Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Złodziej trafił za kratki

Wczoraj (30.08.2018) policjanci z Ustronia zatrzymali wczoraj 39- letniego mieszkańca miasta, który włamał się do domu i okradł 69-latka z Cisownicy.

Informację o włamaniu do domu i kradzieży mundurowi otrzymali wczoraj wieczorem - Sprawą natychmiast zajęli się śledczy i policjanci zespołu patrolowego. W miejscu, gdzie doszło do przestępstwa funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, zebrali dowody i rozpytali świadków. Dzięki uzyskanym informacjom szybko wytypowali złodzieja. Współpraca funkcjonariuszy pozwoliła na ustalenie, gdzie podejrzewany o to przestępstwo mężczyzna może przebywać. W ten sam dzień został on namierzony i zatrzymany – relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik.

Sprawcą okazał się 39-letni mieszkaniec Ustronia. Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. To nie był jego debiut, bym już karany za podobne sprawy. Za ten „skok” grozi mu teraz do 10 lat za kratkami.

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: cr

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-08-31 18:47:20
bronek91: Gratulacje dla szeregowych funkcjonariuszy za zatrzymanie itd. Natomiast Szanowny Panie Rzeczniku/ pełniący obowiązki rzecznika, Współpraca funkcjonariuszy z kim???
2018-09-04 14:31:36
TomTede: Prawdopodobne, że śledczych i policjantów zespołu patrolowego o których wspomina w poprzednim zdaniu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: