłudze Street View można zwiedzić cały świat bez wychodzenia z domu. Mapa Google, prócz dokładnych planów, oferuje podróż po świecie, pokazując zdjęcia z danego terenu z perspektywy przechodnia. We wtorek 4 października robiono takie zdjęcia w Wiśle.

W całej Polsce przez całe lato spece z firmy Google fotografowali ulice i strategiczne turystycznie miejsca. W październiku fotograficy z Googla dotarli w Beskidy, gdzie uwiecznili piękno Perły Beskidów. Już za parę miesięcy Wisła dołączy do grona licznych miejsc w 27 krajach na 7 kontynentach uwiecznionych na zdjęciach. Fotografie wykonywano w samochodach oraz na specjalnych trójkołowych rowerach – te jeździły po ścisłym centrum Wisły.


Po kilku miesiącach obróbki zdjęć i połączeniu ich w panoramy o 360 stopniowym zasięgu, będzie można odbyć wirtualny spacer po Wiśle, a potem skusić się na ten w realu...

 

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: