Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Brązowe medale dla Kuboszek i Włodarczyk

Maja Kuboszek, zawodniczka RKS Cukrownik Chybie została brązową medalistką Mistrzostw Polski Młodzików w Tenisie Stołowym. Z kolei jej klubowa koleżanka, Justyna Włodarczyk, została podwójną medalistką Mistrzostw Śląska Kadetów w Tenisie Stołowym.

W dniach 3-5 maja 2024 r. w Sępólnie Krajeńskim odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzików w Tenisie Stołowym. Mistrzostwa rozgrywane były w grach drużynowych, indywidualnych i deblowych. Zawodniczki RKS Cukrownik Chybie startowały we wszystkich kategoriach.

Jak informuje Ilona Staniek z RKS Cukrownik Chybie, największy sukces odniosła Maja Kuboszek, która startując w grze deblowej z zawodniczką z Rzeszowa - Małgorzatą Porębą, wywalczyła brązowy medal.

Jako drużyna, zawodniczki Cukrownika w składzie: Maja Kuboszek, Lena Pustelnik i Nicola Kuboszek uplasowały się na miejscu 9-16 (na 24 startujące zespoły).

W grach indywidualnych Maja Kuboszek zajęła miejsce 17-24, a Nicola Kuboszek 33-48. W turnieju startowały 64 zawodniczki z całej Polski

 

Z kolei Justyna Włodarczyk, zawodniczka RKS Cukrownik Chybie została podwójną medalistką Mistrzostw Śląska Kadetów w Tenisie Stołowym.

4 maja w Jastrzębiu Zdroju odbywały się Mistrzostwa Śląska Kadetów w Tenisie Stołowym.

Justyna Włodarczyk, zawodniczka Cukrownika Chybie, dwukrotnie stawała na podium.

Wraz z Weroniką Wszołek, koleżanką klubową wywalczyła brązowy medal w grze deblowej i drugi brązowy medal w grze mieszanej z zawodnikiem MKS Czechowice Dziedzice Mateuszem Wiśniewskim.

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: