II Turniej Futsalowy o Puchar Dyrektora ZST

W poniedziałek (12.03) na terenie hali sportowej Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbył się II Turniej Futsalowy o Puchar Dyrektora ZST. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn z powiatu cieszyńskiego. Najlepsi okazali się zawodnicy z I LO im. A. Osuchowskiego w Cieszynie.

Futsal, to inaczej piłka nożna halowa, zwana również halówką. W czasie rozgrywek o Puchar Dyrektora ZST drużyny zmierzyły się na boisku w dwóch grupach po cztery drużyny każda a każdy mecz trwał dwa razy po 7 minut. Na etapie grupowym wyłoniono półfinalistów, następnie odbył się mecz o trzecie miejsce i wreszcie rozgrywka finałowa.

W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje: Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie, I LO im. A. Osuchowskiego w Cieszynie, Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie, Zespół Szkół Technicznych w Cieszynie (dwa składy), Zakład Doskonalenia Zawodowego (ZDZ Cieszyn), Szkoła Organizacji i Zarządzania w Cieszynie oraz Zespół Szkół im. W. Szybińskiego w Cieszynie. Ostatecznie pierwszym miejscem mogą pochwalić się uczniowie „Osucha”, drugie miejsce przypadło „Szybinowi”, a na trzecim stopniu podium stanęła reprezentacja ZST.

- Rozgrywki były pełne emocji, zawodnicy dawali z siebie wszystko. Myślę, że nikt z Was nie ma sobie nic do zarzucenia. Jak to jednak w sporcie bywa, ktoś musiał zająć pierwsze miejsce. Gratuluję wszystkim uczestnikom, gratuluję zwycięzcom – podsumowała Bożena Cholewa, dyrektor ZST.

Zawodnicy zwycięskich drużyn otrzymali puchary oraz drobne upominki, między innymi podkładki z wizerunkami piłkarzami reprezentacji, wejściówki na basen, czy też na kręgle. 

fot. JŚ fot. JŚ fot. JŚ fot. JŚ fot. JŚ
źródło: ox.pl
dodał: JS 2018-03-12 22:03:08
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją