Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1423komentarzy: 4

Dżem na Dolańskim Grómie! Konkurs!

21-02-2017 15:00

Zapamiętajcie datę 27 maja! To wtedy w Karwinie odbędzie się Dolański Gróm, czyli czadowy festiwal w pięknej scenerii parku zamkowego. W tym roku zagra Dżem!
Dolański Gróm przed dwoma laty, fot. Natasza Gorzołka Dolański Gróm przed dwoma laty, fot. Natasza Gorzołka

Dolański Gróm. to impreza muzyczna na pograniczu rockowego koncertu i rodzinnego pikniku organizowana przez pezetkaowców z frysztackiego Koła PZKO. Z roku na rok rozrasta się i ściąga nowych miłośników muzyki z Polski, Czech, przede wszystkim z regionu. Przyciąga nie tylko wspaniałą atmosferą, ale przede wszystkim świetną muzyką.

W tym roku oprócz obiecujących polskich zespołów SIQ i AKURAT zobaczymy na scenie formację z Zaolzia AMPLI FIRE z obiecującym wokalistą Przemkiem Orszulikiem, jako czeska gwiazda wystąpi popularny zaspół WOHNOUT a główną gwiazdą Dolańskiego Grómu 2017 będzie legendarna formacja DŻEM.

Bilety na Dolański Gróm 2017 mozna zakupić na www.ticketportal.cz

Warto zerkać tez na oficjalny fanpage Dolańskiego Grómu na Facebooku oraz na Twitterze , gdzie prócz informacji o zepsołach, pojawią się również konkursy.

Uwaga konkurs!

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na Dolański Gróm! Aby je zdobyć trzeba wybrać swoja ulubioną piosenkę Dżemu i napisać czadową dedykację dla kogoś do tej piosenki. Odpowiedzi na zadanie konkursowe prosimy zamieszczać w komentarzach poniżej. Konkurs trwa do końca lutego br.

Konkurs zakończony!

Najbardziej spodobały się nam komentarze: wajo85 i Mat712. Gratulujemy! Zapraszamy po odbiór biletów do siedzyby Redakcji (Skoczów, Wałowa 3) do końca marca br. (od pon. do pt. w godz. 8-16).

Impreza jest pod patronatem portalu OX.PL


zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 21-02-2017 15:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

omam
21-02-2017 16:57
omam
Moja ulubiona piosenka to Autsajder, a dedykacja to oczywiście dla Ryśka i fragment jego utworu:
Chociaż puste mam kieszenie,
No i wódy czasem brak
Ja już nigdy się nie zmienię,
Zawsze będę żył już tak...
ada1235
23-02-2017 20:44
ada1235
Ulubiona piosenka to oczywiście "Do kołyski", a dedykacja dla mojego dzieciaczka, który kończy rok, a już uwielbia Dżem:

Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sama
Śpij, nocą śnij
Niech zły sen Cię nigdy więcej nie obudzi
Teraz śpij

Niech dobry Bóg
Zawsze cię za rękę trzyma
Kiedy ciemny wiatr
Porywa spokój
Siejąc smutek i zwątpienie
Pamiętaj, że

Jak na deszczu łza
Cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
Może być najlepszą z Twoich chwil...
Najlepszą z Twoich chwil...
wajo85
23-02-2017 20:57
wajo85
Dedykacja dla Mojej Żoneczki ("Whisky "...moja żono ...)
Żono...Ty moja whisky...bo choć nie chodzę pijany ale zakochany ,dzięki Tobie czysty zadbany i ubrany!A ,że Cię posmakowałem to i też zmądrzałem, śpię w czystej pościeli od poniedziałku do niedzieli! I hacjendę mamy wspaniałą tam ,boś zamieszkała ze mną najwspanialsza z Dam! I samotnym już nie będę bo z Tobą ...zawsze, wszystko,wszędzie!
P.S.No i mam nadzieję ,że nie taki kiepski ze mnie mąż ;)
Mat712
28-02-2017 20:05
Mat712
Dedykacja dla mojej Jedynej!
Czerwony jak cegła byłem gdy Cię pierwszy raz zobaczyłem
Rozgrzany jak piec centralny bom jeszcze nie widział tak pięknej panny!
I choć drinków nie piłem to się nakręciłem!
No a potem gdzieś Cię zabrałem... i tak mężczyzną się stałem;-)
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Przyszłość Kubalonki - co dalej z trasami biegowymi?

