Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

Fotoreportaże

wyświetleń: 1793komentarzy: 4

Dżem na Dolańskim Grómie! Konkurs!

21-02-2017 15:00

Zapamiętajcie datę 27 maja! To wtedy w Karwinie odbędzie się Dolański Gróm, czyli czadowy festiwal w pięknej scenerii parku zamkowego. W tym roku zagra Dżem!
Dolański Gróm przed dwoma laty, fot. Natasza Gorzołka Dolański Gróm przed dwoma laty, fot. Natasza Gorzołka

Dolański Gróm. to impreza muzyczna na pograniczu rockowego koncertu i rodzinnego pikniku organizowana przez pezetkaowców z frysztackiego Koła PZKO. Z roku na rok rozrasta się i ściąga nowych miłośników muzyki z Polski, Czech, przede wszystkim z regionu. Przyciąga nie tylko wspaniałą atmosferą, ale przede wszystkim świetną muzyką.

W tym roku oprócz obiecujących polskich zespołów SIQ i AKURAT zobaczymy na scenie formację z Zaolzia AMPLI FIRE z obiecującym wokalistą Przemkiem Orszulikiem, jako czeska gwiazda wystąpi popularny zaspół WOHNOUT a główną gwiazdą Dolańskiego Grómu 2017 będzie legendarna formacja DŻEM.

Bilety na Dolański Gróm 2017 mozna zakupić na www.ticketportal.cz

Warto zerkać tez na oficjalny fanpage Dolańskiego Grómu na Facebooku oraz na Twitterze , gdzie prócz informacji o zepsołach, pojawią się również konkursy.

Uwaga konkurs!

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na Dolański Gróm! Aby je zdobyć trzeba wybrać swoja ulubioną piosenkę Dżemu i napisać czadową dedykację dla kogoś do tej piosenki. Odpowiedzi na zadanie konkursowe prosimy zamieszczać w komentarzach poniżej. Konkurs trwa do końca lutego br.

Konkurs zakończony!

Najbardziej spodobały się nam komentarze: wajo85 i Mat712. Gratulujemy! Zapraszamy po odbiór biletów do siedzyby Redakcji (Skoczów, Wałowa 3) do końca marca br. (od pon. do pt. w godz. 8-16).

Impreza jest pod patronatem portalu OX.PL


źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 21-02-2017 15:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

omam
21-02-2017 16:57
omam
Moja ulubiona piosenka to Autsajder, a dedykacja to oczywiście dla Ryśka i fragment jego utworu:
Chociaż puste mam kieszenie,
No i wódy czasem brak
Ja już nigdy się nie zmienię,
Zawsze będę żył już tak...
ada1235
23-02-2017 20:44
ada1235
Ulubiona piosenka to oczywiście "Do kołyski", a dedykacja dla mojego dzieciaczka, który kończy rok, a już uwielbia Dżem:

Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sama
Śpij, nocą śnij
Niech zły sen Cię nigdy więcej nie obudzi
Teraz śpij

Niech dobry Bóg
Zawsze cię za rękę trzyma
Kiedy ciemny wiatr
Porywa spokój
Siejąc smutek i zwątpienie
Pamiętaj, że

Jak na deszczu łza
Cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
Może być najlepszą z Twoich chwil...
Najlepszą z Twoich chwil...
wajo85
23-02-2017 20:57
wajo85
Dedykacja dla Mojej Żoneczki ("Whisky "...moja żono ...)
Żono...Ty moja whisky...bo choć nie chodzę pijany ale zakochany ,dzięki Tobie czysty zadbany i ubrany!A ,że Cię posmakowałem to i też zmądrzałem, śpię w czystej pościeli od poniedziałku do niedzieli! I hacjendę mamy wspaniałą tam ,boś zamieszkała ze mną najwspanialsza z Dam! I samotnym już nie będę bo z Tobą ...zawsze, wszystko,wszędzie!
P.S.No i mam nadzieję ,że nie taki kiepski ze mnie mąż ;)
Mat712
28-02-2017 20:05
Mat712
Dedykacja dla mojej Jedynej!
Czerwony jak cegła byłem gdy Cię pierwszy raz zobaczyłem
Rozgrzany jak piec centralny bom jeszcze nie widział tak pięknej panny!
I choć drinków nie piłem to się nakręciłem!
No a potem gdzieś Cię zabrałem... i tak mężczyzną się stałem;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nagrody im. ks. Leopolda Jana Szersznika przyznane

