Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1301komentarzy: 0

Zrób zakupy i odbierz...

19-05-2017 11:00

Sezon grillowy w pełni! Leroy Merlin zaprasza klientów na zakupy. W prezencie, przy zakupach powyżej 150 zł, otrzymasz kiełbasę z grilla!

Wielkie grillowanie czas zacząć! Leroy Merlin zaprasza klientów do zakupów i... skosztowania kiełbaski z grilla.

W dniu 20 maja 2017 od godz. 10:00 do 17:00 zrób zakupy za kwotę powyżej 150 zł a otrzymasz kiełbasę z grilla gratis!

Zapraszamy!


 

Zapraszamy do sklepu!

Leroy Merlin
Cieszyn
ul. Liburnia 10

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 07:00-21:00
Sobota 07:00-21:00
Niedziela 09:00-19:00

tel: 33 851 68 19

www.leroymerlin.pl/sklepy/cieszyn

 

 

Artykuł sponsorowany

zródło: Leroy Merlin
dodał: NG 19-05-2017 11:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Utrudnienia w ruchu

29-05-2017 07:30

Kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia w ruchu na  ul. Asnyka w Zebrzydowicach i ul. Mickiewicza w Marklowicach Górnych. Trwają tam prace związane z przebudową drogi powiatowej. 

wyświetleń: 62komentarzy: 0

10. Cieszyńska Noc Muzeów

28-05-2017 22:30

W obchody 10. cieszyńskiej Nocy Muzeów włączyło się w tym roku (26.05) ponad 20 instytucji. Do późnych godzin, można było zwiedzać m.in.: Muzeum Protestantyzmu, Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Cafe Muzeum, COK Dom Narodowy, Bibliotekę Miejską w Cieszynie, Zamek Cieszyn, Państwową Szkołę Muzyczną w Cieszynie i wiele innych miejsc oraz instytucji.

wyświetleń: 521komentarzy: 0

Najmłodsi stela 43/569/2017

28-05-2017 18:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2143komentarzy: 0

Cieszyn: kiedyś i dziś - Kościół Jezusowy

28-05-2017 16:30

Tym razem kilka słów o cieszyńskiej budowli, która przed z górą trzystu laty zaprojektowana i zbudowana została w taki sposób, że już z daleka widać ją jak na dłoni – niezależnie, z której strony wjeżdżamy do miasta. Mowa oczywiście o kościele ewangelickim!

wyświetleń: 805komentarzy: 0

Zagłosuj na salę terapeutyczną

28-05-2017 14:30

Skoczowskie Stowarzyszenie „ Zobaczyć Marzenia”prosi o głosy w konkursie Avivy „To dla mnie ważne”. Instytucja walczy o dofinansowanie na salę terapeutyczną dla niepełnosprawnych dzieci.

wyświetleń: 474komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

28-05-2017 11:40

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 763komentarzy: 0

Oczami niewidomego: szacunek do siebie i innych

28-05-2017 09:00

Każdy z nas chciałby być szanowany, tolerowany przez innych. Szacunek wobec drugiego człowieka objawia się przede wszystkim akceptacją go oraz jego zachowania. Ale czy w tak zagonionym świecie znajdujemy czas albo myślimy o szacunku.

wyświetleń: 762komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

28-05-2017 07:00

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 773komentarzy: 1

Miejska Galeria Sztuki 12 w Cieszynie

27-05-2017 21:00

Wczoraj (26.05) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury "Dom Narodowy" została otwarta Miejska Galeria Sztuki 12. To była potrzeba - luka którą wypełniamy - podkreślała podczas oficjalnego otwarcia Monika Sikora Monkiewicz Dyrektor COK "Dom Narodowy".

wyświetleń: 1668komentarzy: 2

Jak powinna wyglądać ul. Kluckiego w Cieszynie? - II debata

27-05-2017 19:10

Za nami II debata podwórkowa przy ul. Ludwika Kluckiego w Cieszynie. Osoby zainteresowane zmianą wizerunku wspomnianej ulicy, projektanci, przedstawiciele Urzędu Miasta, a także różnych instytucji oraz środowisk zajmujących się sztuką, spotkali się już w kwietniu. Pojawiły się wówczas pierwsze propozycje zmiany wizerunku tej ulicy. Podczas II debaty zaproponowano konkretne rozwiązania.