Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

"Strange" z nowym teledyskiem!

W czwartek miała miejsce premiera teledysku do drugiego singla promującego nadchodzącą wielkimi krokami debiutancką płytę zespołu "Strange". Utwór "Pocałuj Mnie" urzeka delikatnym brzmieniem gitary i pięknym, damskim wokalem. Teledysk zrealizowano w malowniczych zakątkach Beskidzkiej Trójwsi, skąd pochodzą muzycy.

"Strange" to autorski mix bluesa, rocka, soulu a nawet jazzu połączony z radością grania i wyrażania siebie przez muzykę, który zrodził się w głowie Artura Kupczyka - lidera zespołu - kilka lat temu. Niestety obowiązki zawodowe nie zawsze pozwalały na realizację marzeń, dlatego większość kompozycji trafiała do szuflady. W maju 2014 roku Artur namówił do współpracy kilku utalentowanych i biorących udział w wielu projektach muzyków z beskidzkiej Trójwsi i okolic Cieszyna, wtedy to powstała elektryczna ep-ka zatytułowana „Zapomnienie” . Od 2017 Strange ukształtowało się jako trio – Artur Kupczyk, Edyta Mojeścik i Wojtek Zubrzycki. W nagraniach do nadchodzącej płyty, która będzie nosić tytuł „Aktorzy”, biorą również udział przyjaciele zespołu. Za produkcję całości odpowiada Paweł Chwastek z DźwiękowoSCI.

Sam zespół mówi o sobie: "Gramy bo to lubimy. Gramy, aby muzyką opowiedzieć to, czego nie chce przystroić w słowa proza życia. Gramy, żeby nie oszaleć, i po to żeby zwariować... Gramy, żeby nie popaść w melancholię, i po to, by melancholię pielęgnować. Gramy, by dźwiękami podlewać kiełkujące dobre chwile, niech wzrastają, niech będzie ich dużo, a my podzielimy się nimi z Wami.

źródło: ox.pl
dodał: cr

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-08-31 14:29:55
alouette: Ciekawy temat, dzięki dla OX za takie informacje:)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: