Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zimowa zabawa dla każdego!

W Istebnej śniegu nie brakuje. Niebawem w tej miejscowości będzie można ponownie zmagać się ze śniegiem. Na zimową spartakiadę Istebna zaprasza do amfiteatru pod skocznią już 26 lutego o godz. 14.00.

 

Impreza organizowana przez Urząd Gminy Istebna przy współpracy młodzieży Ruchu Światło - Życie z Istebnej. Celem imprezy jest popularyzacja aktywnego wypoczynku, aktywnych form spędzania wolnego czasu – informuje Karina Czyż z Referatu Promocji Informacji Turystycznej i Sportu Gminy Istebna. 

Uczestnicy zawodów będą musieli zmierzyć się w poszczególnych konkurencjach. Na śmiałków czeka: przeciąganie liny, wyścig sanek, rzut do celu, czy konkurs rzeźby ze śniegu.

Organizatorzy – Gmina Istebna i Ruch Światło Życie przewidują ciepłą herbatę oraz rozgrzewkę przy palenisku. Można będzie tam również usmażyć kiełbaski. To jedna z wielu imprez organizowanych przez Gminę Istebna w zimie. - Ważnym elementem tej imprezy jest czynne zaangażowanie młodzieży w przebieg każdej konkurencji, w przygotowanie imprezy – dodaje Karina Czyż. 

Zimowa Spartakiada odbędzie się 26 lutego 2012r. (niedziela) początek o godz. 14.00.

Regulamin zawodów dostępny jest na www.istebna.eu.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: