Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 7306komentarzy: 23

Kolędowanie z Prezydentem RP

26-12-2017 21:50

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (26.12) w Kościele Dobrego Pasterza w Istebnej odbył się koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu Regionalnego Istebna oraz Mała Istebna. W wydarzeniu tym uczestniczyła również para prezydencka.
 W wydarzeniu uczestniczyła para prezydencka Fot; Marta Szymik W wydarzeniu uczestniczyła para prezydencka Fot; Marta Szymik

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (26.12) w Kościele  Dobrego Pasterza w Istebnej odbył się koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu Regionalnego Istebna oraz Mała Istebna. W wydarzeniu tym uczestniczyła również para prezydencka.

Zobacz wideo (autor: Radio Istebna):


Zobacz nagranie live z FB OX.PL


źródło: ox.pl
dodał: CR 26-12-2017 21:50
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (23)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
26-12-2017 22:58
Przepierón
Mogliście uprzedzić, że Adrian przyjeżdża, poszedłbym se do kościoła pogwizdać, a później BOR nagrywał jak kota klakiera wiozą i przepisy ruchu drogowego łamią.
krzysztof.mm
26-12-2017 23:04
krzysztof.mm
W pierwszej ławce pierwszy krzywoprzysięzca RP. Wszystko pasuje.
Muzyka gra, Adrian bije brawo, proboszcz się raduje.
Bóg im dopomoże z budżetu co łaska wychachmęcić w patriotyczno-narodowo-chrześcijańskiej intencji.

p.s.
ciekawe ile kompanii ochroniarzy pacyfikowało Istebną?
Przepierón
26-12-2017 23:12
Przepierón
Podobno w Jastebnej brakło bazy noclegowej żeby tóm ilość borowików przenocować, , Jaworzinka nie pumógła i borowiki w Gołębiu chlastały i nocowały. Mógł w Kóniokowie sprugować , ale podobno tam też go ni majóm radzi.
bronek91
27-12-2017 08:08
bronek91
krzysztof.mm

Ochrona prezydenta już nawet Ci przeszkadza? Planujesz coś? FORMAZONA chcesz naśladować?

Osobiście wolę, żeby prezydenci swój pobyt na Śląsku Cieszyńskim spędzali w inny sposób niż oddając się polowaniom i rekreacji spożywania środków odurzających lub alkoholowych.

Za poprzednich prezydentów było niestety inaczej....
brunet
27-12-2017 09:00
brunet
Brawo Istebna ! Nic tylko można pozazdrościć
polonezaczas
27-12-2017 09:16
polonezaczas
Byle te BORowiki moc po naszych cestach nie jeździły, bo z nich są tacy kierowcy jak z WOTu wojsko.
CZŁONEK
27-12-2017 09:39
CZŁONEK
To tak z główkami wszystko w porządku ? Ja wiem że połowa ewangelików i ateistów w opozycji , ale trochę rozsądku proszę. Nic wam się nie podoba ciągle tylko zastanawiam się czemu tak plują jadem , a pierwsi w kolejce po 500+ lecą. Obłuda jest dziś w modzie widzę. Co? nie podoba się że prezydent w kościele ? a co wolelibyście w meczecie żeby był ? z waszym myśleniem daleko byśmy nie zajechali.
krzysztof.mm
27-12-2017 10:51
krzysztof.mm
najwyraźniej członek ma coś z główką...
prosisz o rozsądek - no to go masz

owszem, nie podoba mi się obłudny krzywoprzysięzca w obłudnym kościele, do tego za publiczne pieniądze

bredzisz o ewangelikach i ateistach, a tych w Polsce jak na lekarstwo - to katolicy protestują i demonstrują od dwóch lat przeciwko kukiełkowemu prezydentowi i bolszewickim rządom

twoje zdanie na temat 500+ zdradza mentalność menela, co go można za pół litra na smyczy prowadzić

a jeśli cię prawda w oczy kole, to najpewniej dlatego, żeś tak samo jak ci pożal się boże przerażeni suwerenem bohaterowie z gigantyczną obstawą obłudny - albo kompletny głupiec i nic nie pojmujesz z tego co się wokół ciebie dzieje
torcin
27-12-2017 13:16
torcin
Nasz Kościół ceni Pana prezydenta i zaprasza na Salmopol, jest szansą że pis-owski ksiądz jeszcze jedną brożką nagrodzi.
józek1
27-12-2017 13:38
józek1
Poklęko, wyspowiado się u syna byłej premier i wszystko zostanie w rodzinie PiS. I nosz pun po UJ znów może łomać konstytucję, prawo .
Niektóre boroki tu na oxie, będą rzykać u Tadka za niego. Koło obłudy bydzie się dali kręcić. Gańba.
CZŁONEK
27-12-2017 14:29
CZŁONEK
Nie wiedziałam że mamy jeszcze tylu komunistów w komentarzach . Resort rządzi ,resort działa ,resort zawsze na posterunku własnego prawa .
kasioczek
27-12-2017 15:52
kasioczek
Nie żebym się czepiała, do obywatela Członek twoje miejsce w gaciach...
skuter66
27-12-2017 16:45
skuter66
Bronek i inni , szkoda czasu na komentarze Krzysztofa i Przepierona im chodzi tylko o prowokowanie, z tego mają przyjemność , jak ich zignorujemy to przyniesie to lepszy skutek.
ondrik
27-12-2017 17:58
ondrik
Skuter.
Masz rację bo przepieron nie jest wart złomanego knefla.
krzysztof.mm
27-12-2017 18:11
krzysztof.mm
LULOK
nie nadymaj się, nic to nie da - twój zwis jest permanentny, bo defektem procesora spowodowany

resort rządzi, resort działa, resort zwisów na cię czeka - nawet jak główka malutka i przypadkowo uszkodzona
bronek91
27-12-2017 18:29
bronek91
skuter66
Rację masz... Niestety nie wszyscy potencjalni użytkownicy tego portalu mają tę świadomość. Należy zawczasu obnażać ich brak wiedzy, nieudolność, zaściankowość, nietolerancję, obskurantyzm, prowincjonalizm i podatność na manipulację i pseudolewicową, wręcz lewacką propagandę. W języku środowiska KRYTYKI POLITYCZNEJ taki zespół elementów określa się jako KOŁTUŃSTWO.

Wystarczy tylko, aby kołtuny powychodziły z ich pseudo- oświeceniowych salonów i lóż wzajemnej adoracji..... W starciu z argumentami ujawniają się braki, brak światopoglądu i idei a na światło wychodzi interes i poczucie chęci przynależności. Stanowisko kołtuństwa nacechowane jest emocjami, próbą ignorancji dla argumentów, brakiem zachowania konsekwencji i poszanowania rozmówcy.

DOKŁADNIE JAK TO SKUTER66 OKREŚLIŁEŚ, chodzi o sprowokowanie do przejścia na inny poziom prowadzenia dyskusji, gdzie jedynym orężem zamiast argumentów są emocje. Man wrażenie iż krzysztof.mm i cd minerwa prowokują w celu uzyskania agresywnych, wulgarnych i pełnych nienawiści ze strony osób określających się, przyznających się do członkostwa w danej wspólnocie wyznaniowej. Potem będą w kołach wzajemnej adoracji wymieniać się doświadczeniami, jak są prześladowani, jaki w tej faszystowskiej Polsce jest zamordyzm, jak się prześladuje osoby związane z danymi środowiskami itd... Albo wzorem TVP 1 będą puszczali screeny gdzie komentarze odpowiedniej dla nich treści będą się pojawiać. Ich problem polega na tym, iż przynajmniej na tym portalu nikt nie daje się sprowokować....
bronek91
27-12-2017 19:04
bronek91
krzysztof.mm

Lepi się wypowiedz w temacie Pana Franciszka Jagielskiego vel FARMAZON. Wzorujesz się na nim?

