Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1841komentarzy: 4

Dżem na Dolańskim Grómie! Konkurs!

21-02-2017 15:00

Zapamiętajcie datę 27 maja! To wtedy w Karwinie odbędzie się Dolański Gróm, czyli czadowy festiwal w pięknej scenerii parku zamkowego. W tym roku zagra Dżem!
Dolański Gróm przed dwoma laty, fot. Natasza Gorzołka Dolański Gróm przed dwoma laty, fot. Natasza Gorzołka

Dolański Gróm. to impreza muzyczna na pograniczu rockowego koncertu i rodzinnego pikniku organizowana przez pezetkaowców z frysztackiego Koła PZKO. Z roku na rok rozrasta się i ściąga nowych miłośników muzyki z Polski, Czech, przede wszystkim z regionu. Przyciąga nie tylko wspaniałą atmosferą, ale przede wszystkim świetną muzyką.

W tym roku oprócz obiecujących polskich zespołów SIQ i AKURAT zobaczymy na scenie formację z Zaolzia AMPLI FIRE z obiecującym wokalistą Przemkiem Orszulikiem, jako czeska gwiazda wystąpi popularny zaspół WOHNOUT a główną gwiazdą Dolańskiego Grómu 2017 będzie legendarna formacja DŻEM.

Bilety na Dolański Gróm 2017 mozna zakupić na www.ticketportal.cz

Warto zerkać tez na oficjalny fanpage Dolańskiego Grómu na Facebooku oraz na Twitterze , gdzie prócz informacji o zepsołach, pojawią się również konkursy.

Uwaga konkurs!

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na Dolański Gróm! Aby je zdobyć trzeba wybrać swoja ulubioną piosenkę Dżemu i napisać czadową dedykację dla kogoś do tej piosenki. Odpowiedzi na zadanie konkursowe prosimy zamieszczać w komentarzach poniżej. Konkurs trwa do końca lutego br.

Konkurs zakończony!

Najbardziej spodobały się nam komentarze: wajo85 i Mat712. Gratulujemy! Zapraszamy po odbiór biletów do siedzyby Redakcji (Skoczów, Wałowa 3) do końca marca br. (od pon. do pt. w godz. 8-16).

Impreza jest pod patronatem portalu OX.PL


źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 21-02-2017 15:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

omam
21-02-2017 16:57
omam
Moja ulubiona piosenka to Autsajder, a dedykacja to oczywiście dla Ryśka i fragment jego utworu:
Chociaż puste mam kieszenie,
No i wódy czasem brak
Ja już nigdy się nie zmienię,
Zawsze będę żył już tak...
ada1235
23-02-2017 20:44
ada1235
Ulubiona piosenka to oczywiście "Do kołyski", a dedykacja dla mojego dzieciaczka, który kończy rok, a już uwielbia Dżem:

Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sama
Śpij, nocą śnij
Niech zły sen Cię nigdy więcej nie obudzi
Teraz śpij

Niech dobry Bóg
Zawsze cię za rękę trzyma
Kiedy ciemny wiatr
Porywa spokój
Siejąc smutek i zwątpienie
Pamiętaj, że

Jak na deszczu łza
Cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
Może być najlepszą z Twoich chwil...
Najlepszą z Twoich chwil...
wajo85
23-02-2017 20:57
wajo85
Dedykacja dla Mojej Żoneczki ("Whisky "...moja żono ...)
Żono...Ty moja whisky...bo choć nie chodzę pijany ale zakochany ,dzięki Tobie czysty zadbany i ubrany!A ,że Cię posmakowałem to i też zmądrzałem, śpię w czystej pościeli od poniedziałku do niedzieli! I hacjendę mamy wspaniałą tam ,boś zamieszkała ze mną najwspanialsza z Dam! I samotnym już nie będę bo z Tobą ...zawsze, wszystko,wszędzie!
P.S.No i mam nadzieję ,że nie taki kiepski ze mnie mąż ;)
Mat712
28-02-2017 20:05
Mat712
Dedykacja dla mojej Jedynej!
Czerwony jak cegła byłem gdy Cię pierwszy raz zobaczyłem
Rozgrzany jak piec centralny bom jeszcze nie widział tak pięknej panny!
I choć drinków nie piłem to się nakręciłem!
No a potem gdzieś Cię zabrałem... i tak mężczyzną się stałem;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Kosmiczne doznania w cieszyńskim Teatrze

17-12-2017 23:22

W Teatrze im. A. Mickiewicza było kosmicznie i to dosłownie. Na scenie wylądował statek kosmiczny, pojawili się obcy z odległych planet, nie zabrakło miss galaxis - kto jeszcze odwiedził cieszyński Teatr, a także co wydarzyło się podczas misji naukowo-turystycznej, zobacz w materiale filmowym.

wyświetleń: 113komentarzy: 0

Stoch drugi, Żyła w ''10''

17-12-2017 19:45

Konkursy w Engelbergu napawają optymizmem przed 66. Turniejem Czterech Skoczni. Stoch dwukrotnie stawał na podium, a Żyła, dzięki dobrym rezultatom, awansował do czołowej "10" klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

wyświetleń: 209komentarzy: 0

Najmłodsi stela 97/622/2017

17-12-2017 17:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2147komentarzy: 0

Błachowicz znowu górą!

17-12-2017 16:00

W kanadyjskim Winnipeg, odbyła się gala UFC on Fox 26. Nie zabrakło na niej Jana Błachowicza, który pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów, Jareda Cannoniera.

wyświetleń: 550komentarzy: 0

Zwycięski Tepes, Pilch siódmy

17-12-2017 15:10

W niedzielne (17.12) dopołudnie, odbył się drugi konkurs indywidualny w Ruce, w ramach Pucharu Kontynentalngo. Po wczorajszym zwycięstwie, Tomasz Pilch zajął dziś siódme miejsce, czym utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

wyświetleń: 379komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

17-12-2017 12:10

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu 'Koncert Życzeń Stela' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 714komentarzy: 0

Oczami niewidomego: pomagaj innym - dbaj o siebie

17-12-2017 10:50

''Dlacze­go tak jest, że pot­ra­fimy po­magać i radzić in­nym, a sa­mym so­bie nie...'' Tak zdarza się często, że potrafimy resztkami sił jeszcze próbować pomóc drugiemu i myśleć o drugiej osobie, a o swoim zdrowiu czy szczęściu zapominamy lub zaniedbujemy je. 

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Wisła na dłużej

17-12-2017 09:20

W Wiśle rozpoczęła się druga, zimowa edycja akcji „Wisła… zostaję dłużej – dostaję więcej”. Wiślanie liczą na sukces podobny do pierwszej edycji.

wyświetleń: 1360komentarzy: 0

Uczniowie nie chcą smogu - warsztaty

17-12-2017 07:55

Od wtorku (12.12) w ustrońskich szkołach rozpoczęły się warsztaty, dotyczące ekologii. Do tej pory w warsztatach prowadzonych przez Ustroński Alarm Smogowy wzięło udział ponad 180 uczniów, planowane są dalsze działania w tym zakresie. W czasie trwania zajęć, prowadzący kładą szczególny nacisk na problem smogu oraz uświadomienie najmłodszym, w jaki sposób można ograniczyć emisję pyłów do powietrza, a co za tym idzie przeciwdziałać problemowi zanieczyszczonego powietrza.

wyświetleń: 701komentarzy: 10

Msze i nabożeństwa online

17-12-2017 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.