Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 7765komentarzy: 12

Nie wchodź do lasu

13-07-2017 17:00

Urząd Miejski w Skoczowie ostrzega przed wejściem do lasu na Górnym Borze.
Burze powodują duże zniszczenia fot: UM w Skoczowie Burze powodują duże zniszczenia fot: UM w Skoczowie

W związku z pojawieniem się dużej ilości złomów i wywrotów w kompleksie leśnym Górny Bór prosimy mieszkańców o niewchodzenie do lasu, ponieważ stanowi to zagrożenie dla zdrowia - ostrzega leśnik miejski.

Przyczyną takiego stanu rzeczy są  gradobicia, nawałnice i silne wiatry, które nawiedzają nasz region. Zjawiska te powodują duże zniszczenia. - W parku na Górnym Borze drzewa przegrały niestety walkę z wiatrem, konieczne jest usunięcie szkód i uporządkowanie terenu – informuje urząd i prosi o  zachowanie szczególnej ostrożności na tym terenie.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR 13-07-2017 17:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (12)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
13-07-2017 17:26
Przepierón
Ale bajke puścili, tych pore kulek gradu przyczyniło się do tego że sie drzewa bulajóm.
O drzewostan trzeba dbać i go regularnie wycinać i sadzić nowe a nie tylko wprowadzać zakazy i nakazy i czekać aż sie drzewa same łobalóm.
martinezo79
13-07-2017 22:00
martinezo79
aha.... to teraz co napiszą, to cytujecie? las miejski od x lat, a teraz to park? :D :D :D :D
jaki park????
w takim razie nazwijmy to puszczą skoczowską :D :D :D
albo może i nie, bo szyszek przyleci z piłami i wyrżnie wszystko :P
no ludzie, od zawsze las to las, ale park??? :D :D :D serio?
wodz dziewieciu niedzwiedzi
14-07-2017 15:29
wodz dziewieciu niedzwiedzi
proponuje gdy bedzie grad aby ten alfa i omega przepieron zaparkował swoim przepieronowozem pod lasem skoro pare kulek nic nie robi i zostawił pod drzewami oraz wyszedł z samochodu zrzucił swoj berecik i został na dworze w czasie gradobicia bo co bo pare kulek !znawca od ruchu drogowego to i meteorolog i lesniczy sie znalazł!
Przepierón
14-07-2017 17:24
Przepierón
wodzu dziewieciu niedzwiedzi, ja jeszcze nie widziałem gradu co drzewa przewraca, może gałęzie połamać, ale nie z korzeniami wyrwać. Czytaj ze zrozumieniem tępa dzido i nie porównuj drzew z samochodami, chociaż dla pastucha niedźwiedzi z IQ bliskim "0" może to być to samo.
koszor
14-07-2017 18:20
koszor
W artykule napisano, że "drzewa przegrały walkę z wiatrem", więc Przepierónie czytaj, myśl a potem pisz (pore kulek gradu drzewa bulo). I nie zgrywaj najmądrzejszego w każdej dziedzinie. Myślę, że twoja rodzina nie ma z tobą lekko.
Przepierón
14-07-2017 18:37
Przepierón
Koszor, czytej całe artykuły a nie ino nagłówki i to co tłustym drukym napisane.
Napisali "Przyczyną takiego stanu rzeczy są gradobicia" , a od mojej rodziny wara.
skuter66
14-07-2017 21:05
skuter66
Proponuję P........ przyjąć do redakcji OX.PL
ciamajda
14-07-2017 21:51
ciamajda
Przepierón@ "Przyczyną takiego stanu rzeczy są gradobicia, nawałnice i silne wiatry, które nawiedzają nasz region..."
A więc widzisz, nie czytasz po przecinku. Nie tylko gradobicia.
Przepierón
14-07-2017 22:08
Przepierón
@ciamajda, ale na pierwszym miejscu są gradobicia, później nawałnice i silne wiatry. Myślenie nie boli, ale jak widać stwarza trudności. :D
ciamajda
15-07-2017 06:34
ciamajda
Przepierón@ Jednak myślenie boli. Nie wszystko musi iść po kolei. Pierwsze miejsce, drugie itd... To że jesteś tutaj "pierwszy", wcale nie znaczy że najmądrzejszy.
A miałem o Tobie inne zdanie.
wodz dziewieciu niedzwiedzi
15-07-2017 08:25
wodz dziewieciu niedzwiedzi
przepieronku jeden nie daje ci do myslenia ze wszyscy co tu sa maja dosc twoich wymądrzen i złotych mysli twojego bycia naj naj dej se chłopie siana i to juz nie jest pierwszy artykuł gdzie sie wymadrzasz!w polsce tez był i jest taki alfa i omega RYSZARD P. ten koles co na madere leciał i co wszyscy go maja pełna du....
Przepierón
15-07-2017 08:35
Przepierón
@Sorry że Cie zawiodłem :D:D:D, ale o tym gradzie nie powinno nawet być wspomniane.
@wodz dziewieciu niedzwiedzi, ty inbecylu sie mną nie interesuj, lepiej zadbaj o stan swojego umysłu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Cieszyn: Wraca temat mobilnej zieleni

26-07-2017 20:05

Czy w Cieszynie w najbliższym czasie pojawi się nowa zieleń i kolorowe, ukwiecone punkty? – do tematu mobilnej zieleni wraca jeden z cieszyńskich samorządowców. 

wyświetleń: 818komentarzy: 2

Pili i nalali do fontanny

26-07-2017 18:50

Strażnicy Miejscy z Czeskiego Cieszyna zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za zanieczyszczenie fontanny na rynku.

wyświetleń: 1604komentarzy: 3

Cieszyn na falach

26-07-2017 17:15

Po debacie wyszehradzkiej i koncercie Lata z Radiem oraz niedawnej imprezie z Radiem Piekary w Browarze Zamkowym, do Cieszyna znowu przyjeżdżają dziennikarze radiowi – tym razem z internetowego Radia Wnet. Wczesnym rankiem 27 lipca, między 7:07 a 9:00, będą realizować program na żywo z cieszyńskiego Rynku.

wyświetleń: 943komentarzy: 0

Złodziej na wakacjach. Przyjechał na wczasy i... kradł

26-07-2017 15:40

Ustrońscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który dwukrotnie dopuścił się kradzieży metalowych elementów narzędzi budowlanych. Złodziej wpadł na gorącym uczynku. Mieszkaniec Sosnowca przyjechał do Ustronia na wczasy. W wolnym czasie dopuścił się kradzieży na kwotę prawie 5000 zł.

wyświetleń: 1797komentarzy: 0

Zabłocie: Budują wiatę

26-07-2017 14:15

Nie z funduszu sołeckiego, ale ze środków unijnych – wiata w Zabłociu przy LKS Orzeł Zabłocie powstanie szybciej.

wyświetleń: 692komentarzy: 1

Zespół Regionalny ''Istebna'' we Włoszech

26-07-2017 13:30

W dniach od 19 do 24 lipca zespół ISTEBNA wziął udział w 32 edycji Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego we włoskim mieście Cunardo, położonym w północnej części kraju, niedaleko granicy ze Szwajcarią.

wyświetleń: 444komentarzy: 0

Praca wre na chodnikach

26-07-2017 12:30

Chodnik na ul. Bielskiej, chodnik na ul. Wyzwolenia – w Chybiu trwają prace remontowe związane z chodnikami.

wyświetleń: 1100komentarzy: 1

Nowy tor rowerowy w Brennej

26-07-2017 11:00

Miłośników dwóch kółek na pewno ucieszy wiadomość, że w Brennej przy budynku Gimnazjum powstał otwarty dla wszystkich Pumptrack - Rowerowy Plac Zabaw.

wyświetleń: 2308komentarzy: 0

Utrudnienia w centrum Czeskiego Cieszyna

26-07-2017 09:20

Uwaga kierowcy i piesi poruszający się po centrum Czeskiego Cieszyna. Od 7 sierpnia ruszą tam prace budowlane i pojawi się objazd.

wyświetleń: 1632komentarzy: 0

20 URODZINY CASTORAMY ''CASTO TOUR''

26-07-2017 07:30

W najbliższą niedzielę 30/07/2017 Cieszyński rynek zostanie świadkiem wydarzenia, którego w naszym mieście jeszcze nie było!!!