Gdybyś przyszedł na spotkanie z Panem Prezydentem, krzysztof.mm, Pan Prezydent, jako wykształcony i ukierunkowany pod kierunkiem prof. Jana Zimmermana, synem Mariana Z. wybitnego przedstawiciela z zakresu prawa administracyjnego, z pewnością wytłumaczyłby Ci różnicę pomiędzy resortem a działem w administracji. Zdaję sobie sprawę, iż koledzy krzysztof.mm ze świetlicy nie zauważyli zmiany systemu, dopiero jak ich z roboty wywalili, ale pojęcie resortu było charakterystyczne dla PRL, obecnie są działy a to różnica.
Marzanna
28-12-2017 09:08
Marzanna
Współczuję tym wszystkim za te negatywne opinie w stosunku do Prezydenta. Nie wiem czy to zazdrość przez Was przemawia. Nic nie łączy go z WSI, nie kołysze się po jednym pełna kultura. Dla przykładu jeszcze po kolęduje czego żaden z tamtych Prezydentów nie zrobił. Przybycie Prezydenta do Istebnej nie ma nic wspólnego z budżetem a jak już to budżet ma się dobrze pomimo 500+. Jak czytam co poniektóre wpisy to po żal się Boże ni się śmiać ni płakać a te wpisy co poniektórych przewijają się przez cały rok widać że oleju im w tych główkach brakuję może w Nowym Roku będzie lepiej czego im z całego serca życzę. Jednak nie dotarły do nich życzenia Premiera a szkoda.
bronek91
28-12-2017 10:56
bronek91
Marzanna zgadzam się, niektórym chodzi tylko o przekaz podprogowy i prowokowanie. Gdyby mieli czyste sumienie, podjęli rzetelną dyskusję, przedstawialiby argumenty a nie komunały.
Anonim_jeden
28-12-2017 11:50
Anonim_jeden
...Nic nie łączy go z WSI, nie kołysze się po jednym pełna kultura....
- łączy go z Biurem Sprzedaży Uniewinnień D&D Sp. z o. o w kancelarii L.K
- potrafi ułaskawić "niewinnego''
- znane są jego przekręty z dietami i bilokacja
- zachowuje się tak jak wszyscy, pijani wsiadający za kierownicę. Wiedzą, że
n i e w o l n o prowadzić po alkoholu . I mimo to j a d ą.
- ma dużą łatwość kłamania w żywe oczy bez śladu zażenowania.
kasioczek
28-12-2017 15:14
kasioczek
czym się tak podniecacie przedmówcy, toż to tylko Adrian z poczekalni prezesa. Przyjechał poklęczał, pośpiewał a wszystko tylko po to aby mu nie zarzucili narciarstwa nałogowego.
bronek91
28-12-2017 23:35
bronek91
Anonim_jeden

Zapomniałeś jeszcze o domniemanym konflikcie z kierownikiem pewnej katedry, też ponoć afera. A teraz dla równowagi przedstaw ''afery'' poprzedników od czasów Pana Prezydenta Jaruzelskiego i podaj, jaki jest z tego wniosek globalny.

''- ma dużą łatwość kłamania w żywe oczy bez śladu zażenowania.''- cytat
Mówisz o zdolnościach aktorskich? W polityce to raczej zaleta niż wada. Reagan też tak potrafił.
bronek91
28-12-2017 23:36
bronek91
kasioczek

Kabaret Pana Górskiego dla tak zwanej opozycji stał się passe kiedy podjęli humorystyczny wątek politycznego romansu Pana Borysa Budka z Panią Myszką Agresorką. Ale Borysowi piana kipiała, jakby się w ogóle na żartach nie znał. Adrian przynajmniej poczucie humoru posiada a śmiech to zdrowie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Koncert Życzeń Stela

21-01-2018 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na ostatni w tym roku odcinek naszego cyklu 'Koncert Życzeń Stela' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 173komentarzy: 0

LOTOS Cup 2018: Trzy zwycięstwa dla TS Wisły Zakopane

21-01-2018 11:00

Przy pięknej, zimowej aurze rozegrano drugie zawody XIV edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” – LOTOS Cup 2018 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Po raz kolejny rywalizację zdominowali podopieczni trenera Józefa Jarząbka z klubu TS Wisła Zakopane, którzy triumfowali w trzech kategoriach – Junior D,C oraz A.

wyświetleń: 175komentarzy: 0

Rusz powietrzem z BuggyGym

21-01-2018 09:00

W sobotę (20.01) na terenie OCKiR odbyły się zajęcia dla mam z małymi dziećmi, dotyczące zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej z wózkami (przeprowadzono między innymi zawody dotyczące biegów z dziecięcym wózkiem), poruszony został również temat jakości powietrza, kobiety dowiedziały się jak się bronić, gdy jest ona zła.

wyświetleń: 579komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

21-01-2018 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 647komentarzy: 0

Szafa z ubraniami w centrum Cieszyna

20-01-2018 19:30

''Zostaw jeśli masz za dużo - weź gdy potrzebujesz'' - ten napis widnieje na szafie, która od jakiegoś czasu stoi w Cieszynie przy ul. Zamkowej. Szafa cieszy się zainteresowaniem i być może pozostanie w Cieszynie na dłużej, a nie tylko w okresie zimowym.  Jak podoba się Wam ten pomysł?

wyświetleń: 2382komentarzy: 0

W Turcji zabrakło Tomasza Pilcha, który stracił koszulkę lidera cyklu

20-01-2018 19:25

Erzurum gościło skoczków w ramach Pucharu Kontynentalnego. Najlepszy z Polaków okazał się zawodnik WSS Wisła, Aleksander Zniszczoł, który dwukrotnie uplasował się w czołowej "10".

wyświetleń: 448komentarzy: 0

Daniel Andre Tande najlepszy w Oberstdorfie

20-01-2018 18:36

Za nami konkurs indywidualny na Mistrzostwach Świata w Lotach, które odbywają się w Oberstdorfie. Zgodnie z przewidywaniami ekspertów, po złoto sięgnął Daniel Andre Tande. Srebro zdobył Kamil Stoch, a brąz Richard Freitag. Piotr Żyła zajął 17. miejsce.

wyświetleń: 307komentarzy: 0

Rabunek w Ustroniu

20-01-2018 18:30

17 stycznia rano policjanci otrzymali zgłoszenie najpierw o jednej, później o drugiej kradzieży z włamaniem.

wyświetleń: 5850komentarzy: 4

LOTOS Cup 2018: Skoczkowie zainaugurowali XIV edycję

20-01-2018 18:29

W piątek na kompleksie skoczni Szczyrk Skalite skoczkowie oraz skoczkinie zainaugurowali XIV Edycję Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich „Szukamy Następców Mistrza” – LOTOS Cup 2018 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Rywalizacja toczyła się w siedmiu kategoriach wiekowych i zdominowali ją reprezentanci klubu TS Wisła Zakopane, którzy wywalczyli trzy złote medale, zwyciężając w Juniorze E, D oraz A.

wyświetleń: 312komentarzy: 0

Bank nie działa? Spokojnie, to tylko krótka przerwa techniczna.

20-01-2018 17:35

Jeżeli w ten weekend (20-21.01) nie będzie działała bankowość internetowa, bankowość mobilna a w dodatku usiłując dodzwonić się na infolinię banku również nic nie zdziałamy (nikt nie odbierze telefonu) to nie powód do obaw. Aż 9 banków zapowiedziało bowiem przerwy techniczne w weekend, a w związku z tym niektóre usługi mogą być niedostępne. Pełen pakiet możliwości dla osób posiadający konto w tych bankach powinien wrócić jednak już po kilku godzinach.

wyświetleń: 890komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .