Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zamknięta droga E-75 z powodu opadów śniegu

Trasa nr E-75 jest nieprzejezdna.- taką informację podają czeskie instytucje rządowe odpowiedzialne za utrzymanie dróg.

W związku z intensywnymi opadami śniegu w okolicach Trzyńca zamknięto ruch dla samochodów ciężarowych. Powodem zamknięcia drogi było także zdarzenie drogowe w okolicach Jabłonkowa, które spowodowało brak możliwości utrzymania prawidłowego przejazdu tej drogi.

Zakaz obowiązuje na trasie od Czeskiego Cieszyna w kierunku miejscowości Mosty i Jabłonkowa aż do granicy ze Słowacją. W tej chwili nie ma informacji aby wyznaczone zostały objazdy. 

- Na granicy z Czechami w Cieszynie-Boguszowicach mogą wystąpić utrudnienia w związku z mogącą tworzyć się kolejką tirów jadących w kierunku Słowacji. Apelujemy do kierowców, którzy w najbliższym czasie zamierzają wyjechać tą drogą na Słowcję, aby skorzystali z innej alternatywnej trasy. Komunikat zamieszczono na prośbę czeskich służb - informuje asp. Rafał Domagała rzecznik prasowy KPP w Cieszynie.

Informacje czeskich służb drogowych znajdziesz na stronie Miasta Trzyniec komunikat  z 16 lutego, na stronie czeskich służb drogowych oraz komunikat czeskiej policji

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: