Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt24

wyświetleń: 1722komentarzy: 4

Dżem na Dolańskim Grómie! Konkurs!

21-02-2017 15:00

Zapamiętajcie datę 27 maja! To wtedy w Karwinie odbędzie się Dolański Gróm, czyli czadowy festiwal w pięknej scenerii parku zamkowego. W tym roku zagra Dżem!
Dolański Gróm przed dwoma laty, fot. Natasza Gorzołka Dolański Gróm przed dwoma laty, fot. Natasza Gorzołka

Dolański Gróm. to impreza muzyczna na pograniczu rockowego koncertu i rodzinnego pikniku organizowana przez pezetkaowców z frysztackiego Koła PZKO. Z roku na rok rozrasta się i ściąga nowych miłośników muzyki z Polski, Czech, przede wszystkim z regionu. Przyciąga nie tylko wspaniałą atmosferą, ale przede wszystkim świetną muzyką.

W tym roku oprócz obiecujących polskich zespołów SIQ i AKURAT zobaczymy na scenie formację z Zaolzia AMPLI FIRE z obiecującym wokalistą Przemkiem Orszulikiem, jako czeska gwiazda wystąpi popularny zaspół WOHNOUT a główną gwiazdą Dolańskiego Grómu 2017 będzie legendarna formacja DŻEM.

Bilety na Dolański Gróm 2017 mozna zakupić na www.ticketportal.cz

Warto zerkać tez na oficjalny fanpage Dolańskiego Grómu na Facebooku oraz na Twitterze , gdzie prócz informacji o zepsołach, pojawią się również konkursy.

Uwaga konkurs!

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na Dolański Gróm! Aby je zdobyć trzeba wybrać swoja ulubioną piosenkę Dżemu i napisać czadową dedykację dla kogoś do tej piosenki. Odpowiedzi na zadanie konkursowe prosimy zamieszczać w komentarzach poniżej. Konkurs trwa do końca lutego br.

Konkurs zakończony!

Najbardziej spodobały się nam komentarze: wajo85 i Mat712. Gratulujemy! Zapraszamy po odbiór biletów do siedzyby Redakcji (Skoczów, Wałowa 3) do końca marca br. (od pon. do pt. w godz. 8-16).

Impreza jest pod patronatem portalu OX.PL


źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 21-02-2017 15:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

omam
21-02-2017 16:57
omam
Moja ulubiona piosenka to Autsajder, a dedykacja to oczywiście dla Ryśka i fragment jego utworu:
Chociaż puste mam kieszenie,
No i wódy czasem brak
Ja już nigdy się nie zmienię,
Zawsze będę żył już tak...
ada1235
23-02-2017 20:44
ada1235
Ulubiona piosenka to oczywiście "Do kołyski", a dedykacja dla mojego dzieciaczka, który kończy rok, a już uwielbia Dżem:

Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sama
Śpij, nocą śnij
Niech zły sen Cię nigdy więcej nie obudzi
Teraz śpij

Niech dobry Bóg
Zawsze cię za rękę trzyma
Kiedy ciemny wiatr
Porywa spokój
Siejąc smutek i zwątpienie
Pamiętaj, że

Jak na deszczu łza
Cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
Może być najlepszą z Twoich chwil...
Najlepszą z Twoich chwil...
wajo85
23-02-2017 20:57
wajo85
Dedykacja dla Mojej Żoneczki ("Whisky "...moja żono ...)
Żono...Ty moja whisky...bo choć nie chodzę pijany ale zakochany ,dzięki Tobie czysty zadbany i ubrany!A ,że Cię posmakowałem to i też zmądrzałem, śpię w czystej pościeli od poniedziałku do niedzieli! I hacjendę mamy wspaniałą tam ,boś zamieszkała ze mną najwspanialsza z Dam! I samotnym już nie będę bo z Tobą ...zawsze, wszystko,wszędzie!
P.S.No i mam nadzieję ,że nie taki kiepski ze mnie mąż ;)
Mat712
28-02-2017 20:05
Mat712
Dedykacja dla mojej Jedynej!
Czerwony jak cegła byłem gdy Cię pierwszy raz zobaczyłem
Rozgrzany jak piec centralny bom jeszcze nie widział tak pięknej panny!
I choć drinków nie piłem to się nakręciłem!
No a potem gdzieś Cię zabrałem... i tak mężczyzną się stałem;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Porzuciła samochód bo była pijana?

28-06-2017 13:50

54-letnia mieszkanka Cieszyna jest podejrzewana o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Do zdarzenia doszło w niedzielę 18 czerwca 2017 roku w Cieszynie. Kobieta miała kierować swoim volkswagenem lupo na ulicy Frysztackiej. Samochód został porzucony w rowie w rejonie torów. Policjanci poszukują świadków zdarzenia

wyświetleń: 330komentarzy: 0

11 Medali Niepełnosprawnych Lekkoatletów

28-06-2017 12:55

Świetnym dorobkiem – aż 11 medali pochwaliś mogą się zawodnicy Integracyjnego Klubu Sportowego Cieszyn po zakończonych w niedzielę, 25 czerwca br. Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce.

wyświetleń: 155komentarzy: 0

Szukają świadków

28-06-2017 11:45

Policjanci z Cieszyna szukają świadków kolizji z 10 czerwca (sobota) z ul. Górnej. Pijany sprawca kolizji, który kierował mercedesem odjechał z miejsca zdarzenia.

wyświetleń: 1357komentarzy: 0

Włamali się do baru a tam...

28-06-2017 10:20

Dziś w nocy w Ochabach wpadło dwóch złodziei, którzy włamując się do baru nie wiedzieli, że w środku śpi pracownik. To nie wszystko jeden z włamywaczy zranił się podczas rozbijania szyby na tyle, że konieczna była interwencja załogi pogotowia ratunkowego. Sprawcy trzeźwi nie byli…

wyświetleń: 3669komentarzy: 0

Teledysk bije rekordy

28-06-2017 09:15

Udostępniony w ubiegłym tygodniu  sieci teledysk promujący gminę Hażlach pt. „Jestem stela” bije rekordy popularności, tylko do wczoraj, 27.06.2017 obejrzało go prawie 100 tys. osób.

wyświetleń: 1908komentarzy: 1

Tydzień z dwoma weekendami

28-06-2017 07:30

Ten tydzień ma dziewięć dni i każdy z nich wypełniony jest rozmowami o Bogu. Przed nami 68. Tydzień Ewangelizacyjny.

wyświetleń: 740komentarzy: 0

Powiat i Zespół Istebna zacieśnią współpracę?

27-06-2017 20:10

Zespół Istebna to 115 lat tradycji. Od lat promuje nie tylko Gminę Istebna, ale również powiat cieszyński w Polsce i poza jej granicami. Zespół boryka się jednak z problemami finansowymi - pomóc chce Komisja Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Cieszyńskiego.

wyświetleń: 846komentarzy: 0

Ewangelizacja w Parku i na Rynku

27-06-2017 19:10

Chrześcijańska muzyka, literatura, świadectwo ludzi, którzy doświadczyli realnej pomocy bożej - w centrum Cieszyna i Ustronia już w najbliższy piątek 30 czerwca odbędzie się ewangelizacja organizowana przez Beskidzkie Stowarzyszenie Biblijne.

wyświetleń: 1027komentarzy: 4

Ustroń - 4 rannych

27-06-2017 17:30

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj (27.06) po południu w Ustroniu. Ranne zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci.

wyświetleń: 17507komentarzy: 20

Granty Działaj Lokalnie rozdane

27-06-2017 16:00

Grantobiorcy, którzy uzyskali dotację na realizację swych projektów w X już cieszyńskiej edycji Programu Działaj Lokalnie uroczyście odebrali je w sali Banku Spółdzielczego w Cieszynie, który nie pierwszy rok wspiera Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej będące lokalnym koordynatorem programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.