Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zgubiony, znaleziony, zwrócony. „Są jeszcze ludzie uczciwi”

Każdy, kto kiedykolwiek zgubił (lub myślał, że zgubił) portfel z dokumentami i pieniędzmi, kartami kredytowymi zna to uczucie paniki i stresu. Oraz wielką ulgę, kiedy portfel – jednak się odnajduje. Te emocje nieobce były zapewne osobie, która w miniony piątek (18.11.2022) w Cieszynie na dworcu zgubiła portfel z dokumentami.

Jak informuje Straż Miejska z Cieszyna, w piątkowy wieczór, do strażników patrolujących dworzec, zgłosiła się uczciwa osoba, która przekazała, że w rejonie postoju taksówek znalazła portfel z zawartością dokumentów, gotówki i karty kredytowej.

Ta historia miała swój happy end: - Dzięki reakcji zgłaszającej portfel szybko trafił do właściciela, który na szczęście jeszcze nie zdążył wyruszyć w podróż i z powodu poszukiwań zgłosił się do strażników miejskich z prośbą o pomoc. Strażnicy przekazali mężczyźnie dobre wiadomości i niespodziankę… w postaci zgubionego portfela z jego pełną zawartością. Dziękujemy i gratulujemy postawy godnej naśladowania! – podkreślają strażnicy.

Rzeczywiście postawa znalazcy godna pochwały - co zauważają komentujący sprawę pod postem funkcjonariuszy Straży Miejskiej na profilu na popularnym portalu społecznościowym,  „Są jeszcze ludzie uczciwi” i „Dobrzy ludzie są wśród nas”.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-11-21 15:21:13
1234567890: Ludzie sa uczciwi nie co obecny rząd.
2022-11-21 16:07:03
sierżant_Niemyty_Wycior: Bóg zagrzmiał, w końcu. Zaprzedany, skruszony, nawrócony. PiS utraci dziś władzę w woj. śląskim. Z PiS odchodzi marszałek Jakub Chełstowski, większość będzie miała opozycja. Wszystko to dzieje się w czwartą rocznicę przekupienia na swoją stronę radnego KO Wojciecha Kałuży. Kawulok może się pakować. Mafijna maszyna zaczęła zgrzytać i się sypać. Bogu niech będą dzięki.
2022-11-21 16:17:10
sierżant_Niemyty_Wycior: Historia swoją drogą, ale suweren przede wszystkim surowo oceni tę ekipę. Kałuża, Kawulok, Kopeć, Pięta, Szwed, Puda itd - to także im podziękujemy za burdel jaki PiS po sobie w naszej ojczyźnie pozostawia. Za długi którymi obarczył nas, nasz dzieci i wnuki. Za ciężkie miliardy naszych w pocie czoła zapracowanych podatków, przez tę złodziejską bandę partyjnych nieudaczników rozkradzione, zmarnotrawione, zamienione na łapówki dla biskupów. Za 7 lat gnojenia Polski, demokracji, Konstytucji, obywateli, kobiet w szczególności. Za rekordową inflację i drożyznę. Za tupet, butę i arogancję władzy. Za bezczelne kłamstwa w żywe oczy najwyższych przedstawicieli władzy. Za kurwizję. Za bezprawie i bezkarność tej władzy. Nie będzie zmiłuj.
2022-11-21 17:42:23
Artur_z_bažin: redaktorzy ox zajęci przygotowywaniem 1263-ej relacji z kościoła w Pogorzu, a tymczasem w Katowicach gwiazda III ligi PiS Kawulok kombinuje jak koń pod górę i stara się kijem bezczelnego partyjnego cwaniactwa zawrócić rzekę, którą on i jego formacja spływa na śmietnik historii - szczegóły tutaj ===> wiadomosci.wp.pl/pis-straci-wladze-w-slaskiem-wolta-w-rocznice-tusk-reaguje-6836402445814432a
2022-11-21 20:14:45
Artur_z_bažin: "Poziom smrodu przekroczył granicę" — mówi marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski, który potwierdza, że wraz z grupą radnych opuszcza PiS. — "Nie ma opcji powrotu. Rezygnuję z członkostwa w PiS. Cztery lata temu było przejęcie przez PiS władzy przez transfer Wojciecha Kałuży, dzisiaj ja wychodzę". Good bye Kawulok, Kopeć, Kałuża, Pięta, Puda, Szwed &Co. Szukajcie dobrych adwokatów.
2022-11-21 20:25:11
Artur_z_bažin: "Nie po to zapisywałem się do PiS, żeby prowadzić politykę anty-unijną czy firmować nieprawidłowości, które zostały ujawnione. Kilka dni temu wpłynął ostateczny raport CBA w tej sprawie i ustalenia są druzgocące. Pół roku próbowałem sprawę wyjaśniać, ale obstrukcja pana marszałka Kałuży w tej sprawie była potężna. Nie zgadzam się z polityką partii, decyzjami rządu i anty-unijnym kierunkiem. Tym, że ktoś mówi, że dzięki środkom unijnym nic dobrego w Polsce się nie wydarzyło, umniejszaniu roli samorządów, które są określane jako siedliska zła. W trakcie ostatnich spotkań Jarosława Kaczyńskiego dojrzewała we mnie decyzja, że chcę odejść. Te rzeczy, które były wypowiadane, nie znajdują się w moim systemie wartości. Spodziewałem się też więcej pomysłów na województwo śląskie, ale się nie doczekałem. To też element, który zadziałał, przyspieszył moją decyzję. PiS nie wprowadza dla samorządów żadnych racjonalnych pomysłów, mam wrażenie, że po prostu nie lubi samorządów."
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: