Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 7760komentarzy: 12

Nie wchodź do lasu

13-07-2017 17:00

Urząd Miejski w Skoczowie ostrzega przed wejściem do lasu na Górnym Borze.
Burze powodują duże zniszczenia fot: UM w Skoczowie Burze powodują duże zniszczenia fot: UM w Skoczowie

W związku z pojawieniem się dużej ilości złomów i wywrotów w kompleksie leśnym Górny Bór prosimy mieszkańców o niewchodzenie do lasu, ponieważ stanowi to zagrożenie dla zdrowia - ostrzega leśnik miejski.

Przyczyną takiego stanu rzeczy są  gradobicia, nawałnice i silne wiatry, które nawiedzają nasz region. Zjawiska te powodują duże zniszczenia. - W parku na Górnym Borze drzewa przegrały niestety walkę z wiatrem, konieczne jest usunięcie szkód i uporządkowanie terenu – informuje urząd i prosi o  zachowanie szczególnej ostrożności na tym terenie.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR 13-07-2017 17:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (12)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
13-07-2017 17:26
Przepierón
Ale bajke puścili, tych pore kulek gradu przyczyniło się do tego że sie drzewa bulajóm.
O drzewostan trzeba dbać i go regularnie wycinać i sadzić nowe a nie tylko wprowadzać zakazy i nakazy i czekać aż sie drzewa same łobalóm.
martinezo79
13-07-2017 22:00
martinezo79
aha.... to teraz co napiszą, to cytujecie? las miejski od x lat, a teraz to park? :D :D :D :D
jaki park????
w takim razie nazwijmy to puszczą skoczowską :D :D :D
albo może i nie, bo szyszek przyleci z piłami i wyrżnie wszystko :P
no ludzie, od zawsze las to las, ale park??? :D :D :D serio?
wodz dziewieciu niedzwiedzi
14-07-2017 15:29
wodz dziewieciu niedzwiedzi
proponuje gdy bedzie grad aby ten alfa i omega przepieron zaparkował swoim przepieronowozem pod lasem skoro pare kulek nic nie robi i zostawił pod drzewami oraz wyszedł z samochodu zrzucił swoj berecik i został na dworze w czasie gradobicia bo co bo pare kulek !znawca od ruchu drogowego to i meteorolog i lesniczy sie znalazł!
Przepierón
14-07-2017 17:24
Przepierón
wodzu dziewieciu niedzwiedzi, ja jeszcze nie widziałem gradu co drzewa przewraca, może gałęzie połamać, ale nie z korzeniami wyrwać. Czytaj ze zrozumieniem tępa dzido i nie porównuj drzew z samochodami, chociaż dla pastucha niedźwiedzi z IQ bliskim "0" może to być to samo.
koszor
14-07-2017 18:20
koszor
W artykule napisano, że "drzewa przegrały walkę z wiatrem", więc Przepierónie czytaj, myśl a potem pisz (pore kulek gradu drzewa bulo). I nie zgrywaj najmądrzejszego w każdej dziedzinie. Myślę, że twoja rodzina nie ma z tobą lekko.
Przepierón
14-07-2017 18:37
Przepierón
Koszor, czytej całe artykuły a nie ino nagłówki i to co tłustym drukym napisane.
Napisali "Przyczyną takiego stanu rzeczy są gradobicia" , a od mojej rodziny wara.
skuter66
14-07-2017 21:05
skuter66
Proponuję P........ przyjąć do redakcji OX.PL
ciamajda
14-07-2017 21:51
ciamajda
Przepierón@ "Przyczyną takiego stanu rzeczy są gradobicia, nawałnice i silne wiatry, które nawiedzają nasz region..."
A więc widzisz, nie czytasz po przecinku. Nie tylko gradobicia.
Przepierón
14-07-2017 22:08
Przepierón
@ciamajda, ale na pierwszym miejscu są gradobicia, później nawałnice i silne wiatry. Myślenie nie boli, ale jak widać stwarza trudności. :D
ciamajda
15-07-2017 06:34
ciamajda
Przepierón@ Jednak myślenie boli. Nie wszystko musi iść po kolei. Pierwsze miejsce, drugie itd... To że jesteś tutaj "pierwszy", wcale nie znaczy że najmądrzejszy.
A miałem o Tobie inne zdanie.
wodz dziewieciu niedzwiedzi
15-07-2017 08:25
wodz dziewieciu niedzwiedzi
przepieronku jeden nie daje ci do myslenia ze wszyscy co tu sa maja dosc twoich wymądrzen i złotych mysli twojego bycia naj naj dej se chłopie siana i to juz nie jest pierwszy artykuł gdzie sie wymadrzasz!w polsce tez był i jest taki alfa i omega RYSZARD P. ten koles co na madere leciał i co wszyscy go maja pełna du....
Przepierón
15-07-2017 08:35
Przepierón
@Sorry że Cie zawiodłem :D:D:D, ale o tym gradzie nie powinno nawet być wspomniane.
@wodz dziewieciu niedzwiedzi, ty inbecylu sie mną nie interesuj, lepiej zadbaj o stan swojego umysłu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Promowali góry nad morzem

25-07-2017 15:40

Powiat Cieszyński uczestniczył w osiemnastej edycji imprezy promocyjnej pn. „Dni Bielska Białej i Beskidów w Ustce” zorganizowanej przez Urząd Miejski w Bielsku – Białej przy współpracy ze Starostwami Cieszyńskim, Bielskim, Żywieckim oraz Stowarzyszeniem Euroregion Beskidy.

wyświetleń: 139komentarzy: 0

Utopiec spogląda z góry

25-07-2017 14:05

Na zmodernizowanym w 2015 roku budynku przedszkola w Mnichu pojawił się utopiec. To nie pierwsze miejsce, gdzie w Gminie Chybie ten legendarny stwór widnieje.

wyświetleń: 283komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Dawid Bawor

25-07-2017 12:05

Taniec z Gościem Ox.pl - Dawid Bawor, który opowiada o kłótniach, paryskich przygodach i udziale w bollywoodzkim filmie. Wyjaśnia, dlaczego pracuje w fabryce i pokazuje taneczny klucz. Jacek Porzycki - "tancerz wewnętrzny" pyta również o bataty, talent show i wymarzony musical.

wyświetleń: 327komentarzy: 0

Wysyp pijanych kierowców

25-07-2017 10:20

W nocy aż dwóch pijanych kierowców  uczestniczyło w kolizjach drogowych. Inny  duet na podwójnym gazie zatrzymali policjanci w minioną (23.07.2017) niedzielę. 

wyświetleń: 3276komentarzy: 3

Uważaj, gdy zasypiasz w aucie

25-07-2017 09:15

Godzinna drzemka w samochodzie z włączoną klimatyzacją może spowodować śmierć. Jak to możliwe?

wyświetleń: 1846komentarzy: 1

Awanse i medale dla mundurowych

25-07-2017 07:30

Z dniem 24 lipca 2017 roku na wyższe stopnie policyjne awansowało sześciu oficerów z cieszyńskiej komendy. Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie awansował na stopień inspektora policji, a jego pierwszy zastępca został mianowany na stopień młodszego inspektora policji. Jeden z policjantów otrzymał medal Prezydenta RP.

wyświetleń: 2673komentarzy: 0

Nowe oblicze Campingu Olza

24-07-2017 19:30

Restauracja koreańska, ogród zimowy, małe SPA – to plany nowego dzierżawcy Campingu Olza w Cieszynie na ożywienie tego miejsca. Czy Camping Olza dzięki tym zmianom znów będzie tętnił życiem?

wyświetleń: 3132komentarzy: 2

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn

24-07-2017 17:00

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn, który (nie) podrywa na akordeon. O obecnej sytuacji w Polsce i wszczepianiu implantów...To tylko niektóre wątki rozmowy, w trakcie której Jacek Porzycki postanawia zostać bagażowym zespołu "Tekla Klebetnica". Czy  Zygmunt był strażnikiem Teksasu i dlaczego hodowla świń to dobry pomysł na życie?Zapraszamy do oglądania.

wyświetleń: 2785komentarzy: 0

Rywalizacja mikstów w Cieszynie

24-07-2017 16:00

W niedzielę 23 lipca w Cieszynie, odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Śląska Mikstów w siatkówce plażowej. Impreza odbyła się pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, a organizatorem imprezy był Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

wyświetleń: 877komentarzy: 0

Obchody 110-lecia OSP Godziszów

24-07-2017 14:50

W upalne, sobotnie popołudnie 22 lipca na placu przed remizą w Godziszowie odbyła się uroczystość 110-lecia miejscowej straży. W obchodach wzięły udział delegacje z ośmiu jednostek OSP gminy Goleszów: Bażanowice, Cisownica, Dzięgielów, Goleszów,  Kisielów, Kozakowice, Leszna Górna, Puńców oraz zaprzyjaźnione straże z Bładnic, Kiczyc i Nierodzimia.