19-10-2017 21:54

Kazimierz Węgrzyn, Małgorzata Mendel oraz Jadwiga i Marian Dudysowie - to tegoroczni laureaci przyznawanej przez Powiat Cieszyński nagrody w dziedzinie kultury im. ks. Leopolda Jana Szersznika. Uroczystość uhonorowania ludzi kultury odbyła się wczoraj (18.10) w Sali Rzymskiej Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 320komentarzy: 1

Motywacja błyskawiczna w 6 krokach - warsztaty

19-10-2017 18:00

Jak w końcu zabrać się za nielubiane obowiązki bez niechęci? W jaki sposób sprawić, żebyśmy mieli chęci do działania i byli w stanie podejmować szereg efektywnych działań nastawionych na realizację celu? Jak przekonać kogoś do podjęcia jakiś działań? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedział Kamil Zieliński – psycholog biznesu, podczas spotkania w Sali konferencyjnej cieszyńskiego zamku w środę 18. Października.

wyświetleń: 517komentarzy: 1

Skofot zaprasza!

19-10-2017 17:30

Już po raz trzeci Skoczów na dwa dni stanie się mekką pasjonatów fotografii. W najbliższy weekend 20-21 październik w Teatrze Elektrycznym odbędzie się Festiwal Fotografii Analogowej Skofot.

wyświetleń: 424komentarzy: 0

Proces o miliony przeciwko UG w Brennej

19-10-2017 15:30

Zmaiana planu zagospodarowania przestrzennego w gminie Brenna znalazła swój finał w sądzie. Wszystko za sprawą zmiany planu, która miała miejsce w 2010 roku. Zmiany dotknęły między innymi działek usytuowanych w Górkach Wielkich, na których usytuowany był zakład produkcyjny przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem zniczy.

wyświetleń: 1876komentarzy: 1

Portal OX.PL poleca!

19-10-2017 13:29

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 230komentarzy: 0

Policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego

19-10-2017 13:25

W miniony weekend odnaleziono w Skoczowie telefon komórkowy marki Samsung, który znalazła mieszkanka Skoczowa. Policjanci poszukują właściciela telefonu.

wyświetleń: 2533komentarzy: 6

Goleszów: zmiany w Radzie Gminy. Rafał Glajcar zrezygnował

19-10-2017 13:10

Rada Gminy Goleszów zmieniła swój skład. Z funkcji radnego zrezygnował Rafał Glajcar (Puńców). Podczas środowej (18.10) sesji wybrano nowego wiceprzewodniczącego Rady.

wyświetleń: 2366komentarzy: 2

Niemcy budowali w Szczyrku

19-10-2017 12:55

Grupa niemieckich wolontariuszy budowała zadaszenie ogniska przy parafii w Szczyrku Salmopolu. To nie pierwsza taka akcja.

wyświetleń: 705komentarzy: 2

Protestantyzm w Czechach - spotkanie w kawiarni Avion

19-10-2017 12:00

Śląsk Cieszyński jest regionem dosyć nietypowym. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wykształcone tradycje, czy też o coś tak prozaicznego, jak ukształtowanie terenu. Przede wszystkim Śląsk Cieszyński jest regionem wielowyznaniowym. Dotyczy to zarówno polskiej części regionu, jak i tej, usytuowanej po drugiej stronie Olzy. W Cieszynie rok 2017 to huczne obchody 500-lecia reformacji. Również w Czeskim Cieszynie fakt ten nie został pominięty.

wyświetleń: 539komentarzy: 1

Organizowali nielegalny pobyt

19-10-2017 10:30

Zatrzymano 3 członków grupy przestępczej, którzy zajmowali się organizowaniem nielegalnej migracji obywatelom Ukrainy.