Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj (20.03.2019) w Chybiu na ulicy Pileckiego. Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło dziś (20.03.2019) w Chybiu na ulicy Pileckiego. Strażacy zgłoszenie otrzymali o godzinie 7:03. W momencie, gdy zastępy pojawiły się na ulicy Pileckiego, na miejscu obecna była już policja i zespół ratownictwa medycznego. W zdarzeniu brały udział łącznie dwie osoby – kierowca ciągnika rolniczego i kierowca samochodu osobowego.

- Na miejscu ustalono, że kobieta w wyniku zderzenia została poszkodowana. Znajdowała się już pod opieką zespołu ratownictwa medycznego, ratownicy zadecydowali o przewiezieniu jej do szpitala. Po zakończeniu działań policji samochody zostały przepchnięte na pobocze – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

Utrudnienia w ruchu były tylko chwilowe. Pojazdy nie zderzyły się z dużą siłą, w związku z czym nie doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych, czy też szczególniego zanieczyszczenia jezdni elementami karoserii. Pojazdy zostały przez strażaków zepchnięte na pobocze.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-03-21 08:28:30
krzysztof.mm: ...a tymczasem tow. Kuchciński bezpiecznie wylądował w Rzeszowie po krótkim, aczkolwiek romantycznym [bo w towarzystwie swej koleżanki] locie z Warszawy rządowym Gulfstreamem - dziś używanym jako partyjna zabawka
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: