Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

ZATORLAND - NOWY SEZON 2019!!

Już 13 kwietnia, po długiej, zimowej przerwie nowy sezon rozpoczął ZATORLAND - największy w Europie Park Ruchomych Dinozaurów. Sezon wyjątkowy, bo jubileuszowy dla tego miejsca. W tym roku mija 10 lat, odkąd zatorski park otworzył swoje bramy dla wszystkich miłośników dobrej zabawy.

Zatorland to kompleks trzech tematycznych parków. Każdy inny, każdy wspaniały. Tylko tutaj można spędzić czas w towarzystwie T-Texa i jego przyjaciół, spotkać się z mitycznymi bogami, a także zgłębić wiedzę na temat owadów – organizmów, które na co dzień stają się dla nas prawie niezauważalne. Beztroską zabawę gwarantuje również Lunapark.

W sezonie, który trwać będzie od 13 kwietnia do 27 października przygotowano wiele niezwykłych atrakcji. Nowe modele dinozaurów, ruchomy konik polny, realistyczne kino 360 3D, a także karuzela Twist’n’Swing oraz wieża Drop’n’Twist  to tylko niektóre z niespodzianek. Ku uciesze najmłodszych gości, do grona prehistorycznych gadów dołączy niezwykle przyjazny dinozaur o imieniu Franek – oficjalna, żywa maskotka Parku. Jego obecność nie tylko uatrakcyjni czas spędzony na terenie kompleksu, da również początek nowej, niezwykłej przygodzie.

Niewątpliwie wyjątkowy będzie tegoroczny majowy weekend, a to za sprawą wspomnianego jubileuszu. Z myślą o tym szczególnym wydarzeniu przygotowano bogatą ofertę atrakcji m.in.: konkursy i zabawy pod okiem animatorów, malowanie twarzy, widowiskowe show w wykonaniu mima i szczudlarzy. Kolorowe kostiumy, wesoła muzyka z całą pewnością wzbudzą zainteresowanie zwłaszcza wśród najmłodszych turystów. Dnia 1 maja nie zabraknie również tortu i szampana.

Sezon 2019 to także nowe sekcje edukacyjne. Każdy uczestnik, bez względu na wiek, będzie miał możliwość pod okiem profesjonalistów poznać tajniki zawodu pszczelarza, narzędzia jego pracy, a także zdobyć wiedzę z dziedziny garncarstwa.

Jedno miejsce – wiele atrakcji. A wszystko po to, by zapewnić odwiedzającym rozrywkę na bardzo wysokim poziomie.

Spragnionym dobrej zabawy gościom Zatorland gwarantuje fantastycznie spędzony czas, solidną porcję wrażeń i niezapomniane emocje. Zapraszamy do Zatora, przy ulicy Parkowej 7.

Pełny kalendarz otwarcia można znaleźć na stronie www.zatorland.pl

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: ES
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: