Znów ustrzelili medale

O sukcesach goleszowskich łuczników informowaliśmy niejednokrotnie, także tym razem mają się czym łucznicy z LUKS ORLIK Goleszów pochwalić - Anna Stanieczek i Przemysław Konecki zdobyli czołowe miejsca podczas XXXIV Międzynarodowego Memoriału Ireny Szydłowskiej.

XXXIV Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej odbył się w dniach 24-25 czerwca w Warszawie. W zawodach udział wzięło ponad 200 łuczników.

LUKS ORLIK Goleszów reprezentowali Anna Stanieczek i Przemysław Konecki, którzy potwierdzili przynależność do czołówki w tej dyscyplinie. W kategorii seniorek Anna Stanieczek zajęła drugie miejsce, w kategorii mikstów para Stanieczek - Konecki wywalczyła trzecie miejsce, a w klasyfikacji seniorów Przemysław Konecki uplasował się na dziewiątej pozycji.

Warto dodać, że w kwalifikacjach w pierwszym dniu zawodów, podczas których każdy zawodnik oddał 72 strzały, para łuczników z Goleszowa uzyskała najwyższy wynik.