24-03-2017 19:30

Rozmowy na temat przyszłości tras biegowych na Kubalonce ciągną się już od dłuższego czasu. Temat Kubalonki wrócił we wtorek (21.03). W Wiśle odbyło się posiedzenie Komisji Rady Powiatu wraz z zaproszonymi gośćmi, podczas którego omówiono kwestie potencjału i możliwości wykorzystania tras biegowych na tym terenie.

wyświetleń: 1737komentarzy: 1

Z zabawkami do kościoła

24-03-2017 19:00

Matki z dziećmi z różnych rejonów Śląska Cieszyńskiego zgromadziły się w czwartek 23 marca 2017 r.  na Mszy św. w kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie. Tam rozpoczęły się rekolekcje dla mam z dziećmi pod hasłem: „Idźcie i głoście”.

wyświetleń: 849komentarzy: 0

Dla dzieci i nie tylko. ''Pax'' - historia o lisie, chłopcu, dorastaniu, przyjaźni i wojnie

24-03-2017 18:00

Status konkursu: TRWA

Peter ma 12 lat i w wyniku wojny, w której będzie walczyć jego ojciec, musi przenieść się do dziadka. Oswojonego przyjaciela, liska o imieniu Pax, ojciec każe mu zostawić w lesie. Wkrótce potem chłopiec, ucieka od dziadka i wyrusza w długą podróż, by odszukać przyjaciela. Tak w skrócie zaczyna się „Pax” Sary Pennypacker z ilustracjami Jona Klassena.

wyświetleń: 280komentarzy: 0

Znowu wypadek na 'wiślance'

24-03-2017 16:20

Kolejny już dzisiaj wypadek na 'wiślance'. Doszło do niego około godziny 14.30 na wysokości stacji paliw Crab w Skoczowie.

wyświetleń: 10364komentarzy: 5

Czeski Rajd Valasska 2017 otworzy nowy rozdział w karierze braci Szejów

24-03-2017 15:05

Jarek i Marcin Szeja rozpoczynają sezon 2017 od Rajdu Valasska (25-26 marca) - pierwszej z siedmiu odsłon Rajdowych Mistrzostw Czech 2017. Gratka dla polskich kibiców, szczególnie tych mieszkających przy granicy – baza rajdu położona będzie tylko godzinę jazdy od granicy.

wyświetleń: 397komentarzy: 0

Poseł pyta, minister odpowiada

24-03-2017 13:15

Powracamy do tematu głosowania na Znaku Dziedzictwa Europejskiego. Przypomnijmy, mimo dużej ilości oddanych głosów na Kościół jezusowy w Cieszynie, kandydatura ta nie została zakwalifikowana do dalszego etapu.

wyświetleń: 1733komentarzy: 4

Gdzie szusować? (odc. 16 sezon 2016/2017)

24-03-2017 11:35

Tak – to ciągle możliwe. Choć nie chce się wierzyć, wyglądając za okno, dalej można jeździć w regionie na nartach. Gdzie?

wyświetleń: 745komentarzy: 0

960 zdolnych do służby

24-03-2017 10:00

Powiatowa Komisja Lekarska dla Powiatu Cieszyńskiego wydała 960 orzeczeń w sprawie zdolności do czynnej służby wojskowej.

wyświetleń: 1965komentarzy: 0

Wypadek na DK81

24-03-2017 08:25

Wypadek na DK81 w Ochabach. Oba pasy w kierunku Wisły nieprzejezdne. Ranni.

wyświetleń: 15415komentarzy: 14

Pomoc przerosła najśmielsze oczekiwania

24-03-2017 07:30

Około 10 tysięcy książek trafiło do Biblioteki Miejskiej w Cieszynie, a to nie koniec. Książki i słowa otuchy spływają nadal. Apel o pomoc w odtworzeniu zniszczonego w pożarze księgozbioru przerósł najśmielsze oczekiwania pracowników cieszyńskiej biblioteki.